320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juba eelmainitud ülikorralikust Vaz 2103 põhjalikumat juttu ja arutelu. Ei ole kade, vaadake ja imetlege terviseks :



    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Tahtsin homme vaatama minna (ja suure tõenäosusega ära osta), kuid eile õhtuks oli müüdud... nädalaga läks ära rsk. -.|..
      Tooge keegi uus selline ja ostan ära.



      Edit: Rein on süüdi, et eelmine reede joomaks kiskus ja laupäeval poole lõunani magatud sai.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

        Kommentaar


          avastasin enda üllatuseks auto, millest polnud varem mitte midagi kuulnud. kolm hollandi kutti ehitasid aastatepikkuse nikerdamisega lõpuks midagi väga omanäolist, eesmärgiks oli luksusjaht ratastel surutuna täismõõdus neljakohalise kabrioleti kesta ehk nende enda väljendi abil natuke lihtsamalt sõnastades iga normaalse meesinimese elu unistus - "topless on demand".

          tehnika võeti loomulikult juba olemasolevate asjade riiulist ehk pommikindel corvette zr1 oma v8 ja ligi 700 hj-ga, kuid disain ja kogu lõpptulemus on midagi väga haigelt lahedat. rohkem selliseid asju.







          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Oleks olnud viisakas mainida, millega siis õieti tegu on, aga guugel aitab - Bewerp Savage Rivale Roadyacht GTS. Aint et minu meelest on see haigelt lahe disain virutatud vannipardilt, mitte luksusjahilt...
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Maroko valitsejad tundsid, et neil oleks hädasti vaja natuke laiemat autot...
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Õnnitlused juubilarile.



                Rohkem then&now pilte.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Nii, tondid. Järgneb kaubanduslik teadaanne.

                  Mul on põhjustel, mida mul on pisut valus lahkama hakata, üle 13 meetrit matti militaarrohelist autokilet. See on täpselt paras kogus, et kiletada üleni keskmine sõiduauto (näiteks Corolla, Megane, Astra - saate suurusest aimu). Selline töö koos materjaliga maksab tavatingimustel alates 600-700 eurot + käibemaks (kokku 720-840€).

                  Esimene mees, kes reageerib vastava sooviga, saab selle kile koos paigaldusteenusega oma autole 450€ eest, käibemaksu ei lisandu, arvet ei anna (kui tahad arvet, siis +km). Sõidad autoga minu töökotta, jätad ta 48 tunniks minu kätte (saab hakkama ka 24 tunniga, aga üldiselt lähtun reeglist, et auto seisab mul töökojas 12 tundi enne kleepimist ja 24 tundi peale kleepimist, siis ma saan kindel olla, et asi saab hea ja kile kestab) ja saad tagasi ülekiletatuna. Kile on kvaliteetne 3M-1080 seeria, mõeldud spetsiaalselt autode kiletamiseks ja kestab kenasti, annan 2 aastat garantiid. Töö saab ette võtta järgmise nädala alguses. Kui auto on suurem, on võimalik kilet juurde hankida, hind muutub vastavalt.

                  Kile on üsna täpipealt sama nagu alltoodud videos (ma ei ole kindel, et seal täpselt sama marki on kasutatud, aga toon on üsna identne).

                  Ühtlasi olgu öeldud, et on võimalik tellida suvalise sõiduki ülekiletamine suvalist värvi kilega, efektkiled, carbon, brushed, metallikud jms shit kaasa arvatud.

                  Lisainfo PM kaudu. Tuld.

                  Kommentaar


                    Paku streetrace.org foorumisse ka kui siin huvilisi pole.

                    Kommentaar


                      automoto.ee samuti.
                      Kes küll tahaks oma auto selliseks mattroheliseks teha, seda ma küll ei mõista ( No offence, militaarpäid ikka leidub )
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        automoto.ee samuti.
                        Kes küll tahaks oma auto selliseks mattroheliseks teha, seda ma küll ei mõista ( No offence, militaarpäid ikka leidub )
                        .....
                        article-2242174-1653b54e000005dc-271_634x619.jpg

                        Kommentaar


                          legendaarne disainivärdjas pontiac aztek on endale väärilist järglast saamas - uus chero, mis ilmselgelt sihib aasia turgu.



                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Rahvas,on kellegil kokkupuuteid Nissan Pathfinderiga olnud. Mida endast kujutab ja kas oleks tasuv ost ,just võrreldes land Cruiseriga?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Ei viitsinud hakat täpsemat teemat otsima, peaks üsna hästi ka siia sobima.

                              Ühesõnaga on asi rehvides. Praegused rehvid on küpsed ja oleks vaja lähiajal välja vahetada (veel sellel talvel). Kuna kõige suurem autosõitja ei ole ning aastane läbisõit on maksimaalselt 3500-5000km, siis olen mõelnud eelkõige lamellrehvidele. Tundub sellise kasutamise juures ebamõistlik kaks paari rehve osta. Lisaks mängib rolli ka vaese tudengi argument kogu asja juures. Autot kasutan üldiselt nii, et suvel tuleb ette ka pikemaid sõite suvilasse jne. Talvel pikemaid sõite linnade vahel praktiliselt ei ole ning autot kasutan peamiselt linnasisesteks sõitudeks. Oskaks keegi soovitada mingeid adekvaatseid lamelle, mis järgmise suveni enam-vähem vastu peaksid ja kohe kiiresti sellel suvel ära ei kuluks?

                              Tingimused siis üldiselt võiks olla sellised, et poleks liialt pehme, et suvel kiiresti ära kuluks, aga samas peaks ka talvel linnasisestel sõitudel nendest tolku olema. Hinnaklass võiks jääda 50-65€ vahele tk. On lootust?

                              Kommentaar


                                Kui mu mälu nüüd pange ei pane, siis kamellidega see teema, et kui suvel sõidad siis pole talvel nendega midagi teha enam. Rehvi hind oleneb väga tugevalt tema mõõdust. Mida suurem seda kallim. Kasutatud korralikke lamelle peaks saama küll sinu hinnavahemikus. Aga sügisel peaksid ostma uued korralikud talverehvid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X