320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    äää ... see on kõige suurem tuur üldse maailmas praegu ju ... poleks peaesineja? pigem ikka oleks. a noh, neil polegi vaja, kui omapäi sama summa pileteid müüvad.

    on see tõesti suur piletihind? mul erilist huvi ei tekita, aga klientide puudust küll kuskil näha pole. arvate, et Eestis tuleb?

    -e- dem numbers - https://en.wikipedia.org/wiki/Not_in...our#Tour_dates

    oleks näotu küll, kui siin alla milli tuleks. a Soome lähedus peaks selle võimaluse elimineerima.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      nunahui, 70. ma pean ikka kõvasti alksi jooma ja väga palju nostalgiamussi kuulama.
      49 oleks paari õlle ja kolme loo pealt ostetav pilet.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ei, tegelt see piletihind. Alates 70 eurot? Sama raha eest saab välismaal käia rock/metalfestivalil, kus GnR kohalolles poleks isegi peamiste headlinerit seas. Kust need eestlased need piletihinnad võtavad?
        kiiranaalüüs: 5,08 milli doltsi keskmiselt praegu raha tehtud ühe laksu pealt, mis on 4,36 milli eurot, seega 70 eurot pilet, seega 62 285 piletit müüa.

        easy!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          kiiranaalüüs: 5,08 milli doltsi keskmiselt praegu raha tehtud ühe laksu pealt, mis on 4,36 milli eurot, seega 70 eurot pilet, seega 62 285 piletit müüa.

          easy!
          No rahvast peaks niipalju tulema küll. Robbie Williams oli mingi 63 000 ja Rammsteinil vist oli rohkemgi veel. Ja 70 000 on veel mitmel konserdil olnud, nt Metallica ja Madonna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            kiiranaalüüs: 5,08 milli doltsi keskmiselt praegu raha tehtud ühe laksu pealt, mis on 4,36 milli eurot, seega 70 eurot pilet, seega 62 285 piletit müüa.

            easy!
            See on ainult see kõige odavam pilet. Fännitsoon on sott ja lisaks kindlasti mingid VIP asjad ka.
            Ja eeldaks et 70 on early-bird? Äkki veel pärast tõuseb kuigipalju? Selle hinnaga ei usu et momentaalselt ka läbi müüdaks.

            Ja nii see tuleb.

            Kommentaar


              Kui 70 on ja jääb lihtrahva piletihinnaks siis on tegu ju keskmise lauluväljaku suurkontserdi hinnaga.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ilmselgelt elu parimas vormis!


                Ei, tegelt see piletihind. Alates 70 eurot? Sama raha eest saab välismaal käia rock/metalfestivalil, kus GnR kohalolles poleks isegi peamiste headlinerit seas. Kust need eestlased need piletihinnad võtavad?
                No odav ju, Hämeenlinnas oli 89,50. Pluss laev ja ööbimine ja õlu, mis tuli kohapealt osta, sest vikingi katamaaraanis oli pood tormi tõttu suletud. Aga see on ülikõva laiv. Ja mitte mingi pooletunnine poolpeeretus nagu ülejäänud kadunud ajastust ärganud zombied pahatihti teevad. Kolm tundi kompromissitut andmist. Nii et ärge hädaldage, 70 euri on korra poes käia, aga seda kuidas Ahhel laulab 'where do we go meow' te vb enam rohkem ei näe.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Piletid 49 raha alates 20.11 http://www.piletilevi.ee/est/piletid...provider=lnefb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Ja nad võtavad kaasa Killswitch Engage'i, kes pole ka papist poisid.

                        Okei, see ilmselt võtab varasema küsimuse päevakorrast maha, IM for 49 > GnR for 69.

                        Kommentaar




                          Kes varem kohapeal käinud, teile üks küsimus. Kuhu tasuks võtta pilet? Kas see parter ajab asja ära või need küljesektorid paremad?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Maiden karta on tueb täismaja,aga kui Rammstein esimest korda käis siis oli seisukas ikka kõige parem! Taga oli uhkelt ruumi jalutada,lasid õlli ,ei pidanud nina tulle pistma....Aga kui helitehnik üle jala laseb ,pole vahet kus oled...kõikjal on heli sitt!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              https://shop.piletilevi.ee/public/?c...concert=231977

                              Kes varem kohapeal käinud, teile üks küsimus. Kuhu tasuks võtta pilet? Kas see parter ajab asja ära või need küljesektorid paremad?
                              Parter on seisukoht, küljed istekohtadega. Kui möllata ei taha siis saab kaugelt hea ülevaate lavale, ise olen tavaliselt 205-206 kohtadel olnud.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Sõber käis aastal 2000, olevat lahja olnud. Äkki nüüd on matuursemad. Piletite osas ei oska nõu anda, pole kunagi Sakus käinud.
                                Ma kahetsesin et neid vaatama ei läinud, kui nad Soomes ja Leedus olid paar aastat tagasi. arvasin et enam ei näegi lives neid, kuid nüüd avanes see võimalus. Vahet pole lahjad või mitte

                                Väga loodan, et nad mu kõigi aegade lemmikut (hallowed be thy name) välja ei jäta.

                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Parter on seisukoht, küljed istekohtadega. Kui möllata ei taha siis saab kaugelt hea ülevaate lavale, ise olen tavaliselt 205-206 kohtadel olnud.
                                Neid kohti ei anna valida sellele üritusele. Aga ma eelistan vist siiski parterit.

                                Kas keegi foorumlastest ka minemas on?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X