320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Kas ostutoetus on lisaincentive selleks, et inimesed on ostaks auto välja, mitte ei liisiks? Tundub jaburdus mingi 2016a Teslat 75 000ga välja osta
    Hetke eelnõu järgi saab toetust küsida ainult uutele autodele, mis maksavad kuni 50k. Saab kasutada ka liisingu korral.
    Juba pea aasta aega on keskkonnaministeerium töötanud elektriautode ostutoetuse taastamise nimel. Seni on ministeerium öelnud vaid seda, et toetuse summa on 5000 eurot ühe auto kohta ning kokku on ostutoetuse mahuks 1,2 miljonit eurot. Esialgsete plaanide kohaselt pidanuks toetust saama kasutada vaid ettevõtted, kuid tänaseks on selge, et sellest saavad osa ka eraisikud. Uue info […]

    Kommentaar


      Ega ministeerium ise ka ei suutnud seda läbisõitu põhjendada.
      Vastused oli: see on alles eelnõu ja see on huvigruppide soov.

      Kommentaar


        Meeletult jabur.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kas see pole mitte see piir, või vähemalt oletatav piir, kus elektriauto alles bensiiniautole rohelisuse osas järele jõuab? Et kui vähem sõita, siis on fossiilkütusega auto rohelisem?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Kui hiljaaegu mootorituli populaarseks teemaks sai, siis sellega seoses küsimus - kuidas suhtutakse ülevaatuses sellesse?

            Hoolduses käies kunagi teatati, et mingisugune jubin (ei mäleta enam täpselt mis) on katki, aga seda pole mõtet vahetada, kuna hind kirves ja auto käitumist ei mõjutagi. Küll aga jäi mootorituli põlema. Olen edaspidi üritanud nii sättida, et käin vahetult enne ülevaatust hoolduses ära ja siis lasen ka selle tule igaks juhuks kustutada (mingi 500-600km pärast hakkab jälle põlema).

            Aasta tagasi sain ülevaatuse ka koos põleva tulega läbitud, aga see sai tehtud läbi esinduse ja oli suhteliselt kahtlaseväärtusega, kui rahulikult taatlemata tulekustutiga läbi lasti. Enam ei taha sinna esindusse tagasi ka minna, kuna tundub, et ega seal minu käulaga väga ei viisita enam tegeleda.

            Ehk lühidalt - kas põleva mootoritulega on mõtekas ülevaatusele minna või saadetakse seal kohe pikema jututa koju tagasi?

            Kommentaar


              See tulekustuti taatlus on pool pohh. ma pakun, et pooled liikluses olijad ei oska tulekustutit niikuinii kasutada.

              põhi asi mis kontrollivad ja peaks prioriteetne olema: pidurid, teljed ja vedrustus. Edasi... tuled, kere ja näidikud (vist ka heitgaasid...)

              muud asjad enamasti vähem olulised ja saad vb märkuse...

              Kommentaar


                Mootoritulega pidavat olema nii ja naa. Ise otsiks ilmselt mõne tuttava, kes endale hiinast OBD hankinud, ja laseks tule vahetult enne ÜVd kustu.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Kui hiljaaegu mootorituli populaarseks teemaks sai, siis sellega seoses küsimus - kuidas suhtutakse ülevaatuses sellesse?

                  Hoolduses käies kunagi teatati, et mingisugune jubin (ei mäleta enam täpselt mis) on katki, aga seda pole mõtet vahetada, kuna hind kirves ja auto käitumist ei mõjutagi. Küll aga jäi mootorituli põlema. Olen edaspidi üritanud nii sättida, et käin vahetult enne ülevaatust hoolduses ära ja siis lasen ka selle tule igaks juhuks kustutada (mingi 500-600km pärast hakkab jälle põlema).

                  Aasta tagasi sain ülevaatuse ka koos põleva tulega läbitud, aga see sai tehtud läbi esinduse ja oli suhteliselt kahtlaseväärtusega, kui rahulikult taatlemata tulekustutiga läbi lasti. Enam ei taha sinna esindusse tagasi ka minna, kuna tundub, et ega seal minu käulaga väga ei viisita enam tegeleda.

                  Ehk lühidalt - kas põleva mootoritulega on mõtekas ülevaatusele minna või saadetakse seal kohe pikema jututa koju tagasi?
                  Mul oli paar aastat sama case. Mootorituli tuli süttis üsna juhuslikult ning arvutiga vaadates oli alati üks ja sama viga. Pmst katalüsaator umbes. Kuna aga vahepeal peale vähe järsemat sõitu tuli ise ära kustus, siis päris läbi kat ei olnud ja vahetamise põhjust ei näinud. Esimene aasta sättisin ülevaatusele sedapsi, et tuli ei põleks kuid mäletamistmööda sain järgmisel aastal läbi ka mootoritulega.

                  Tulekustuti on jah siuke kahtlane teema, et mul vana autoga oli vaja iga aasta ÜV käia ning kui sattus nii, et läksin eelmisest aastast hiljem ÜV-le, siis oli ka tulekustuti paar päeva taatlemata. Kui ÜV küsitakse tulekustuti kohta, siis näitan ette, kui hakkab kp pärast kobisema, siis ütlen, et plaanisin pärast kontoris ära kontrollida (ÜV kohad kontrollivad ka), kui aga ei kobise, siis olenevalt tujust, kas hakkan seda lisa 5 eurot paari liigutuse eest maksma või ootan järgmist aastat.

                  Kommentaar


                    Tulekustuti, parktule pirni mittepõlemine jm tilu-lilud asjad lähevad nö mitteolulise vea alla. Neil vist on mingi max piir (a'la 3 või 5) palju neid võib olla. Mul on olnud juhtumeid, kus on küsitud tulekustutit ja tõkiskingasid näha, teinekord on nad pagasniku põhjas vedelenud ja pole see kedagi huvitanud. Kokkuvõttes kui rõhk on normis, siis ma ei jookseks seda Tamrexisse uuendama. Selle käigus nad ju vaatavad ka ainult manomeetrit ja kui näit on normis, lükkavad tuimalt uue kleepsu peale.

                    Mis puudutab armatuuril hoiatustulesid, siis nii kui mingi punane tuli on, siis pigem on tõenäoline mitte läbida. Üle-eelmisel autol oli probleem kõrvalistuja turvapadja anduriga, mis aeg-ajalt tuli kuskilt pistikust lahti (toonase auto tüüpviga). Vana ütles, et sõltumata probleemi iseloomust, nii kui ta punast märgutuld näeb, ei saa ta läbi lasta. Ma läksin pea norus koju, mudisin pistikut ja läksin järgmisel päeval kordusülevaatusele. Sain läbi ning ülejärgmisel päeval läks tuli jälle põlema.
                    308

                    Kommentaar


                      Ma ei ole veel näinud, et ülevaatusel tulekustutit kontrollitaks.
                      Eelmise auto puhul käisin spetsiaalselt enne uut ostmas, aga ülevaatusel ei huvitanud selle olemasolu kedagi :P
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Põlev mootorituli-käidud, nähtud, tehtud. Ei koti, kui heit normis ja mootor töötab korralikult. Legend räägib, et enne leiad kuu pealt Jüri Vlassovi, kui mootorituleta kasutatud prantslase...
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Markko Vaata postitust
                          Mis puudutab armatuuril hoiatustulesid, siis nii kui mingi punane tuli on, siis pigem on tõenäoline mitte läbida. Üle-eelmisel autol oli probleem kõrvalistuja turvapadja anduriga, mis aeg-ajalt tuli kuskilt pistikust lahti (toonase auto tüüpviga). Vana ütles, et sõltumata probleemi iseloomust, nii kui ta punast märgutuld näeb, ei saa ta läbi lasta. Ma läksin pea norus koju, mudisin pistikut ja läksin järgmisel päeval kordusülevaatusele. Sain läbi ning ülejärgmisel päeval läks tuli jälle põlema.
                          Mis auto oli, kui küsida tohib? Endal juba pikalt sama jama turvapadja hoiatustulega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                            Mis auto oli, kui küsida tohib? Endal juba pikalt sama jama turvapadja hoiatustulega.
                            Ma nüüd palju autodest ei tea, aga nt Accordil oli turvapadja üks anduritest istme all. Ei olnud harv olukord, kus autot puhastades millegiga istme alt pesale liiga sai tehtud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                              Mis auto oli, kui küsida tohib? Endal juba pikalt sama jama turvapadja hoiatustulega.
                              Mul on sama probleem, aga Volvo C30.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Põlev mootorituli-käidud, nähtud, tehtud. Ei koti, kui heit normis ja mootor töötab korralikult. Legend räägib, et enne leiad kuu pealt Jüri Vlassovi, kui mootorituleta kasutatud prantslase...
                                Käisid Pärnus? Kus kohas täpsemalt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X