320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Üritused\'

    Nii see oli. Valge oli isegi talutav.
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Üritused\'

      Algselt postitas rohelineKonn

      saksa ja ungari on teised väga halva punase veini poolest tuntud paigad, aga ega ka austria oluliselt alla jää. kui jutt käib ikka viinamarjaveinidest.
      Aga Tšehhi?
      BACK WHERE WE BELONG

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Üritused\'

        Algselt postitas Melwood


        Algselt postitas rohelineKonn

        saksa ja ungari on teised väga halva punase veini poolest tuntud paigad, aga ega ka austria oluliselt alla jää. kui jutt käib ikka viinamarjaveinidest.
        Aga Tšehhi?
        on ungarist põhja pool. ma isegi ei tea, et seal punast viinamarjaveini tehtaks. tõenäoliselt kusagil slovakkia piiri ääres mägedes mingid jorsid teevad, aga see on nii vastik, et keegi kunagi isegi ei maitse. valget peaks selles kliimas saama mingisugust teha, aga nendest ei tea jälle mina suurt midagi.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Üritused\'

          Algselt postitas rohelineKonn


          on ungarist põhja pool. ma isegi ei tea, et seal punast viinamarjaveini tehtaks. tõenäoliselt kusagil slovakkia piiri ääres mägedes mingid jorsid teevad, aga see on nii vastik, et keegi kunagi isegi ei maitse.
          Ma olen joond! Hullem kui Austria oma ei olnud. Aga enne Tšehhi veini maitsmist pidi midagi korralikku alla võtma ja siis ei tundu enam ükski vein eriti hull... no kui see just Golden Princess pole.
          BACK WHERE WE BELONG

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Üritused\'

            Algselt postitas Melwood
            Ma olen joond! Hullem kui Austria oma ei olnud. Aga enne Tšehhi veini maitsmist pidi midagi korralikku alla võtma ja siis ei tundu enam ükski vein eriti hull... no kui see just Golden Princess pole.
            ilmselt on olemas ka mingid veinijoogid a\'la sangria, mida annab igasugusest sitast teha. ise pean küll tunnistama, et vaatamata sellele, et olen Tšehhis kümmekond korda käinud, ei ole ma seal kunagi veini joonud. kohalikud peavad selles süüdistama ennekõike iseennast - miks nad siis müüvad õlle nii odavalt.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Üritused\'

              Algselt postitas rohelineKonn


              ilmselt on olemas ka mingid veinijoogid a\'la sangria, mida annab igasugusest sitast teha. ise pean küll tunnistama, et vaatamata sellele, et olen Tšehhis kümmekond korda käinud, ei ole ma seal kunagi veini joonud. kohalikud peavad selles süüdistama ennekõike iseennast - miks nad siis müüvad õlle nii odavalt.
              Tšehhis ei joodagi veini, või noh, miks peaks. Mind tabas see vein Praha lennujaamas poes, kus kulutamata komandeeringuraha karjus käes ja ütles, et tuleb see imeloom ära osta. Kuni selle hetkeni oli ka minu jaoks avastamata saladus, et sellist asja seal üldse toodetakse.
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Üritused\'

                Algselt postitas taku*


                fakk jahh! ma sain älissilt pärlid! viskas neid rahvasse ja ma sain käte yhed!
                kuradi jobu, anna pooled \"pärlid\" siia!

                üritus oli igati šeff, rahvast oli üllatavalt palju ning minu jaoks nii UH kui AC väga vinged, UH istub ilmselt pareminigi.

                Ilmaga vedas ka suht hästi, erinevalt päev varem toimunud Leigo Järvemuusikast, kus pori ja vesi siiski ei seganud Suurte Masinate Muusika valgus- ja helišõud nautimast.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Üritused\'

                  ma sain ise ka aint pooled... sõbraga saime mõlemad korraag selle 1 pika kee kätte ja siis vennalikult tegime pooleks

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Üritused\'

                    Algselt postitas Silver


                    Jõudsin just Saaremaalt tagasi. Kolm päeva möllu ja joomist, Mändjalas oli päris kõva pidu, rääkimata Orisaare ja Kuressaare ööklubidest. Vahva tripp oli. Tööd sai kah natukene ikka tehtud.
                    orisaares on tõesti kõva ööklubi.lucifer või mingi asi.tegelt saab seda võrrelda avenüüga või taolise urkaga.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Üritused\'

                      Eu piipõl..kust saaks hiphop.ee üritustele flaiereid? Printida ma neid kahjux ei saa
                      Money talks BS walks..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Üritused\'

                        23. septembril toimub Reaalkooli staadionil taaskord rockkontsert PUDI RIDA ROCK 2005! Üritus on sel aastal 4,5 tundi ning peaesinejateks on Genialistid, Slide Fifty ja Forty Winks (Itaalia). Oma uut plaati esitleb koolibänd Dharma Gaia. Kontserdile pääseb esinema 5.- 8. koolibändi, kes selgitatakse välja konkursi korras.

                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Üritused\'

                          19-24 september ehk 38s nädal ... on mõningaid vaatamisväärseid yritusi millega töökõrvalt meelt lahutada?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Üritused\'

                            Algselt postitas Devil
                            19-24 september ehk 38s nädal ... on mõningaid vaatamisväärseid yritusi millega töökõrvalt meelt lahutada?
                            19.09.2005 Martini ja Mary lugu - Pärnu \"Endla\" külalisetendus
                            Tallinna Linnateater
                            20.09.2005 - 03.10.2005 Lapi(i)teed - Marja Matiiseni lapitööd
                            Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigalerii
                            21.09.2005 Petangikolmapäevak Pirita Cup 2005, paarismäng
                            Pirita petangiväljakud
                            21.09.2005 Troll-Poiss
                            Eesti Vabaõhumuuseum
                            22.09.2005 RAKVERE ARVO PÄRDI FESTIVAL 2005
                            Estonia kontserdisaal
                            22.09.2005 SINU NAINE
                            Sossi Klubi
                            22.09.2005 Troll-Poiss
                            Eesti Vabaõhumuuseum
                            22.09.2005 XI Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO
                            Niguliste Muuseum-Kontserdisaal
                            23.09.2005 JAM
                            Sossi Klubi
                            23.09.2005 XII Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO
                            Kaarli kirik
                            24.09.2005 IMRE LUUR & EASY LIVING
                            Sossi Klubi
                            24.09.2005 Pärlihaldjas
                            Eesti Riiklik Nukuteater
                            24.09.2005 XII Rahvusvaheline Õigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO
                            Kaarli kirik


                            Ise teeks panused JAM\'ile Sossi klubis. :P

                            Allikas: kuhuminna.tallinn.ee
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Üritused\'

                              mnjah.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Üritused\'

                                Algselt postitas Devil


                                19-24 september ehk 38s nädal ... on mõningaid vaatamisväärseid yritusi millega töökõrvalt meelt lahutada?
                                Erm, tudengipäevad? Alkohol?
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X