Lehekülg 2, kokku 77 EsimeneEsimene 1234561252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1533

Teema: Üritused

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Replying to Topic \'Üritused\'

Originally posted by Wuppi

Pärnus Lennuväljal 24. juuli RockRace, kus 1. sekiga 100 sees ja nii läbida 400m. Kohal ka euroopa või soome kiireimad perekond põtrasid
    mustgo yritus, üle 1000 hobusega autosid iga päev ei näe, seal aga säändseid mitu võistlemas..:P
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

kel huvi siis 31.07 toimub järvamaal väinjärve veepidu.ümber järve jooks,rammumees jne.esinevad smilers ja pasadena.oleks ainult ilm hea
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

üks aasta sai seal väinjärve veepeol ka käidud ja võin kinnitada et tegu on päris hea üritusega.aga kas keegi oskab öelda kas seal see aasta ka rannajalgpalli turniir toimub.muidu peaks ju seal koeru kandis ju jalgpallureid ju olema,neil ju kaks meeskonda eesti liigas pelamas ja päris hästi veel.nii et võiks ju teha rannaka turniiiri
    kui eesti olümpia mängudelt ühtegi medalit ei saa,ei tulegi ma enam eestisse tagasi vaid lähen hakkan mongoolias ränd jalgpalli treeneriks ja esimene keda oma meeskonda soovin on puujalg ott reinumäe ja marko kristal ning kohalik talent shingis khan ja tema tädi poeg oliver khan.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Kuidagi vaikselt on ka selline uudis minu tähelepanu kõitnud, et The Rasmus annab Tallinnas kontserdi ja seda Club Hollywoodis, kuigi väga imelik et ma sellest alles kuu aega hiljem kuulen
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by zaz

Kuidagi vaikselt on ka selline uudis minu tähelepanu kõitnud, et The Rasmus annab Tallinnas kontserdi ja seda Club Hollywoodis, kuigi väga imelik et ma sellest alles kuu aega hiljem kuulen
    Rasmus on kindlasti väärt vaadata. Kuulasin neid paari loo jagu ühel üritusel ja nad on tõesti livena korralikud. Ja nende lugudega on ka nii, et oma 7-8 korralikku hitti on, mis annavad hea pühja kontserdile.

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Nonii! HRC-l taas käidud ning kuna pikalt ei viitsi kirjutada siis...kirjutan lühidalt.

* eelmine aasta oli bändivalik minu jaoks meelepärasem, tänavu oli deathi muuga võrreldes veits palju...
    * enim meeldisid Herald, Swallow the Sun, Metsatöll...kuid Zahiri asemel võinuks midagi tunduvalt huvitavamat olla
    * seega leidis mina ja mu seltskond mõne live\'i ajal rohkem tegevust telgiplatsil, kus vahepeal leidus \"kergelt\" ebameeldivaid tegelasi, ent oli siiski päris tore ja
    * ilm oli veidi leebem kui eelmine aasta ehk siis täitsa sobivalt soe ning päris päikserohke ja jõevesi ka karastav tänavu
    * soovitan teistelegi võtta taolistele üritustele kaasaskantav külmik, kus ja muu jahedaks jääb, selle puudumisel on ka telgialune sobiv koht.

Midagi asjalikku praegu enam öelda polegi. Huvilised võivad heita pilgu minu fotogaleriile ja kes veel ei tea, millise üritusega täpsemalt tegemist oli, siis andke endale abi.

Kohtumiseni Vana-Vigalas aastal 2005!
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Senior Member Kasutaja netu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Vastus teemale \'Üritused\'

Üldiselt The Rasmus oli SUPER ! !
    wtf

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Minu jaoks ning ehk ka mõne teise jaoks saab nädal, mille 3. päeval kogunevad 1000 eestlast teatud põhjusel Skonto staadionile, ka väga põneva lõpu.

Läheb küll omajagu maksma, kuid tõotab head, väga head!
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

«Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

CU-Basel keegi veel käis? DJ Isaac tõmbas ikka korralikult käima. Cool D tegi üllatavalt nõrga seti minu silmis. Aav oli enam-vähem. Kahjuks Max B. Granti Qlimaxi crap mulle ka peale ei läinud. Aga Isaac oli küll mega!!! Tuleks Pavo ja Technoboy ka Eestisse...

Günthril käid keegi?

Liitus foorumiga
    Dec 2002

olgu siinkohal mainitud, et rada7.ee väidetavalt esimene tantsulka Polümeeri tehases reedel oli üks parimaid tiskosi kus ma käinud! jõudsin sinna küll alles peale ühte ehk peale pedigree setti, aga piletiraha enam ei tahetud ja möll kestis hommikuni... muusika oli hea ja rahvas ka - peale ühe kiilaspäise noorsandi, kes mind maadlema püüdis provotseerida ja viimaks mu õlu ära jõi.
    vibratsioon kestab küll siiani, aga tahan veel!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algselt postitas fittibaldi

olgu siinkohal mainitud, et rada7.ee väidetavalt esimene tantsulka Polümeeri tehases reedel oli üks parimaid tiskosi kus ma käinud! jõudsin sinna küll alles peale ühte ehk peale pedigree setti, aga piletiraha enam ei tahetud ja möll kestis hommikuni... muusika oli hea ja rahvas ka - peale ühe kiilaspäise noorsandi, kes mind maadlema püüdis provotseerida ja viimaks mu õlu ära jõi.
    jah, aga miks te enda järel kohta ära ei koristanud?
    meie krt pidime selle sita sees olema:P
    It\\\'s always better on holiday...

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

viimane ja siiaamani ainus kogemus polümeeriga on, et mätta konsert oli seal eelminew aasta. siis kuseti seal pooled ruumid täis ja tehase esine väljak oli mattunud klaasikildude alla.

ise tahtsin öelda, et käisin reedel pia frausi kontserdil illusioonis.
    ilgelt lahe oli, aga mõni aeg vist enam tartusse ei lähe, minust olenemata põhjustel...
    tell your mother, we are hooligans!

Liitus foorumiga
    Dec 2002

vot nii:

19.11.2004 Rammstein warm-up party

NO-BIG-SILENCE
    PEDIGREE
    FORGOTTEN SUNRISE
    StereoPlaaster DJ Team

RockCafe Tartu mnt. 80 D
    PILET: 100 EEK
    üritus kell 22-04

NBS olla lubanud kõik vanad hitid ette mängida, peaasjalikult siis vist \'Successfuli...\' pealt. We\'re there, dude!

Liitus foorumiga
    Dec 2002

19.11.2004 Rammstein warm-up party

Rock Café on suur. Väga suur! Poleks uskunudki.
    Õlut on seal väga raske hankida. Saba on pikk ja kraanid umbes. Kui kätte saad, maitseb aga nagu õlu ikka. Imelik.
    Pidi olema Eesti parima heliga klubi vms. Maitea, ei ole asjatundja, aga midagi peepeale kukutavat ei olnud. Üldse ei ole peale Korni nägemist enam mitte ühelgi (metal)kontserdil käimisel mõtet. Latt on lihtsalt liiga kõrgel. Seda ma olen vist juba kuskil öelnud ka. Igatahes tundus isegi Pedigree kuidagi jõuetu ja mingit fiilist ei tekkinud. Liiga vähe õlut, ütlete teie. Vabalt võib olla. Minu meelest oli saal liiga valge. Või oli lihtsalt valgustaja purjus ja tema töö ei pääsend mõjule.
    Nägin vana tuttavat. Ta laenas mult 25 krooni. Aga pohhui, nagunii oleks selle maha joonud.
    Täna ei ole töötegemine siiski eriti lihtne. Õnneks müüakse poes siidrit.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Scratch Perverts@HipHop Cafe 11.veebruar

11. Veebruaril astub maailma progressiivseim ja enim tunnustatud DJ´de kollektiiv nimega Scratch Perverts ülesse Club Hollywoodis peol Hip Hop Café.

Tipp DJ´d Tony Vegas, Prime Cuts ja Plus One moodustavad Scratch Pervertsi meistertriio. 1996-ndal aastal moodustatud crew on maailma üks progressiivsem DJde kollektiiv, kelle saavutuste resümeesse kuulub kaks World DMC tiitlit, üks World DMC meistritiitle, World Vestax Meistritiitel , Prime Cut\'s back to back World ITF Scratching esikoht ja uhkelt esinemisi ning loomingulisi saavutusi üle maailma.

Olles võitnud kõik tiitlid, mis võtta vähegi annab oli Scratch Pervertsi järgmiseks loogiliseks sammuks saada salvestavaks artistiks, kelle stiiliks on äärmiselt radikaalne lähenemine Hip – Hopile. Kasutades oma muusikaliseks keeleks seinast seina muusikat ja kõike, mida annab turntabelitega korda saata ning kokku miksida. Saavutades oma loominguga uue tasandi, olles novaatoriteks nagu hip - hopi algusaastail olid seda Afrika Bambaataa ja Kool Herc.

Scratch Perverts on alati lähtunud põhimõttest, mitte kuulata stiile, vaid muusikat. Kui see muusika tundub sulle õige ning selles on kaaskiskuvat võlu, siis see ongi õige muusika. Sellest ka põhjendatud Tony Vegas, Prime Cuts ja Plus One inspireeriad, nagu The Neptunes, Dillinja, Red Hot Chilli Peppers ja Aphex Twin. The Prerverts on põhjendanud oma loomingut: “ Kui soovime teha puhast hip – hop lugu, kukub see välja nagu Neptunesi looming. Kui aga üritame teha, midagi drum´n ´bass läehdast, kõlab see nagu rocki lugu!”

Vaatamate stuudiotööle ei ole Scratch Perverts kaotanud võitlusvaimu DJdena, olles pidevalt tipus ja parimad, nii oma show, kui uskumatute turntable trikkidega jäädes etniliselt ikkagi lõpuni B- boyks!

11. veebruaril astub Scratch Perverts ülesse Club Hollywoodis legendaarsel peol Hip Hop Café. Piletid hinnaga 150 krooni on eelmüügis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades. Kohapeal maksab pilet 180 krooni.

Loe lähemalt:
    http://www.scratchperverts.com/
    Niisiis ühed maailma parimad plaadikriipijad tuuakse koju kätte.

Oleks siit foorumist ka minejaid?
    Üht täisealist inimest, kes plaatide kraapimises kunsti näeks ja selle kuulamise eest 150 eeku oleks valmis välja käima ning selle tarvis veel Tallinnagi sõitma, on oodatust raskem leida.
    Sestap kasutan kõiki võimalusi kaaslaste leidmiseks, kellega koos seda suursündmust nautida. Kui keegi siit on juhtumisi mineja, siis paluks kaaluda ühe tõsihingelise fänni endaga kampa võtmist.
    Vastukaja vägagi oodatud.

Tänan tähelepanu eest.

Andekas disainer :) Kasutaja Scooter avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

AD e. Andekas Disainer...

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2005

Come on ...................... Ma Saan Aru Kui SID WILSON tulex!

R.I.P Steffi
    7.05.05

Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Laupäeval, 5. veebruaril, kell 17.00-23.00 \"Sid Vicious Memory vol. 4\"
    Tartu Sadamateatris

LaheSõda
    Spucatum Tauri
    Sick Dog