Lehekülg 74, kokku 75 EsimeneEsimene ... 2464707172737475 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 1487

Teema: Üritused

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Nendel kahel artistil on sama kuulajaskond? See on umbes sama, nagu minna Justin Beaverilt otse Metsatölli laivile.
    Metallical on niivõrd lai kuulajaskond, et osaliselt kohe kindlasti kattub.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Kas Ed Sheeran on andekas? absoluutselt. Aga kas mees ja akustiline kitarr suudab staadioni või mis iganes 50k+ rahvahulga ees kustumatu elamuse jätta? Julgen veidi kahelda. Mu arust vajaks ta intiimsemat esinemiskohta, tema puhul ehk siis mingi jäähall vms.

Metallica lennuvälja kontserti koht saab kriitikat. Tooks aga esile Soomest ühe cooli esinemiskoha, kus nende suur staar Cheek see suvi oma laulmiskarjäärile joone alla tõmbas. Kontsert toimus Lahti suusahüppemäe all ja kogu publik oli kalde peal ja nägid kenasti lavale.
    Joga Bonito!!!

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nonoh... Metallica tuleb Tartusse ja esineb Raadil...

Ei oskagi kohe kuidagi seisukohta võtta - ühest küljest ju äge, kui tehakse asju teistmoodi.
    Samas on seal paganama mõjuvaid põhjuseid miks sellist asja ikkagi Tallinnas teha - GnRi ajal olid isegi kõik Tallinna hotellid täis (ja hotellid küsisid hingehinda) - nüüd siis võrreldavas mõõdus kontsert Tartus. Ilmselt mõlemad hotellitoad kogu "linna" peale on juba nüüdseks bronnitud . Kolleegid, kes käisid A-Ha'd kuulamas, ütlesid, et juba sellise mastaabiga kontserdi jaoks olid kõik hotellid ammu enne booked.

Saaks aru, kui oleks 1985. aasta Metallica. Noored. Vihased. Uued näod. Noored fännid kes pikkade juuste välkudes lava ees kargavad.
    Aga tänast Metallicat ikka ronivad kuulama juba suures osas soliidsemas eas inimesed kes ilmselt kusagil telgis magamisest vaimustet pole...

Oskab keegi öelda, et kui lai see publikuala seal tulla võiks? St kui lai Raadi lennuvälja rada on? Või kellelgi lausa siseinfot palju sinna pileteid müüakse?
    Ma olen küll rahul. Koduhoovi tulevad vanad lemmikud kätte. Väikese jalutuskäigu kaugusele. Krabasin pileti ka kohe ära. Happy me.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Nendel kahel artistil on sama kuulajaskond? See on umbes sama, nagu minna Justin Beaverilt otse Metsatölli laivile.
    Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Metallical on niivõrd lai kuulajaskond, et osaliselt kohe kindlasti kattub.
    Jah. Õige mees kuulab ainult ühte konkreetset žanrit ja viibutab kõikidele teistele rusikaga ja sõimab!
    Et kui kuulad metalit, siis kõik kus distortion pedaale ei kasutata on pmst keelatud, right?

Ma millegipärast eeldasin, et niimoodi arvatakse umbes 15-aastaselt kui on meeleheitlik vajadus ennast identifitseerida mingi stiili läbi ja kogu elu ongi "mina vs maailm". Et ehk täiskasvanueas naudivadki inimesed tõeliselt andekaid esitajaid, kelle muusika kõnetab sõltumata žanrist. Aga juu siis kuulun erandite hulka (ja suudan nautida nii Iron Maideni, Metallica, Rammsteini kui Jäääärt, Riho Sibulat kui Ed Sheeranit, Snow Patrolit kui nublu)

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ed Sheerani muusikat ei saa täiskasvanud heteromehed nautida aga okei.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Haha, nujah.
    Kompleksidest vist puudu ei tule or wut
    Natukene nagu kahju, aga natukene nagu naljakas ka.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Ma olen vana metallipeer, aga Sheeranil on paar siga head laulu küll. I see fire näiteks. Saab nautida küll.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Jah. Õige mees kuulab ainult ühte konkreetset žanrit ja viibutab kõikidele teistele rusikaga ja sõimab!
    Et kui kuulad metalit, siis kõik kus distortion pedaale ei kasutata on pmst keelatud, right?

Ma millegipärast eeldasin, et niimoodi arvatakse umbes 15-aastaselt kui on meeleheitlik vajadus ennast identifitseerida mingi stiili läbi ja kogu elu ongi "mina vs maailm". Et ehk täiskasvanueas naudivadki inimesed tõeliselt andekaid esitajaid, kelle muusika kõnetab sõltumata žanrist. Aga juu siis kuulun erandite hulka (ja suudan nautida nii Iron Maideni, Metallica, Rammsteini kui Jäääärt, Riho Sibulat kui Ed Sheeranit, Snow Patrolit kui nublu)
    Nõus, ainult nublust ma ei tea veel midagi, kuigi vahel kuulan räppi küll

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
    Kõik kes istusid tagapingis on nüüd vangis või Soomes ehitamas, ehk mis teha.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

The Offspring'i kohta ka siis?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Sheeranite ja Bluntide fännibaas ette teada, ei kao sellised kuhugi. Meenub viimase Glastonbury ülekanne, oli endal seda korra vaadates igav, sai ka meedias palju kriitikat, aga kohapeal olev naissugu sillas kõik.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

oled Coldplayil käinud, et tead rääkida? Muusikast vaidlemine on ilmselt üks idiootsemaid asju maailmas, jep. aga et teha julge avaldus, et Coldplay ei peaks kitarri tinistamisega tegelema on ikka üks pulli kaka. 2 korda nähtud bänd ja üks väheseid bände mis suutnud mul kananaha ihule ajada ja nad teevad seda endiselt kvaliteetselt. muidugi keskmine eesti mees ei julge tunnistada, et ta on ka vahest romantik ja värki ja tegelt ed sheeran on täiesti okei kraam.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    The Offspring'i kohta ka siis?
    It might seem a tad surprising, but "Why Don't You Get a Job" and "Pretty Fly (For a White Guy)" singer, Dexter Holland of The Offspring, has a bachelor's degree in Biology and his master's in Molecular Biology from the University of Southern California. He actually commenced a PhD in molecular biology, but was prevented from finishing the job by the band's success.
    As of 2013, Holland is a doctoral student at the Laboratory of Viral Oncology and Proteomics Research and has published a paper titled "Identification of Human MicroRNA-Like Sequences Embedded within the Protein-Encoding Genes of the Human Immunodeficiency Virus" with a group of co-authors in March 2013.
    https://www.ultimate-guitar.com/arti...usicians-40474

Üldiselt üks kõrgema taseme retard taidlemisi üle pika aja siin foorumis. Kes mida kuulab ja kes suudab teise muusikalise eelistuse peale kõrgema kaarega kuseda.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Jah, orbs, just Dexterile ma vihjasingi. Ja tegelikult on tal nüüd ka PhD käes, The Offspring jookseb mul kenasti FB seinale.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Selleparast mulle need valivargid ei meeldigi metal muusika austajana. WASP naiteks oli sitaks hea rock cafes voi siis Sepultura. Teine hingamine teine vibe jne. Aga noh, Metallicale minev rahvas on sama mage kui Nublu naiteks.
    Jep, muusika üle vaidlemine ja värgid.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jep, muusika üle vaidlemine ja värgid.

Tõsi. Coldplay vrs Nublu. Lisame DJ Heiki ka siia. Saame imeliselt seksika playlisti.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Teil kõigil on suht sitt muusikamaitse.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    See võtab teema väga kenasti kokku.
    Aga ilmselt on minu oma kõige sitem. Kui veel tina panin ja nõks noorem olin siis naabrid kutsusid mulle üksvahe nädalas korra patrulli ukse taha. Väga viisakalt öeldi, et pane vaiksemaks ja mine magama.
    Teen tapeeti.

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Word

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    https://www.ultimate-guitar.com/arti...usicians-40474

Üldiselt üks kõrgema taseme retard taidlemisi üle pika aja siin foorumis. Kes mida kuulab ja kes suudab teise muusikalise eelistuse peale kõrgema kaarega kuseda.
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud