320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    seda et Kunn t6mba oma juttu v2he koomale sest sina ei ei ela tartus ja 2ra r22gi asjadest mida sa ei tia ex pane ottoga tinunni parem

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Originally posted by kaigas


      seda et Kunn t6mba oma juttu v2he koomale sest sina ei ei ela tartus ja 2ra r22gi asjadest mida sa ei tia ex pane ottoga tinunni parem
      Kui sul midagi tarka öelda pole ning kahju on, et pealinlased ka Tartu vuti vastu aktiivset huvi tunnevad, siis ei tasu klaviatuuri kulutada. Ja kui Kunn (või kes iganes teine, näiteks mina) ei tea, siis ehk valgustaksid meid?
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        lihtsalt kunn m2ngib et ta teab k6ike jne......mul licalt viskas yle et seletab et ta teab k6ike merkuurist ja tammekast ja palusin et ta veic koomale end t6mbaks.. ega ma midagi halvaga...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          See et inimene ei ela pysivalt Tartus ei tähenda veel et ta Tartu jalgpallist midagi ei tea. Ma olen veendunud et enamus Tartu oma fänne ei hoia ennast ka statistikaga sedavõrd kursis kui mõned eemalviibivad huvilised. Ma ei ole isiklikult enam 6 aastat Tartus elanud, aga julgen väita et olen nüüd klubide tegevusega märksa enam kursis kui siis kui veel ise koha peal olin.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            tammeka anna valu ja tule eesti meistriks ja kui kellegil oli öelda et merkuur pole tartu klubi siis eksib.palju londanlasi mängib arsenalis.kes teab vastust.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Originally posted by kaitz


              Ma siiski kaldun arvama et natukene vara võitu aga pigem Tammeka kui Merkuur kes on suva Narvakatest ja kohtla- järvekatest kokku kloppsitud sats

              Lol ........ Narvakad ja Kohtla-J2rvekad ........imelik oled we?!!!??!
              Tammeka ei v22ri seda kuidagi kohe vaata kuidas nad m2ngivad
              Merkuur#1 ja ei mingid vingumist !!!!!!!!!!!
              Flora sai h2davaevu neist jagu Pijpers ytles p2rast et ei uskunud et Merkuur on nii tugev!!!! MERKUUR MERKUUR MERKUUR MERKUUR MERKUUR
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Originally posted by Amadeus


                See et inimene ei ela pysivalt Tartus ei tähenda veel et ta Tartu jalgpallist midagi ei tea. Ma olen veendunud et enamus Tartu oma fänne ei hoia ennast ka statistikaga sedavõrd kursis kui mõned eemalviibivad huvilised. Ma ei ole isiklikult enam 6 aastat Tartus elanud, aga julgen väita et olen nüüd klubide tegevusega märksa enam kursis kui siis kui veel ise koha peal olin.

                V2ga vale arvamus ...........need kes k2ivad m2nge waatamas ja elavad MERKUURILE kaasa ........teavad ka m2ngiatest ja nende p2ritolust!!!!!!!!ROHKEM kui mitte Tartlased!!!!Ja statistikast sama
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Poisid miks nii passiivsed. Punktiarve sai avatud ikkagi eile .
                  Olgugi et tulemus pold päris see mis ootasime
                  Samas esimene punkt olemas ja küll teised kah tulevad. Iga mänguga saab ainult paremaks minna. Las noored saavad praktikat.

                  Igastahes on klubis uued tuuled ja metsikult parem suhtumine kui varasematel aastatel. Distsipliini kallal on kõvasti vaeva nähtud ja pudelilembust ei taluta silmaotsastki. Ühesõnaga ollakse õigel teel ja ega see meistriliigasse tõus lähiaastatel võimatu ole.
                  Anna aga minna Tammeka!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Originally posted by malagar
                    pudelilembust ei taluta silmaotsastki

                    Koomik
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Pole ma mingi koomik . Juhatus on asja tõsiselt käsile võtnud . Praegune kord pidavat olema et kui lakud on saabas tagumikus.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Originally posted by malagar


                        Pole ma mingi koomik . Juhatus on asja tõsiselt käsile võtnud . Praegune kord pidavat olema et kui lakud on saabas tagumikus.
                        Seda vast vaid juhul, kui ilmud trenni või mängule segi peaga...Aga sedagi ei tahaks eriti uskuda... ....On vaid trahvid ja muud ei midagi
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          tegelt kui meeskonna kooseisu vaadata on hooaegade vahel korralik verevahetus tehtud. Need kes ei prandand said kinga . Kes parandasid , neile anti uus võimalus . Aga kui mõni enesekontrolli minetab , siis ei ole enam armu . Seega ollakse õigel teel . Ja noortetöö lokkab . Nii et varsti tõesti Tammeka meistriliigasse.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Minu arust on kah just suhtumine olnud p6hjuseks miks Tammeka kyll noorteklassis Flora satse v6idab aga täiskasvanutes vaevu esi-teise liiga vahel vaagub, samas kui Flora meister on. Flora lihtsalt pöörab juba maaast madalast tähelepanu professionaalsele suhtumisele. Ole sa kui andekas tahes, kui distsipliiniga probleemid on siis ei ole sul meeskonnas kohta. Nagu teada on hea mängija aluseks 90% töö ja 10% andekus. Flora r6hub rohkem 90%-le Tammeka 10%-le. Vähemalt seni on see nii olnud. Ehk hakkab see ka Tammekas muutuma.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Originally posted by Amadeus


                              Minu arust on kah just suhtumine olnud p6hjuseks miks Tammeka kyll noorteklassis Flora satse v6idab aga täiskasvanutes vaevu esi-teise liiga vahel vaagub, samas kui Flora meister on. Flora lihtsalt pöörab juba maaast madalast tähelepanu professionaalsele suhtumisele. Ole sa kui andekas tahes, kui distsipliiniga probleemid on siis ei ole sul meeskonnas kohta. Nagu teada on hea mängija aluseks 90% töö ja 10% andekus. Flora r6hub rohkem 90%-le Tammeka 10%-le. Vähemalt seni on see nii olnud. Ehk hakkab see ka Tammekas muutuma.
                              omg, täiesti elvasse jutt.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Originally posted by Ono


                                omg, täiesti elvasse jutt.
                                Mida iganes. Sul on oma arvamus ja mul oma. Ja annaks jumal et Tammeka suudab t6estada vastupidist. Ma olen neilt seda juba kolm aastat oodanud. Seni märkimisväärse eduta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X