320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Autod

    Huvitav, et sellist teemat pole veel tehtud. Millised on teie lemmikautod? Millega te ise sõidate või millest unistate? Pange pilte! Mulle meeldivad 60 lõpu ja 70 alguse ameerika muskelautod, eriti sellised, millel ees on diivan, kus saab 3-kesi istuda. Tänapäevastest meeldivad Jaguar XKR ja Aston Martin. Kunagi ma saan endale ühe Dodge Chargeri, või nagu ütles kuulus Wayne Campbell: \"it will be mine ... oh yes ... it will be mine.\"


    1968 Dodge Charger

    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Replying to Topic \'Autod\'


    Chrysler Imperial 1973 - see auto on 6m pikk ja 2m lai!!! Uu beibi!



    Esiiste on põhimõtselt nahkdiivan.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Autod\'

      Läbuteema? Kinni panna?
      Aga jah, mina alla paarimilliste sõiduvahenditega eriti tihti ei liikle
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Autod\'


        Jaguar XKR


        1968 Ford Fairlane


        Ja seest
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Autod\'

          Ameerika auto söpradele silmailu laupäeval Tallinnas.
          Link tqhq.ee foorumile (ma loodan, et möni adminn/moderaator nüüd kurjaks ei saa vööra foorumi \"reklaamimise\" prst)
          Kopipaste:
          Kruiis algab 17.04. Laagri Statolist kell 13.15-13.30 Kellaaeg selline, et jõuda kohale u tund aega enne Burnout võistlust. Siis tuleb rahvas õue ja meil autod selleks ajaks kenasti reas.
          Marsruut: Vabaduse pst-Pärnu mnt-Estonia pst (pöörame ümber Eesti Panga kõrval, muidu tekib äkki Viru ringristmikul liialt pikk viivitus, et osad ei jõua teemasse pressida)-Kaarli pst- Luise-Endla-Paldiski mnt-ACS.


          Mitte, et ma neid ameerika laevasid fännaks vaid lihtsalt Mustangid on muidugi nunnud ...eriti kuskil kuni 70\'ndate löpuni, edasi läheb läbuks.

          Jutu löpuks üks ilus auto ka! -> BMW 507

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Autod\'

            Originally posted by yheksa

            Mitte, et ma neid ameerika laevasid fännaks vaid lihtsalt Mustangid on muidugi nunnud ...eriti kuskil kuni 70\'ndate löpuni, edasi läheb läbuks.
            samad sõnad, rohkemat polegi nagu öelda

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Autod\'

              Ma ei ole küll 100% kindel, kuid lähipäevadel peaks olema Mustangi 40 juubel

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Autod\'

                selle mustangimaania taustal on siin teemas kahjuks teenimatult varju jäänud ju veel palju toredaid autosid, näiteks tooks lambist kohe ... honda civic

                edit: võin fetishistidele pärast pilte ka teha

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Autod\'

                  Vaadake ära see reklaam ja alles siis rääkige siin autodest.

                  Pisuke nostalgia???

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Autod\'

                    aisanuga, ma just eile lappasin auto24, mõtlesin oma vähestele kopikatele ja sellele, millega ma siis kruiisiks, kui pappi lugema ei peaks. Omale veel käru ple leidnud, aga unistustes ma sõidan sellega. ja see pole mingi tavaline mustang...seda va 60 sekundi filmi olen ma ilmselt ka kõige rohkem kaenud..

                    kohe kui ma 100k peaks oma pangaarvelt leidma (tahate ma ytlen oma kontnumbri?:P), vaataks midagi sellist (tervitaks siinkohal sõber peepu, kes porschepisku on istutanud)


                    ilmselt aga peab suveks midagi sellist soetama (eelarve ~20k, kui midagi paremat on pakkuda siis hõisake)
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Autod\'

                      Originally posted by fittibaldi
                      kohe kui ma 100k peaks oma pangaarvelt leidma (tahate ma ytlen oma kontnumbri?:P), vaataks midagi sellist (tervitaks siinkohal sõber peepu, kes porschepisku on istutanud)
                      rohelineKonn, kus oled Sa nüüd? kommenteeri palun teemat \"kompatibiilsus: porsche ja keskerakondlikult juhitava tallinna tänavate seisukord anno domini 2004\".

                      ps. rohelineKonn on minu jaoks vaimne isa vähemalt kahes aspektis - tallinna linnavalitsuse tegemised ja porsche.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Autod\'

                        Ma olen kapirullnokk

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Autod\'

                          Originally posted by fittibaldi
                          ilmselt aga peab suveks midagi sellist soetama (eelarve ~20k, kui midagi paremat on pakkuda siis hõisake)
                          Ka mina olen juba vaikselt unistanud autost (pole see 18 teab, mis kaugel) ja hinnaklass ka paarikümne tonni ringis. Selle raha eest ei suutnud mina paremat liikurit välja mõelda, kui midagi Bayerimaal toodetut. Näiteks müüdi mingi aeg tagasi 7-seeria BMW-d E32 kerega, mille eest küsiti kõigest 22000.-. Selge see, et auto vajas pisiremonti, kuid aegajalt tulebki käed õliseks teha.
                          Minu enda eelistus langeks, kui raha oleks jalaga segada, maasturile. Näiteks üks must LandCruiser 100 beezhi nahksisuga. Väike tuuning väljast, natuke audiot ja naerul nägu oleks garanteeritud!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Autod\'

                            Krt, mul on kuus autot olnud, aga sellist hirmu nagu praegu pole kunagi enne ostmist olnud. Ma ise kahtlustan, et tegemist on summa ja valiku suurusega ja kõigil on mingid eelarvamused ja halvad lood erinevate autode kohta. Eluraske teema! Praegu ei julgegi kommenteerida, aga kui midagi tõiseselt hakkab sõelale jääma, siis teavitan.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Autod\'

                              Saatus ja foorum käivad kummaliseid teid...

                              Just nimelt täna (teema avamise päeval) ostsin oma elu esimese auto, valituks osutus Audi A4 2,8 V6 (kasutatud ja Saksamaalt). Ilus musta värvi masin, mis peaks ka rullnokkadel nokad rulli keerama :P. Aga mulle pigem imponeerivad Audi konservatiivsus ja modernsus käsikäes, lisaks mugav sisu ning turvaline minek.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X