320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Mis kellast alates on ok?
    12 paiku
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Tartu triatlon ja Rally Estonesia. Uurin juba oma veerand tundi linnatänavate sulgemise kaarti ja no kurat, mitte kottigi aru ei saa. Mõtlesin, et pohh, lükkan oma reisisihi Waze'i ja vaatan sealt, aga kahjuks Waze ei tea üldse, et midagi toimub, raporteerib ainult linnas olevaid ummikuid. Sellest küsimus/mõte: kas oleks maru raske, kui korraldajad teeksid koostööd Waze'iga ja jagaksid neile linna sulgemise infot? Nii et minusugused misorienteerujad saaksid tuima rahuga sõita meeldiva naishääle juhendamisel ilma aega ja närve põletamata? Waze saaks krediiti, korraldajad saaks linnarahva käest krediiti, keegi ei karjuks autos laste peale. win-win-win?
      Wazega tehakse koostööd küll. Ralli Digiajakirjast saab ühe klikiga waze kordinaadid katse parkimisalasse ning kuvab ummikuid ning suletud teid. See siis Tartust väljaspool ehk vb siis linnas tõesti olukord sitt.

      Kommentaar


        Digiajakiri oli ju tasuline? Ehk siis sellele, kes rallit vältida tahab suht mõttetu lahendus.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
          Digiajakiri oli ju tasuline? Ehk siis sellele, kes rallit vältida tahab suht mõttetu lahendus.
          Digist saad lihtsalt katsetele juhised ühe klikiga waze. Suletud teed ning ummikud niigi wazes sees, pole mingit digiajakirja vaja.

          Kommentaar


            Keegi Intsikurmul käis? Ise sai siis esimest korda seal käidud, viimased kolm aastat olin Positivuse mees, aga seekord võtsime ette teekonna Põlvasse.

            Väike ülevaade ka

            1. Ma hakkan vaikselt vanaks jääma, telklaalal oli väga palju noori, enamus tundusid mingi 17-22. Lõpus, enne äraminekut, oli näha ka seda telklaplatsi, meie ala oli perfektselt puhas, aga enamus alad olid julmalt sitased. Koristage ikka enda järelt.

            2. Telklaala on suht äge, saime endale hea koha, veidi oli puid ja aed olid lähedal, sai pärast asjad üle visata ja auto kõrvale tuua. Tiik oli ka äge, aga ilmselgelt purjus Karl otsustas laupäeva öösel pimedas, et läheks wc asemel põõsastesse, astun paar sammu sügavamale põõsastesse ja olengi jalgupidi tiigis, arvestades kui külm ilm seal oli, siis see oli päris meeldiv kogemus. Aga paras mulle vast.

            3. Superorganism oli päris äge laivis, Ivan Dorni fännan juba kauem ja ka temas ei pidanud pettuma. Kerli oli ka väärt kogemus, aga musa väga ei fänna. Ta vist tegi selle uue albumi järjest ja ma ei saanudki oma little creep laulu, or watever selle kuulsa laulu nimi oli, mida ma 10 aastat tagasi fännasin.

            4. See topsipant on suht hea asi, aga iga kord kui ma ostsin jooki, siis ma olin oma topsid juba ära kaotanud ja sain 2 euri jälle juurde lisada. Samas sõber leidis maast piisavalt topse, et sai ühe joogi tasuta.

            5. Pood ja söögikoht olid lähedal, aga eks ta nii olegi kui Festar on täpselt linnapiiril.

            6. Lollusi ei teinud eriti ja piinlikke mälestusi pole kaasa võtta. Aga eks mingit kelbast sai aetud ikka, see on okei vast.

            Ma arvan, et järgmine aasta läheb jälle kui just posikas mõnda mu lemmikartisti kohale ei aja või järsku eelarve lubab mingit pikemat trippi kuhugi suuremale festarile. Samas ei viitsi sõita palju ja mulle meeldivad väiksemad festarid ilmselt rohkem.

            Kommentaar


              Keegi täna maratonil käis? Sain 3.40 ja natuke peale ajaks, ilma treenimata ja pool pakki suitsu päevas venna koha suht ok vist, eelmine rekord oli 4.08, ehk olen ise väga rahul.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Keegi täna maratonil käis? Sain 3.40 ja natuke peale ajaks, ilma treenimata ja pool pakki suitsu päevas venna koha suht ok vist, eelmine rekord oli 4.08, ehk olen ise väga rahul.
                Käisid finišeerijaid vaatamas ja kodust sinnajõudmine võttis 3 minutit kopikatega?

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Keegi täna maratonil käis? Sain 3.40 ja natuke peale ajaks, ilma treenimata ja pool pakki suitsu päevas venna koha suht ok vist, eelmine rekord oli 4.08, ehk olen ise väga rahul.
                  tõuksiga sõitsid vä? Igatahes kõva tulemus

                  Kommentaar


                    Ma nägin sind cannuman, piinlesin rajal ja vaatasin kõrval kuidas sa Taneli ja vennaga midagi jõite, maybe õlle? Viimane adekvaatne hetk oli.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                      Käisid finišeerijaid vaatamas ja kodust sinnajõudmine võttis 3 minutit kopikatega?
                      Sind ma ei tea, aga tule maratonile ja siis tead mis 3.40 tähendab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Ma nägin sind cannuman, piinlesin rajal ja vaatasin kõrval kuidas sa Taneli ja vennaga midagi jõite, maybe õlle? Viimane adekvaatne hetk oli.
                        Nii oli. Kahjuks sind ei märganud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Nii oli. Kahjuks sind ei märganud
                          Ma tahtsin hüüda aga kops oli suht koos.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Keegi täna maratonil käis? Sain 3.40 ja natuke peale ajaks, ilma treenimata ja pool pakki suitsu päevas venna koha suht ok vist, eelmine rekord oli 4.08, ehk olen ise väga rahul.
                            Kõva mees oled. Propageerid suitsetamist ja värki?

                            Suht ma ei tea....
                            Jagaks muidugi respekti, aga niimoodi reklaamida end, ei jäta head muljet.


                            Ise tegin poolmaratoni see aasta, aga kui aktiivselt jooksen edasi, siis järgmine aasta teeb uuesti maratoni seal. Paar aastat tagasi sai tehtud seal oma esimene maraton, 3.33.

                            Aga eile poolmaraton oli äge, üllatuslikult suutsin pikalt püsida 1.40 tempos, lõpus vajusin ära, oleks päris ära vajunud aga lõpus sai 1.45 tempomeister mu kätte ja suutsin nende tempot hoida ja tuli ikka 1.44.55, võib rahule jääda. Eks varemgi lootsin salamisi alla 1.45 teha, tegin ka optibetis enda aja ennustuse alla 1.45, mille täitsin siis ära, ehk optibet teeb lisaks minu ajale veel 10 euri annetuse. Aga anyway, stardis ja stardieelsel päeval ikka vaatasin reaalsusele näkku, vaadates oma eelmise nädala 10km aega pärnus, siis 1.45 on ikka väga optimistlik, et pigem hea, kui teeb 1.50 vms. Juunis oligi võidupüha poolmaraton 1.56. Aga jah eile ma ei arvestanud siiski sellega, et pärnus jooksin 10km veits pohmakaga, eelnev õhtu läks pikale. Jõudsin üldse pärnu ka 20min enne starti ja kodus pidin veel riideid vahetama, ehk stardikoridori oma kohale sain 1minut enne starti Värskelt hästi valmistunult oleks ehk ikka alla 50minuti jooksnud.

                            Nüüd kavas oktoobris nkn üks maastiku maraton eesti looduses. Eelmine aasta oli seal aeg 5 tundi ja natukene peale. Mega kõva jooks oli, eks seal rohkem nautisngi loodust ja värki ja toitlustuspaikades võtsin rohkem aega teed juua ja grillvorsti jms süüa komme jne
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Teenelised meistersportlased, 5. oktoobril on Rogain. Võtke see parem ette. 8 tundi maastikul orineteerumist. Iga punktil oma väärtus. Ise tead palju ja kuidas võtad. Aega on 8 tundi. Meeskonnaga.
                              Ise olen teinud kolm korda. Kaks korda sõpradega ja ühe korra naisega. Mõnus enese pushimise võimalus, et vaadata kuidas sa ka vaimselt vastu pead. Esimesed tunnid on lihtsad. Aga kuskil 6-7 tunnil hakkab aju ka veidi väsima. Viimane tund algab ainult vaimu tugevuse pealt. Selleks ajaks juba kindlasti midagi valutab ka. Samas kui lõpp käes ja saad sooja suppi süüa, siis on saavutuse tunne hoopis teistsugune, kui seni midagi tundnud oled.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Priidik
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Kõva mees oled. Propageerid ebaterveid eluviise jja värki? Suht ma ei tea...
                                Samuti Priidik
                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                eks seal rohkem nautisngi loodust ja värki ja toitlustuspaikades võtsin rohkem aega grillvorsti jms süüa komme jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X