320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma saan ka hakkama, aga tekitas küsimusi selline lahendus. Ja mis see loogika seal taga on.

    Kommentaar


      Võib olla on teisel pool midagi olulisemat? Eelduste kohaselt aku.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Okei, see tundub suht rõve jah.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Võib olla on teisel pool midagi olulisemat? Eelduste kohaselt aku.
          Nop, aku on ka samal pool.

          Kommentaar


            Kui nii võtta, siis võiks üldse aastal 2018 juba olla autod, kus seda varrast üldse polegi.
            Endal on üks 93a Volvo 940 hobiautoks ja ka sellel on tehases ehitatud kapott sellistele hingedele, mis hoiab kapotti ise üleval.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              No ma saan ka hakkama, aga tekitas küsimusi selline lahendus. Ja mis see loogika seal taga on.
              Loogika on tegelikult lihtne. Kapoti ja varda disainis üks osakond, vedeliku paagi koha mootoriruumis leiutas teine meeskond. Omavahel ei suheldud... Täiesti tavaline juhtum autotööstuses. Juhtub ka kallima otsa masinatel, lihtsalt mitte nii obvious asjaga tavaliselt.

              Kommentaar


                Duh... selleks ju leiutaski Škoda korgi sisse integreeritud lehtri.

                Ja varasemate mudelite puhul lihtsalt oli õigel Škoda omanikul endal lehter kaasas. Mingi straightforward lahenduse puhul ei saaks ju üldse naabrile rääkida, kui nutikas ja ratsionaalne sa oled.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  A friend remembers a ride to Wiltshire when, on leaving the M4 services at Heston, the windscreen wipers failed: “The weather looked threatening, so Miss Goff said, ‘We’d better try to beat the rain,’ and the next 85 miles to her junction were completed in 55 minutes, an average of 92mph.” She did admit to being stopped for speeding on one occasion, but the traffic cop was so astonished to find a tiny elderly lady in the cockpit that he let her talk her way out of it.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Mis autodega Euroopa riigijuhid sõidavad?

                    Lisatud failid
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Käisin autoga pesulas hiljuti, et kogu see talve jooksul kogunenud muda ja pori maha pesta ja vaatasin, et igasugu väiksed kriimud ja asjad välja tulnud sellega. Otseselt nagu ei häiri ja kui vaatad peale ei näegi väga, aga ligemalt uurides võiks lasta üle teha.

                      Kõrvu jäänud mingist telereklaamist vms, et poleerimine selliste asjade puhul aitab, et ei peagi ehk värvimisse viima. On keegi käinud kusagil või oskab soovitada mingit head kohta, kus sellist asja teha saaks?

                      Kommentaar


                        Väga palju oleneb, kui sügavad need kriimud ja muud asjad ikkagi on. Väga väiksed kriimud võib ka korralik püsivaha üsna nähtamatuks teha. Suuremad lakikriimud aitab poleerimine eemaldada, aga siin on ka mitu astet ja lihtsalt profülaktika mõttes pole kohe süvapoleerimisega mõtet lakikihti hõrendama hakata. Kui juba tõsisem teema (läbi värvikihi), siis võib abi olla ka värvi kohtparandusest, aga oleneb jälle vigastuse kohast, suurusest, auto värvist jne.

                        Püsivahatamisega saab ükskõik mis asjalikum autopesula hakkama. Ise käisin viimati vist Autofreshis ja tehti viisakas töö. Poleerimise osas vaataks mõne pikema ajalooga tegija poole. SmartService’is lasin paari aasta eest kohtvärvida esistanget, mille Cannes’i parkimismaja seina vastu ära äestasin. 5+ töö ja neil on piisavalt pikk ajalugu, et usaldaks neid poleerima ka.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Mul tekkis ainult üks küsimus…et et poole aasta jooksul esimest korda pesulas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            SmartService’is lasin paari aasta eest kohtvärvida esistanget, mille Cannes’i parkimismaja seina vastu ära äestasin. 5+ töö ja neil on piisavalt pikk ajalugu, et usaldaks neid poleerima ka.
                            Tänud, seal tundub jah olema kõik mis vaja.

                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Mul tekkis ainult üks küsimus…et et poole aasta jooksul esimest korda pesulas?
                            üsna lumine talv aitas ilusti peita tõesti.

                            Kommentaar


                              Olen varasemalt sõitnud 3 erineva max 1000.- maksva autoga. Üks kõngeb ära, müünd rondiärikatele maha, lähen ostan uue ja sõidan järgmised aasta või kaks.

                              Nüüd lõpuks tuli mõte, et võiks äkki osta mingi uuemapoolse auto. Mis üldsus arvab uuemate (2018+) Škodade, Seatide, Hyundaide, KIAde ja Fordide kohta? On mõtet osta mingi 15k maksev auto või pigem vaadata gramm vanemaid Audisid, Volvosid vms?

                              Kommentaar


                                Mul on viimasel ajal kätte sattunud kaks erinevat Kiat. Ei idane ega mädane. 7a garantii on suht hea ja korra vahetasid korralise hoolduse käigus midagi küsimata amordi ära. Teeninduse hinnad ka väga mõistlikud.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X