320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Legendid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Legendid!\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by Robinho
    Ma imestan, et jalgpalli teadlik seltskond pole veel ära märkinud Ronaldot, kuigi on kirjutatud Beckhamist ja Saviolast. Imelik.
    loomulikult sellepärast, et siin teemas käsitletakse legende või mängijaid, kellel on potentsiaali legendiks saamiseks.
    Vapustav!
    Mul on imelik, seda endast targemale ja vanemale inimesele öelda, aga kas sa oled loll või mängid seda?

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Legendid!\'

      Originally posted by Robinho
      Mul on imelik, seda endast targemale ja vanemale inimesele öelda, aga kas sa oled loll või mängid seda?
      nende kahe variandi vahel ei oskagi nagu valida ...

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Legendid!\'

        uefa.com korraldas kysitluse viimase 50 aasta parima euroopa mängija leidmiseks. minu jaoks siiski suht üllatuslikult napsas napilt esikoha zidane.

        Top 10:

        1 Zinedine Zidane (France)

        2 Franz Beckenbauer (West Germany)

        3 Johan Cruyff (Netherlands)

        4 Marco van Basten (Netherlands)

        5 Dino Zoff (Italy)

        6 Alfredo Di Stefano (Spain)

        7 Eusebio (Portugal)

        8 Lev Yashin (Soviet Union)

        9 Michel Platini (France)

        10 Paolo Maldini (Italy)

        Parim inglane oli Bobby Charlton, 14. koht, Becks alles 22.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Legendid!\'

          rahvaküsitluse tulemused on tüüpiliselt mõjutatud rahva nn. haugimälust. noorem rahvas ju ei tea, vanem rahvas ei kipu mäletama neid vanu ja ilusaid aegu.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Legendid!\'

            kui mitte tähtsustada esikümne järjestust vaid lihtsalt vaadata, kes sinna pääsesid, siis ei olegi asi kõige hullem, Zidane ja Maldini ainukesed siis tegevmängijatest, nii et rahvas mäletab veel eelmise sajandi kangelasi

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Legendid!\'

              Ma ei mõista.
              Nii jalgpalli entsüklopeedias kui ka mujal,on Zidane\'i tituleeritud kui \"parim prantsuse mängija pärast Platinid\". Kuidas seda võtta,et kas Platini on prantsuse jalgpalli ajaloo nr.1?...Tabelis on ta 9. kohal, Zidane 1.

              enivei,tore et Zidane 1. on....

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Legendid!\'

                Originally posted by fittibaldi


                uefa.com korraldas kysitluse viimase 50 aasta parima euroopa mängija leidmiseks. minu jaoks siiski suht üllatuslikult napsas napilt esikoha zidane.

                Top 10:

                1 Zinedine Zidane (France)

                2 Franz Beckenbauer (West Germany)

                3 Johan Cruyff (Netherlands)

                4 Marco van Basten (Netherlands)

                5 Dino Zoff (Italy)

                6 Alfredo Di Stefano (Spain)

                7 Eusebio (Portugal)

                8 Lev Yashin (Soviet Union)

                9 Michel Platini (France)

                10 Paolo Maldini (Italy)

                Parim inglane oli Bobby Charlton, 14. koht, Becks alles 22.
                Jah Zidane on kyll vga hea mängija kuid kas viimase 50 aasta parim? kahtlen tugevalt!!!
                Kuis eks ta ikka esikymne piirimail peaks olema jh.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Legendid!\'

                  njah, seda parimat nüüd teagi kas Zidanile oles tuld anda. Aga auhind on antud mis siin enam targutada.
                  Ronaldot pole esile toonud keegi sellepärast, et tema läheb ajalukku pigem kui kurva karjääriga st. paljude vigastustega hea mängumees. Ent mitte legend. Del Piero on ka väga hea mängija aga samamoodi liiga kaua hospidalis laagerdanud.

                  Kui mitte maailmatasandil, siis vähemalt GB\'s saab, tegelikult on juba saanud, Giggsist legend. Peale Overmarsi minekut ehk osavamaid ääremängijaid Premier liigas.
                  Beckham ka kindlasti on ja jääb legendiks. Küsimus on vaid selles, kas just niiväga oma mänguoskuse poolest.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Legendid!\'

                    Beckham ja Ronaldo on ja jäävad legendiks ka mänguoskuse poolest. Kuigi ma ei ühine päris Robinho arvamusega, on see mees ikkagi viimase 8-9 hooaja tippründaja maailmas. Vaatamata vigastustele. Beckham praktiliselt üksinda aga veab Inglismaa koondist. Ja mitte halvasti.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Legendid!\'

                      Originally posted by Sull


                      Ronaldot pole esile toonud keegi sellepärast, et tema läheb ajalukku pigem kui kurva karjääriga st. paljude vigastustega hea mängumees. Ent mitte legend. .
                      kui sa nyyd ikka räägid konkreetselt uefa saidi tabelist, siis juhin tähelepanu asjaolule, et ronaldo vaatamata oma klubilisele kuuluvusele ei klassifitseeru kuidagi euroopa jalgpalluriks.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Legendid!\'

                        Ei räägi. Ma vaatasin eelmisi postitusi ja kommenteerisin neid.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Legendid!\'

                          mina kui saksa jalgpalli austaja tooksin esile Franz Beckenbaueri ja Gerd Mülleri. Tooksin esile Beckenbaueri universaalsust mängida pea igal positsioonil väga edukalt. Müller puhul tõstaksin esile seda, et vat iga mees ei suuda lüüa Saksa BL-s 40 väravat ja selle lähedal püsida mitu hooaega.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Legendid!\'

                            jah jaan, ei jaan, sinu postist ma sain sotti.
                            sull räägib samas lõigus zidane\'i valimisest ja ronaldost.
                            ah midaiganes.
                            keski tunneb ennast veel/juba tudengina? lähme õlletelki õluneerima..
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Legendid!\'

                              [glow tcolor=green, fcolor=yellow, size=10, strength=3]zidane[/glow]

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Legendid!\'

                                Kuradi kõva aadress anti kommentaarides uudisele \"Zidane valiti viimase 50 aasta parimaks\".
                                Tema parimaid momente näitab,kahjuks,tra,näen ainult esimest 10seki kõigist videotest,siis kaob pilt eest...

                                edit: nüün näen videoid tervenisti...super!!....täiesti mega vend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X