320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Üritused\'

    Algselt postitas Sajets

    Fuck You I am a Robot
    yeah.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Üritused\'

      Algselt postitas zaz


      Täitsa vahva emmsiii bätll oli tDrop ilmselt siiski vääris võitu, niiet võitis õige mees. Samas tema vastane finaalis Abraham suutis päris mitmel korral mind muigama panna oma riimidega. Omad tuttavad piirdusid kahjuks veerandfinaaliga... Ja kui battle\'i helimaterjal kusagil ringlema hakkab, siis võiksite mulle ka lahkesti pakkuda
      MC rohelise konna kohta tahaks kah arvamusi kuulda..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Üritused\'

        Algselt postitas dannar


        james brown vää. 27. juuli. ja mina arvasin, et James Brown on surnud. kes siis suri 2 aastat tagasi ning oli musta muusika ikoon. Barry White sis v :S krt. peab minema
        Aa taipasin. Rick Jamesi mõtlesid vä

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Üritused\'

          see kull hakkab tana otsa saama, aga Lissabonis selline asi toimumas Rock in Rio

          uhe paeva pilet 53euri ja inimesi siiani on olnud igal festivalipaeval 70000-100000

          ise tana ka platsil, Stingi vaatamas eelkoige
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Üritused\'

            Sky+ pidu see aasta Pärnus siis, nüüd said Pärnakad selle hüperläbu endale kaela.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Üritused\'

              Rabarock on homme ju. Misfits, Kreator ja värki. Igatahes mina olen oma paistes mandlite ja väikese palavikuga raudselt seal kohal!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Üritused\'

                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas Jasper


                Mõtlesin, et mainin sellise ürituse ära
                Paradise Beach Festival 2006
                Püha kõikvõimas, Human League ja 500 krooni. Mitte, et Human League\'il mõni supertore poplugu poleks olnud. Oli küll. Aga nende jaoks juhtus kõik ajavahemikul 1981-1986. Kakskümmend aastat hiljem küsida selle akti eest 500 krooni? Ei, mina küll ei lähe.
                pidu pidu!!!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Üritused\'

                  HOMME ON METALLICA.

                  need kes üritasid piletimüümisest kasu saada on nüüd meeleheitel. paras raiskadele

                  edit: setlist Dublini kontsertist eile

                  Creeping Death
                  Fuel
                  Wherever I May Roam
                  The God That Failed
                  The Unforgiven
                  Battery
                  Master of Puppets
                  The Thing That Should Not Be
                  Welcome Home (Sanitarium)
                  Disposable Heroes
                  Leper Messiah
                  Orion
                  Damage, Inc.
                  - - - -
                  Sad But True
                  Nothing Else Matters (with Jerry Cantrell on vocals)
                  One
                  Enter Sandman
                  - - - -
                  Whiskey In The Jar
                  Seek and Destroy


                  kogu Master of Puppetsi album

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Üritused\'

                    Homme samal ajal olen ma väga sassis.

                    but it was all worth it, it was all rock n\' roll
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Üritused\'

                      usun, et siin liigub ka selliseid inimesi kellele see üritus huvi pakuks
                      *oleme sõbrad edasi*

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Üritused\'

                        Noh, kuidas kommenteerite siis eilset rahvaüritust?

                        Minu jaoks oli see Master of Puppetsi kõikide lugude ettemängimine ikka pisut liiast, lõppudelõpuks algas mu Metallica-tutvus alles naabripoisi sahisevast musta albumi poola-kassett-versioonist, sellest varasem metallica ongi jäänud võõraks. Kuskil konsa lõpupoole ehk alates \'sad but true-st\' läks asi muidugi paremaks. Olin päris mäe otsas ja sealt avanes ka superluks vaade kogu sellele kätemerele; lavale sellevõrra muidugi nägi vähem , aga ekraanid olid abiks. Ka heli koha pealt ei oska midagi viriseda. Sellelt distantsilt jäi küll hoomamata, et \'so what-i\' esitasid onud koos kõikide soojendajatega - nagu mulle nüüd räägiti.

                        Rahvast oli küll palju, aga tegelikult kartsin isegi hullemat - ringi liikuda õnnestus suuremate probleemideta kogu õhtu vältel. Antropoloogiliselt oli kahtlemata huvitav ekspeditisoon, kuigi areaali äärealadel muutus populatsioon ettearvatult üsna üheülbaliseks - pooled kusesid ja teised pooled magasid. Põõsastes ja puude all, risti-rästi. Üldse oldi võrdlemisi purjus.

                        Korraldus oli muidu väga broo, sisse sai käpelt, väljudes laiaks ei litsutud (nagu nt Jacksoni ajal oleks peaaegu juhtunud), ei õlle- ega pellerijärtsus ei oodanud üle paari minuti, ainult suitsu müüva telgi leidmine võttis umbes paar tundi.

                        Üldiselt tubli neli. Tahaks peppersit järgmisena, kuuled, peeter?
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Üritused\'

                          Mina jäin rahule. Pole ka andunud Metallica fänn aga üritus jättis hea mulje. Aga jalad olid pubisse jõudes täiesti läbi. Pilte ka
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Üritused\'

                            sealt, kust fitti jaoks Metallica algab, sealt ta minu jaoks lõpeb. Ehk siis 91 oli juba väheke punnitamine. Nii et lugudevaliku poolest panid mehed kümnesse. Vägisi tuli aga mõte, et see üritus toimus minu jaoks liiga hilja - umbes 15 aastat. Sõpradega sai täna korraldatud meenutusmäng - mis marki ja mis värvi kassetil teie Master of Puppets oli ja mis oli teisel pool?

                            Aga põhimõtteliselt sama. Sound oli hea, screenid töötasid, pikakasvulised skandinaavlased ka ei seganud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Üritused\'

                              Pmtslt üsna sarnased muljed Fittiga. Võib-olla on asi ka selles, et esimese kontserdi aegu olin pisut rohkem fänn, aja jooksul on muusikamaitse veidi teises suunas nihkunud. Igatahes need enamike Master of Puppetsi lugude lõpus olnud lohisevad kidrasoolod tüütasid kergelt ära ja sai vahepeal jalga puhatud, seal lavast ~50 meetri kaugusel läks mingil hetkel kuradima umbseks ka. Kusjuures õhku käisime hingamas seal mereväravani viiva allee kandis ja rahvast vooris selle ca 15 minuti jooksul väravast välja ikka üsna hoogsalt. Hiljem sai oldud nõlva peal ja seal oli täitsa ok, nägi lava ja heli tundus miskipärast ka kuidagi etem. Tõsifännile oli kontsert ilmselt super, minusugustele jäi nagu miskit puudu. Aga vanad on endiselt vormis, seda tuleb tunnistada. Kokkuvõttes kindlasti ei kahetse.

                              Ahjaa, eraldi tunnustaks seda, et Eesti kohta meeletuid masse arvestades sujus kogu korraldus ikka vägagi okeilt. Tõsiseid uroode jäi vaid üks silma, turva oli tasemel. Kusjuures kõva 90% idiootidest olid kahjuks kodumaa parimad pojad, päris kaine peaga suudeti edukalt m***i mängida - kõik need purjus soomlased ei häirinud üldse nii palju kui oma arust skaiplussi suvepäevadele saabunud tõuklevad jorsid. Muudel rahvastel on see kontserdikäitumise kultuur ikka hoopis kõrgemal tasemel, aga mis sa ikka teed, kui siiapoole kord viie aasta tagant midagi sellist pakutakse...
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Üritused\'

                                Algselt postitas vincent
                                Ahjaa, eraldi tunnustaks seda, et Eesti kohta meeletuid masse arvestades sujus kogu korraldus ikka vägagi okeilt. Tõsiseid uroode jäi vaid üks silma, turva oli tasemel. Kusjuures kõva 90% idiootidest olid kahjuks kodumaa parimad pojad, päris kaine peaga suudeti edukalt m***i mängida - kõik need purjus soomlased ei häirinud üldse nii palju kui oma arust skaiplussi suvepäevadele saabunud tõuklevad jorsid. Muudel rahvastel on see kontserdikäitumise kultuur ikka hoopis kõrgemal tasemel, aga mis sa ikka teed, kui siiapoole kord viie aasta tagant midagi sellist pakutakse...
                                Naised saunas rääkisid, et ühed toredad inimesed üritasid ühele Eesti koondislasele pasunasse anda elagu skaipluss

                                Kommentaar

                                Working...
                                X