320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

0:5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Esiteks: Kui Sa oled nii rumal ja loed õhtulehte, siis on mul sinust siiralt kahju.

    Teiseks: Ka mina olen paar korda nii rumal olnud ja lugenud ja aru ma ei saa kuidas see värdjas Muna (ma ikka veel keeldun teda tibuks kutsumast kuna see on arengufaas kuhu kaalma veek jõudnud pole) koguaeg õhtulehe andmetel nii head mängu tegi. Võimatu. Mees on ju täielik tross, kes on ilmselt koondise väravas hoki printsiibil - paneme kõige suurema mehe, siis järsku keegi lööb pihta. Kahjuks ei löö.

    Kolmandaks: Mina otsiks ka kaitseliini vigu sellest, et väravaht ei suuda ei oska ei oma kogemust ja autoriteeti, et kaitseliini pädevalt organiseerida. Isiklikult Piiroja ja Stepanovi vastu vöga suurt kisa tõsta ei saa, sest koondise üldises plaanis on nad teinud üle keskmise esitlused.

    Neljandaks: Kas keegi võiks mulle seletada MIKS ON KOONDISES MEES NIMEGA VIIKMÄE????
    Ja millal temast viimati midagi head tuli??

    Aitab kah... eksam vajab õppimist!
    Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
    ROSSONERI!!!!!

    Kommentaar


      #47
      Orginally posted by ishmael

      Esiteks: Kui Sa oled nii rumal ja loed õhtulehte, siis on mul sinust siiralt kahju.
      hmmm... ehk oled tähele pannud, et 6htuleht on eestis ainuke päevaleht, mis jalgpalli mingilgi tasemel kajastab... seega... ???

      Teiseks: Ka mina olen paar korda nii rumal olnud ja lugenud ja aru ma ei saa kuidas see värdjas Muna (ma ikka veel keeldun teda tibuks kutsumast kuna see on arengufaas kuhu kaalma veek jõudnud pole) koguaeg õhtulehe andmetel nii head mängu tegi.
      karmid s6nad... kaalmat värdjaks nimetada... ehhh...

      Neljandaks: Kas keegi võiks mulle seletada MIKS ON KOONDISES MEES NIMEGA VIIKMÄE????
      Ja millal temast viimati midagi head tuli??
      viikmäe v6eti kevadel koondisse täiesti p6hjendatult, siis oli mees ike ylihea mu meelest... kui käisid kevadel kuressaares, siis v6iksid samamoodi arvata ometigi... soome vastu mängis väga hästi ja l6i ka värava... eks sealt siis... viimasel ajal on paraku ära vajunud jah... ei ole enam sedagi kuulnud kuidas tal klubis läheb... ilmselt mitte väga hästi...

      kuid keda kasutada hetkel viikmäe asemel? arvan, et poisis on potentsiaali...
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #48
        Seda et.. ma olen täiesti veendunud, et muna reaalelus on täitsa normaalne inimene. Lihtsalt väravavahina LIIGA SAAMATU!

        Õhtuleht kajastab küll, samas jälle nende kajastamise kvaliteet on alla igasugust arvestust. Et mitte öelda päris P*** :v

        Viikmäe on vaimselt sutsu küündimatu, mis pärsib ära ka tema arengu jalgpallurina.
        Martin Kaalma EESTI HOKIKOONDISESSE!
        ROSSONERI!!!!!

        Kommentaar


          #49
          Eesti koondis>0:5

          4-4-2 on küll konserv. mängustiil, eriti kui äääred ei tõuse, aga 4-3-3 muutub ju kaitsevariandis 4-5-1-ks ja kui ääred rünnakul ette ei tõuse, oleme jälle samas kohas tagasi, kust Teitur alustas
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            #50
            Mäng on juba tehtud ,unustage see .Parem hoidkem pöialt uutele ponnistustele ja aitab sellest targutamisest.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #51
              Õige jutt aitab sellest tänitamisest.
              Elame Näeme mis saab?

              Kommentaar

              Working...
              X