320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rabarock 2010 !!!





    jääb ära...
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Rabarock 2010 !!!





      jääb ära...

      väga hea et ära jääb

      Kommentaar


        Miks siis? Rohkem kahju ju peaks olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
          väga hea et ära jääb
          Ongi noh. Nahhuj meie Banaanivabariiki on üldse vaja välismaised muusikuid esinema, Eestlane käigu Kannu kõrtsis Meie Meest kuulamas ja suvetuuridel mälus peaga Smailersit nautimas.

          20% Käibemaks kultuuriüritustele on idiootne lüke Eesti valitsuselt ja eks ma viin oma raha siis tulevasel suvel mõnda muusse riiki.

          Kommentaar


            17 ja 18 aprill on riias jälle metallica. normaalne, mingi 360 kraadine lava ja värki. ise lähen.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Keegi on teada saanud palju Metallica pileta maksab. Uurisin aga üles ei leia.

              Kommentaar


                Kas keegi lõppeks Airile ka läheb? Murdusin ikka ise ja otsustasin minna, ehkki krdi absurdne piletihind on ikkagist.
                Tehke mulle selgeks, et miks meie kontserdikorraldajad kasutavad sellist loogikat, et kui rahvast tuleb oodatult vähem, siis nad ei ürita suuremat rahvahulka odavama piletiga meelitada, vaid üritavad ots otsaga kokku tulla sellise valemiga, et loodame järgmine kord sama publikuhulka, aga tõstame lihtsalt piletihinda?

                Kommentaar



                  kene!
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Tehke mulle selgeks, et miks meie kontserdikorraldajad kasutavad sellist loogikat, et kui rahvast tuleb oodatult vähem, siis nad ei ürita suuremat rahvahulka odavama piletiga meelitada, vaid üritavad ots otsaga kokku tulla sellise valemiga, et loodame järgmine kord sama publikuhulka, aga tõstame lihtsalt piletihinda?
                    Väga lihtne ju. Kui lasta piletihinda alla ja ikkagi tuleb sama palju kui eelmine kord, siis saavad nad ju rohkem miinust kui sama rahva käest rohkem küsides. Odavam piletihind ei tähenda alati rohkem rahvast, eriti kui sihtrühm on suhtleiselt kitsas ja konkreetne.

                    Kommentaar


                      Kes nädalavahetusel Haapsallu satub, siis tasapisi kohaliku legendi staatusesse tõusev punkbänd Ohutsoon annab laupäeval kell 17 vanas jahtklubis TASUTA sünnipäevakontserdi. Esinevad ilmselt veel mõned kohalikud pundid.

                      Igatahes soovitan.

                      Kommentaar


                        Vabandust. Ma ei leia iluuisutamise teemat. Ilmselt sellist ei ole. Aga ei suuda jätta mainimata, et see Tallinna EM-i oma on kõige hirmsam avatseremoonia mida ma kunagi näinud olen. Alustades Savisaare kõnest ja lõpetades selle kohutavalt ebaõnnestunud lauluga.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Haddaway tuleb Eestisse!!!

                          Kommentaar




                            Rohkem infot: www.arikatel.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Haddaway tuleb Eestisse!!!
                              ajeee

                              millal ta viimati käis? vist rock summeril?

                              Kommentaar


                                Vene pungilegend Purgen sel laupäeval Rock Cafes!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X