320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas nad ikka hümni ka mängivad?

    Kommentaar


      Algselt postitas er1k Vaata postitust
      Draakonite Facebooki lehelt saad juba täna piletilevi lingi, kust saad pileti osta


      (ma olin isegi oma postituse ajal piletilevi lingil, kuid piletit mulle siis ei pakutud)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Homme kell kümme siis piletihullus vol. 2. (on sellega seoses mõnda alternatiivset kanalit? FBI Concertclub, Muusikaklubi vms?)
        Tähelepanekud:
        • Nokia kontserdimajas oli ülihea teenindus. Kõik teretasid-naeratasid ja pakkusid abi.
        • kuuslin halba heli. ilgelt käis närvidele. arvasin, et halb telefonihelin. teist korda arvasin, et Solarise reklaamisitt meie ajude kõrvetamiseks. tuli välja, et see oli 'palume saali'-heli.
        • Skilla algas ja käis ilge siiberdamine. Skilla käis ning jätkus ilge siiberdamine. tra ma olen siin. ma ei saa vaadata/kuulata kui käib selline ilge siiberdamine
        • aga välikonsal saan ma ju olla, kus on ilge siiberdamine? selles ongi iva, et see siin ei ole välikontsert.
        • a miks ma siis olen siin? sest kui EAT2D Slacgrivas väljas esinesid, siis - hommikuproovi ei viitsinud ma tsekata, sest festarihommikud on rasked; õigeks ajaks kohale ma ei jõudnud, sest rumm oli maru hea; hilinemisega ma kohale ei jõudnud, sest on ütlemata ebaviisakas lahkuda seltskonnast, kus naine oma ainsast lebikogemusest räägib
        • niisiis olin väga pettunud ja mõtlesin vaheajal ära minna. kuna pileti peale oli kirjutatud, et uksed suletakse otsustasin jääda.
        • täissaal ja EAT2D. Super. (see soojendus mõjus kui mustandina, mille järel tuli puhtand)
        • kõik super
        • lisalood ja inimesed püsti
        • band riding the high tide. kui peaks tulema veel nende kontsert lähitulevikus kohustan kõiki minema! ja vaadake kindlasti, kui ETVneid näitab - kaamerad olid kohal. seda kontserti trumpaks üle vaid, siis kui neid saadaks rahvusvaheline edu ja siis naaseks kodumaale. Nagu Smiths tuli TOTP'ist Manchesteri




        (see listi tegemise valimine postituse ajal on läbikukk. aga ei ole indu seda pläma korralikuks postiks vorpida)

        -e- aplaus saalis
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Anthony, Chad, Flea & Josh

          30. juulil Lauluväljak

          Esimesel nädalal on piletitel soodushind vaid 49 eurot! Seejärel tõuseb hind 55 euroni, enne kontserti maksab pilet juba 59 eurot. Müüki tulevad ka 4000 piletit otse lava ees olevasse eraldatud fännitsooni.
          FBI ConcertClubi liikmed saavad pileteid osta juba varem, alates neljapäevast, 8. detsembrist. Kontserdiklubi liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil www.fbi.ee

          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Peerbänd, kes pole 10 aastat ühtegi head lugu teinud (või mööndustega 1-2) ja pilet vanas rahas 850EEK. Karm. Muidugi oleks aasta 2000, siis oleksidn ehk isegi ekstaasis või midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Peerbänd, kes pole 10 aastat ühtegi head lugu teinud (või mööndustega 1-2) ja pilet vanas rahas 850EEK. Karm. Muidugi oleks aasta 2000, siis oleksidn ehk isegi ekstaasis või midagi.
              pole raha, jah?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                pole raha, jah?
                Mängu vaatama-check
                Puhkusel käidud-check
                Õppemaks makstud-check
                naise sünnipäev+jõulukingid+10 aastat kooselu+aastavahetuse kombo
                50 eurot pilet FFFUUUUUUu tra nagu Teveze laks vol2 raisk.

                angrygermankidvideo

                Kommentaar


                  Pigem lükata 100-150€ juurde ja saaks juba mingi suure Euroopa festivali pileti, kus (arvestades seda, et RHCP on enivei uue plaadi pärast tuuril) nagunii Peppers on esindatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Pigem lükata 100-150€ juurde ja saaks juba mingi suure Euroopa festivali pileti, kus (arvestades seda, et RHCP on enivei uue plaadi pärast tuuril) nagunii Peppers on esindatud.
                    mõistlik. loodetavasti toodab. üldjuhul sellised mõttekäigud lõppevad tühjade pihkudega, aga eks see sõltub inimesest endast.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mis suunas lava tuleb? Nõlva või laulukaare poole? Mingite juttude järgi oodatakse 75 000 inimest ehk piletitega läheb samamoodi nagu Metallica kontserdi ajal. Värava tagant saab odavalt sest halgeldajad on hunniku kokku ostnud.

                      Kommentaar


                        Keegi on kuskil mujal riigis teist RHCP kontserdil varem käinud ? Suudavad nad oma praeguses vanaduses laivis oma lood ikka kvaliteetselt ära laulda ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Keegi on kuskil mujal riigis teist RHCP kontserdil varem käinud ? Suudavad nad oma praeguses vanaduses laivis oma lood ikka kvaliteetselt ära laulda ?
                          Isiklikult pole, aga kuuldavasti sõltub see paljustki Anthony vormist(loe: mis seisus ta sõltuvus on). Ja noh, Johni asemel on Josh, kes peaks tegema esimest eurotuuri.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Nouvelle Vague esineb Eestis

                            Kommentaar


                              jee, jee



                              The performance will be in English

                              Vene Kultuurikeskus, Tallinn
                              Eesti

                              Doors open 19:15, show starts 20:00

                              Tickets are 25€ and available at Piletilevi

                              http://www.piletilevi.ee/est/piletid...concert=101419

                              [/I]
                              https://www.facebook.com/events/399913900035479/
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                eile vaatasin siis oli juba välja müüdud, jama.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X