320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    1. valus eit
    2. diisel lõhub automaati (olukord on kindlasti paranenud, kuid kasutatud auto puhul võiks kõrvale vaadata)
    3. Subaru oleks hea valik (minuarust on väga mugav sõita, püsib teel), kuid hoolduskulud on ebameeldivad
    4. Niva
    No ma pean ka naisega arvestama,ning eks enamus ajast tema sellega ka sõidab,kuna ise eestist tihti eemal
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      See on enamvähem täpselt Grand Vitara auku, muide...
      Aga mis probleemid sul Topautoga? Äial ka mingi kamm nendega,ostis 5a tagasi sealt Seati ja alati on teeninduses mingi jama
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Noh, arvestades, et esimene GM-Saab on juba 900NG, milles oli klassiku robustse, kuid siiski kauni konsooli väga vabameelne tõlgendus ja nägi välja selline:

        ...siis võib öelda, et kõikides "väike-saabides" alates 1994 on kole GM-keskkonsool. Lihtsalt, esimese otsa SSides näeb see välja liiga sarnane 10 aasta tagusega ja mõjub oma tuhande nupuga selgelt aegunult:

        ... samas kui alates 2007 lisati mu meelest asjale väike annus lihtsust, elegantsi ja kahetuhandendaid:

        Aga eks see võib, aga ei pea meeldima.
        mida rohkem nuppe seda ägedam. sõidu ajal surfata mingi nibu abil põhjatute menüüde vahel, et leida seda vajalikku funktsiooni, on ilge pain. vist, sest pole kunagi sellega kokku puutunud.

        pigem on see pre-2007 disain ühe juhipositsiooni kujundamise idee/filosoofia edasiarendus, mitte surnud hobuse ruunamine. ja kui GM-ajastu esimesel kümnendil lasid saabi insenerid ameerika onud külmalt üle (nagu topgeari videoski härrad may ja clarkson seletasid), siis hiljem surus onu sam oma kohutava maitse lihtsalt jõuga peale. ja varastas saabi inseneride leiutised opelitele ja oma teistele 'brändidele'.

        ja sellel teisel pildil on üks saabide ägedaimaid konsoole lisaks vana 9-5 omale.

        aga see on imho ja ei peagi kõigile peale minema.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Aga mis probleemid sul Topautoga? Äial ka mingi kamm nendega,ostis 5a tagasi sealt Seati ja alati on teeninduses mingi jama
          Korralise hoolduse järel antakse kaasa paber, mille järgi vajab auto 900€ eest remonti. Kohe. Kiiresti.
          Pakkumisel näidatud sõlmed kontrollib üle kaks sõltumatut autotöökoda, üks neist vahetab stabikapuksid ja ütleb, et ülejäänu on kõik korras. Teises töökojas tuleb töömees õlgu kehitades tõstukile aetud auto alt välja ja silmitseb uuesti Topauto pakkumist, laseb siis auto alla ja annab võtmed, öeldes: mine koju, auto on korras. Topauto ajab oma jora edasi, saadan nad persse ja enam nende juures ei käi. Järgmise korralise hoolduse aeg, olen Viljandis ja kuna ühtki kohapealset kohta ei tea - lähen Sillerisse. Margiesindus, eksole. Saadan meiliga kogu Topautost tol korral saadud info, edastan osade joonise, kuhu ringid ümber tõmmatud - kontrollige, Topauto väidab, et on puruks. Järgmine päev lähen autole järele, saan võtmed, maksan korralise hoolduse eest (õlivahetus ja muu sarnline nippnäpp) ja sõidan minema - ka Sillerauto ei tuvasta ühtki Topauto väidetud viga. Sõidab senini, nurrub nagu kiisu ja midagi ei kuku kusagilt ära.

          See oli viimane piisk karikas. Oli ka mitmeid väiksemaid kokkupõrkeid teeninduse üldisekvaliteedi ja suhtumise teemadel. Peale hoolet mootorile unustatud õlivarras, ripendavad laternajuhtmed jne. Majas valitsev üldine õhkkond tundukse olema, et eksimusi (nendepoolseid) ei ole olemas ja kui on, siis no MIS ON SIIS TÜRA KÜLL, KÕIK EKSIVAD Ä!

          Ja nende müügimehed
          Abikaas mingi hetk arvas, et ta parem sõidaks mõne universaaliga. Käisime Seat'e ja Hyundaisid vaatamas. Müügimees sõna otseses mõttes jooksis meie eest ära, segasime vist teise oleskelu liiast... Auto kohtsa infot tuli tangidega välja pressida, lõpuks abikaas kehitas õlgu ja keeras kannapealt ringi. Sellesse majja enam asja ei ole. Never.

          Kommentaar


            Ise olen Tallinnas Järvel Fordi autoteeninduses komistanud selli otsa, kes väitis kaljukindlalt, et minu auto roolilatt olevat õhtul ja kiiremas korras tuleb uus vaadata. Sõitsin täitsa kenasti veel aasta ja müüsin maha, mure ei kuskil, ju sõidab seniajani see sama latt.
            Esindusest loodad saada parimat kvaliteeti aga tihtipuhku ollakse seal ainult suurima arve keevitamise peal väljas. Sead ma ütlen.
            Autoremontija peab olema sulle nagu pereliige, keda sünnipäevale ja pulma kutsud
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Mina kiruks jällegi Viking Motorsi teenindust, pikemalt ei viitsi rääkida. Olen sellest korra juba siin vist ka räääkinud. Igatahes nüüd käin Amservis.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Le Mansi Grupp C (pikemalt kirjutatakse viinases TM-is) tänavalegaalne Porsche 962C. 630 Hp, 850kg. Igapäevaselt piimajärgi käimiseks. Ilus, lihtsalt ilus.

                Kommentaar


                  Haige...

                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Ma olen kohanud Harley meest kes hoidis oma ratast elutoas.
                    Pole seal midagi imestada. See auto oli ju omaette ruumis, igav.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      täiesti haige, miks ta liftiga läks?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vene ajal hoidis üks mees oma sigulli sellise hoolega, et tegi peale igat pikemat sõitu(50km+) autole täispesu, sealhulgas ka põhja alt. Auto vihmaga ei sõitnud mitte kunagi , rääkimata talvest ! Mingisugused poodi leiva järgi reisid a la 5km ots ei tulnud aga kõne allagi. Lukku ei usaldatud, parklas autot üksi ei jäetu - vähemalt üks inimene jäi autosse valvama. Garaaziseintele olid liimitud kummilätakad, et uksed kasvõi kogemata vastu seina ei puutuks. Too masin oli minuteada Vaz 2103 ja on tänapäeval kas maantee või okupatsioonimuuseumis.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar




                          Lühifilm mehest kes paneb vanu Porschesi kokku ameerikas.

                          Kommentaar


                            Oleks võnud siis juba täpsemalt kirjutada kellega tegu ja mida teeb . Ootasin seda dokut suht kaua. Peab lähiajal hea netiühenduse juures aega leidma ja ära vaatama

                            E: Kes viitsib otsida, siis The Pelikan Forumis peaks tal mitu projekti olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Vene ajal hoidis üks mees oma sigulli sellise hoolega, et tegi peale igat pikemat sõitu(50km+) autole täispesu, sealhulgas ka põhja alt. Auto vihmaga ei sõitnud mitte kunagi , rääkimata talvest ! Mingisugused poodi leiva järgi reisid a la 5km ots ei tulnud aga kõne allagi. Lukku ei usaldatud, parklas autot üksi ei jäetu - vähemalt üks inimene jäi autosse valvama. Garaaziseintele olid liimitud kummilätakad, et uksed kasvõi kogemata vastu seina ei puutuks. Too masin oli minuteada Vaz 2103 ja on tänapäeval kas maantee või okupatsioonimuuseumis.
                              osta.ee's oli veel paari päeva eest müügis (nüüd enam ei leia) null-neli, Hiiumaal asus. 23 000 km läbisõit ja no täielik kuradi kompvek. Vaatasin ja imetlesin, sõin silmadega - ikka puhas uunikumi-ilu, noh!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Oleks võnud siis juba täpsemalt kirjutada kellega tegu ja mida teeb . Ootasin seda dokut suht kaua. Peab lähiajal hea netiühenduse juures aega leidma ja ära vaatama

                                E: Kes viitsib otsida, siis The Pelikan Forumis peaks tal mitu projekti olema.
                                Mingist Pelikanist ma ei tea, mehe nimi Magnus Walker ja leidsin selle klipi alles täna auto24.ee vahendusel.

                                Kodukas koos tema Porsche kollektsioonide/piltide/tehtud töödega jne: http://www.magnuswalker911.com/

                                Ja filmi näidati just ka kuskil filmifestivalil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X