Lehekülg 1, kokku 42 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 835

Teema: Autod

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Autod

Huvitav, et sellist teemat pole veel tehtud. Millised on teie lemmikautod? Millega te ise sõidate või millest unistate? Pange pilte! Mulle meeldivad 60 lõpu ja 70 alguse ameerika muskelautod, eriti sellised, millel ees on diivan, kus saab 3-kesi istuda. Tänapäevastest meeldivad Jaguar XKR ja Aston Martin. Kunagi ma saan endale ühe Dodge Chargeri, või nagu ütles kuulus Wayne Campbell: \"it will be mine ... oh yes ... it will be mine.\"

1968 Dodge Charger

\\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Replying to Topic \'Autod\'

Chrysler Imperial 1973 - see auto on 6m pikk ja 2m lai!!! Uu beibi!

Esiiste on põhimõtselt nahkdiivan.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Läbuteema? Kinni panna?
    Aga jah, mina alla paarimilliste sõiduvahenditega eriti tihti ei liikle
    Supplies!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Jaguar XKR

1968 Ford Fairlane

Ja seest

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Ameerika auto söpradele silmailu laupäeval Tallinnas.
    Link tqhq.ee foorumile (ma loodan, et möni adminn/moderaator nüüd kurjaks ei saa vööra foorumi \"reklaamimise\" prst)
    Kopipaste:
    Kruiis algab 17.04. Laagri Statolist kell 13.15-13.30 Kellaaeg selline, et jõuda kohale u tund aega enne Burnout võistlust. Siis tuleb rahvas õue ja meil autod selleks ajaks kenasti reas.
    Marsruut: Vabaduse pst-Pärnu mnt-Estonia pst (pöörame ümber Eesti Panga kõrval, muidu tekib äkki Viru ringristmikul liialt pikk viivitus, et osad ei jõua teemasse pressida)-Kaarli pst- Luise-Endla-Paldiski mnt-ACS.

Mitte, et ma neid ameerika laevasid fännaks vaid lihtsalt Mustangid on muidugi nunnud ...eriti kuskil kuni 70\'ndate löpuni, edasi läheb läbuks.

Jutu löpuks üks ilus auto ka! -> BMW 507

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by yheksa

Mitte, et ma neid ameerika laevasid fännaks vaid lihtsalt Mustangid on muidugi nunnud ...eriti kuskil kuni 70\'ndate löpuni, edasi läheb läbuks.
    samad sõnad, rohkemat polegi nagu öelda

d-day Kasutaja taku* avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Ma ei ole küll 100% kindel, kuid lähipäevadel peaks olema Mustangi 40 juubel

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

selle mustangimaania taustal on siin teemas kahjuks teenimatult varju jäänud ju veel palju toredaid autosid, näiteks tooks lambist kohe ... honda civic

edit: võin fetishistidele pärast pilte ka teha

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Vaadake ära see reklaam ja alles siis rääkige siin autodest.

Pisuke nostalgia???

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

aisanuga, ma just eile lappasin auto24, mõtlesin oma vähestele kopikatele ja sellele, millega ma siis kruiisiks, kui pappi lugema ei peaks. Omale veel käru ple leidnud, aga unistustes ma sõidan sellega. ja see pole mingi tavaline mustang...seda va 60 sekundi filmi olen ma ilmselt ka kõige rohkem kaenud..

kohe kui ma 100k peaks oma pangaarvelt leidma (tahate ma ytlen oma kontnumbri?:P), vaataks midagi sellist (tervitaks siinkohal sõber peepu, kes porschepisku on istutanud)

ilmselt aga peab suveks midagi sellist soetama (eelarve ~20k, kui midagi paremat on pakkuda siis hõisake)
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by fittibaldi
    kohe kui ma 100k peaks oma pangaarvelt leidma (tahate ma ytlen oma kontnumbri?:P), vaataks midagi sellist (tervitaks siinkohal sõber peepu, kes porschepisku on istutanud)
    rohelineKonn, kus oled Sa nüüd? kommenteeri palun teemat \"kompatibiilsus: porsche ja keskerakondlikult juhitava tallinna tänavate seisukord anno domini 2004\".

ps. rohelineKonn on minu jaoks vaimne isa vähemalt kahes aspektis - tallinna linnavalitsuse tegemised ja porsche.

Ma olen kapirullnokk

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Originally posted by fittibaldi
    ilmselt aga peab suveks midagi sellist soetama (eelarve ~20k, kui midagi paremat on pakkuda siis hõisake)
    Ka mina olen juba vaikselt unistanud autost (pole see 18 teab, mis kaugel) ja hinnaklass ka paarikümne tonni ringis. Selle raha eest ei suutnud mina paremat liikurit välja mõelda, kui midagi Bayerimaal toodetut. Näiteks müüdi mingi aeg tagasi 7-seeria BMW-d E32 kerega, mille eest küsiti kõigest 22000.-. Selge see, et auto vajas pisiremonti, kuid aegajalt tulebki käed õliseks teha.
    Minu enda eelistus langeks, kui raha oleks jalaga segada, maasturile. Näiteks üks must LandCruiser 100 beezhi nahksisuga. Väike tuuning väljast, natuke audiot ja naerul nägu oleks garanteeritud!

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Krt, mul on kuus autot olnud, aga sellist hirmu nagu praegu pole kunagi enne ostmist olnud. Ma ise kahtlustan, et tegemist on summa ja valiku suurusega ja kõigil on mingid eelarvamused ja halvad lood erinevate autode kohta. Eluraske teema! Praegu ei julgegi kommenteerida, aga kui midagi tõiseselt hakkab sõelale jääma, siis teavitan.

Professionaal Kasutaja Jux avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Saatus ja foorum käivad kummaliseid teid...

Just nimelt täna (teema avamise päeval) ostsin oma elu esimese auto, valituks osutus Audi A4 2,8 V6 (kasutatud ja Saksamaalt). Ilus musta värvi masin, mis peaks ka rullnokkadel nokad rulli keerama :P. Aga mulle pigem imponeerivad Audi konservatiivsus ja modernsus käsikäes, lisaks mugav sisu ning turvaline minek.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by SleepWalking
    rohelineKonn, kus oled Sa nüüd? kommenteeri palun teemat \"kompatibiilsus: porsche ja keskerakondlikult juhitava tallinna tänavate seisukord anno domini 2004\".

ps. rohelineKonn on minu jaoks vaimne isa vähemalt kahes aspektis - tallinna linnavalitsuse tegemised ja porsche.
    jee, porsche! porshce 924 on maailmaajaloo parim auto. unustage need mõttetud ameerika autod millel on kubatuuri kohta olematu võimsus, auto süldina võbelema panev vedrustus, 80:20 kaalujaotus, automaatkäigukast... vabandust, lubage ma oksendan vahepeal. loodetavasti teevad kõik auto sõiduomadusi hindavad inimesed sedasama.
    porsche 924 ühtki neist puudustest ei evi. kiirendab vähemalt sama hästi kui KITT\'i aluseks olev auto ja mis põhiline, maksab u ühe õppelaenu. vähemalt mõlemad minu omad maksid. säärast jäksab osta ka vaene riigiteenistuja.
    kui ma oleks miljonär ja tööl käima ei peaks, siis sõidaks ma ööpäev läbi ringi porsche 924\'ga. siis oleks mul ka turbomootoriga variant. vrooooommm...

(noh, kas sobis?)
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by rohelineKonn
    (noh, kas sobis?)
    ei pidanud pettuma

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by rohelineKonn

Originally posted by SleepWalking

jee, porsche! porshce 924 on maailmaajaloo parim auto. unustage need mõttetud ameerika autod millel on kubatuuri kohta olematu võimsus, auto süldina võbelema panev vedrustus, 80:20 kaalujaotus, automaatkäigukast... vabandust, lubage ma oksendan vahepeal. loodetavasti teevad kõik auto sõiduomadusi hindavad inimesed sedasama.
    porsche 924 ühtki neist puudustest ei evi. kiirendab vähemalt sama hästi kui KITT\'i aluseks olev auto ja mis põhiline, maksab u ühe õppelaenu. vähemalt mõlemad minu omad maksid. säärast jäksab osta ka vaene riigiteenistuja.
    kui ma oleks miljonär ja tööl käima ei peaks, siis sõidaks ma ööpäev läbi ringi porsche 924\'ga. siis oleks mul ka turbomootoriga variant. vrooooommm...

(noh, kas sobis?)

püha jumal?????
    Peep, kas sa oled siin foorumis Rkonna nime all????
    täpselt sama juttu kuulen ma pisut varieeruvas sõnastuses päevast päeva. mainit peep kusjuures paneb oma 24-le parasjagu turbot vahele, tulevat üks hirmus auto sealt.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

valmistan pettumuse. olen kõigest peebu klubikaaslane. väga passiivne.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

kui oleks võimalik osta7valida ykskõik milline auto oleks selleks ilmselt hummer h1(soovitavalt tankitõrje kuulipildujaga katusel)..

natuke kaiinemalt mõeldes oleks selleks lmselt saab 9-5 aero.. auto mis ei jäta sind hätta kuskil.

veel meeldivad nagu griindeilegi 60-70ndate ameerika muskelautod... ja ka mõned tänavaristlejad, nagu lincoln towncar

oo.. ja muidugi aston martinid..

ja lamborghini countach lp 5000...

autopede nagu ma olen siis võiks neid siin yles lugema jäädagi.. hiljem mõned pildid ka

ps. vene autotööstuse alternatiiv-monstrumid on ka vaatamisväärsused omaette

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud