Lehekülg 5, kokku 8 EsimeneEsimene 12345678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 157
    Amatöör Kasutaja post avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane Vastus teemale \'V Liiga Lõunapiirkond 2004\'

21.08.2004 15.00 Tartu KHK st
    Korporatsioon Sakala JK Tartu - Kuperjanovi JK Võru 2:1 (1:1)
    Sakala väravad : Vare, Samarüütel.
    Suht jubedates tingimustes peetud kohtumine (kohati oli vesi platsil ca. 10 cm).
    Mängu alguses läks Kuperjanov ilmselt üle jala läinud tsenderdusest, mis ennast ilusasti värava tagumisse nurka otse lati alla keerutas, juhtima. Poolaja lõpupoole suutis Sakala siiski vastuvärava lüüa.
    Mängu kangelaseks võib kindlasti pidada Salkala väravavahti, kes teise poolaja algul Kupi penalti tõrjus.
    Kahjuks meenutas mäng kohati küll rohkem veepalli, aga punktid jäid siiski koju. Tänud vastasele!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algselt postitas post

21.08.2004 15.00 Tartu KHK st
    Korporatsioon Sakala JK Tartu - Kuperjanovi JK Võru 2:1 (1:1)
    Sakala väravad : Vare, Samarüütel.
    Suht jubedates tingimustes peetud kohtumine (kohati oli vesi platsil ca. 10 cm).
    Mängu alguses läks Kuperjanov ilmselt üle jala läinud tsenderdusest, mis ennast ilusasti värava tagumisse nurka otse lati alla keerutas, juhtima. Poolaja lõpupoole suutis Sakala siiski vastuvärava lüüa.
    Mängu kangelaseks võib kindlasti pidada Salkala väravavahti, kes teise poolaja algul Kupi penalti tõrjus.
    Kahjuks meenutas mäng kohati küll rohkem veepalli, aga punktid jäid siiski koju. Tänud vastasele!
    Alright SAkala. Go,Go,Go !!! Kupi Die hehe

Professionaal Kasutaja smith avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

FC Elva III - EPMÜ 11:3

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

Quattromed - Tammeka II 1:6 (0:5)

Teine poolaeg Quattromedi poolt ilusam, aga mäng oli ka läinud.

Liitus foorumiga
    May 2003

Lp. võistkonna esindaja

Teatame Teile, et Eesti 2004. a jalgpalli meistrivõistluste V liiga Lõuna piirkonna kohtumises JK Tammeka II Tartu – Korporatsioon Sakala JK (15.08.2004) osales JK Tammeka II Tartu meeskonnas registreerimata mängija Imre Loogus.

Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.5 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabeliise kantakse - : 2 Korporatsioon Sakala JK kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu määrusele maksudest ja trahvidest IV peatüki punktile 3 tuleb JK Tammeka II Tartu võistkonnal Eesti Jalgpalli Liidule tasuda ühe tuhande kahesaja neljakümne krooni (1240.-) suurune summa (0,5 miinimumpalka) registreerimata mängija kasutamise eest.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

tohohh, pomm uudis! Ühesõnaga esimene kaotus siis Tammekal. Natuke hale minu arust kui tehakse sohki, aga jah, see on aind minu arvamus hehe .. ja Sakalal vedas, jälle,damn...

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

kas epmü-mäksa -:+ ja tammeka II-sakala -:2 tulemust ei olegi vaja tabelisse kanda? võiks ju. või mismoodi asi käib? ma pole spetsialist ka sellel tabelimajanduse alal.

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas vidrikjupiter

kas epmü-mäksa -:+ ja tammeka II-sakala -:2 tulemust ei olegi vaja tabelisse kanda? võiks ju. või mismoodi asi käib? ma pole spetsialist ka sellel tabelimajanduse alal.
    Millist tabelit sa silmas pead? Soccernet.ee omasse panin need kirja, tulemus on tulemus ning kindlasti vaja sisse kanda...

Tahaks hoopis teada, kas 12. vooru mängu Kuperjanov - Mäksa tulemus on mul 2 silma vahele jäänud või pole seda mainitud siin?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

See mäng peaks olema edasilükatud.

29.08.2004 - 15:00 - Kuperjanovi JK - JK Mäksa - JVÕK Kuperjanovi ÜJP

Liitus foorumiga
    May 2003

Algselt postitas m1kk

Millist tabelit sa silmas pead? Soccernet.ee omasse panin need kirja, tulemus on tulemus ning kindlasti vaja sisse kanda...

Tahaks hoopis teada, kas 12. vooru mängu Kuperjanov - Mäksa tulemus on mul 2 silma vahele jäänud või pole seda mainitud siin?
    vidrikjupiter ilmselt mõtles seda, et sakalal ja mäksal peaks mõlemal kolm punkti rohkem olema, ka mängude arv ja väravate vahe on mõnel pool veits nihu - nii et m1kk, võiksid asja siiski üle vaadata
    õige tabeli peaks leidma http://www.harrastajad.ee/?ft=games

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas post

Algselt postitas m1kk

vidrikjupiter ilmselt mõtles seda, et sakalal ja mäksal peaks mõlemal kolm punkti rohkem olema, ka mängude arv ja väravate vahe on mõnel pool veits nihu - nii et m1kk, võiksid asja siiski üle vaadata
    õige tabeli peaks leidma http://www.harrastajad.ee/?ft=games
    Tjah, tabelis +/- tulemused miskipärast ei kajastunud

Nüüd peaks korras olema

Ja tänan paranduste eest!
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Cacophony
    Natuke hale minu arust kui tehakse sohki, aga jah, see on aind minu arvamus hehe ..
    Õnneks oli asi sohist kaugel, kuna protokollis oli REGISTREERIMATA mängija, mitte ei mänginud mängija kellegi teise nime all. vot. Ja see mängija ei ole üheski mängus osalenud ning ei mänginud ka mainitud mängus.

Õnneks oli asi sohist kaugel, kuna protokollis oli REGISTREERIMATA mängija, mitte ei mänginud mängija kellegi teise nime all. vot. Ja see mängija ei ole üheski mängus osalenud ning ei mänginud ka mainitud mängus.
    Kuidas seda nüüd mõista?!

Liitus foorumiga
    May 2003

Algselt postitas simmo

Algselt postitas Cacophony
    Natuke hale minu arust kui tehakse sohki, aga jah, see on aind minu arvamus hehe ..

Ilmselt oli asi siiski nii, nagu simmo ütles. Vaevalt, et Tammeka kedagi teadlikult petta tahtis, pigem oli tegu treeneri hooletusega protokolli täitmisel. Taseme poolest võiksid nad vähemalt praegu juba III liigat lasta ning petmine Sakala vastu tundub lihtsalt mõtetu.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

olen nõus .. trahvid on suured igastahes, ei tasuks nagu eriti selliste asjadega eksida

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algselt postitas m1kk

Tjah, tabelis +/- tulemused miskipärast ei kajastunud

Nüüd peaks korras olema

Ja tänan paranduste eest!
    kuid mulle tundub, et tammekale on tabelis jäänud see -:2 kaotus siiski märkimata. väravatevahe paistab õige, aga üks mäng nagu vähem kirjas.

Professionaal Kasutaja smith avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

JK Tammeka II - FC Elva III 6:2 (5:0)

Esimene poolaeg tegime ise väga plaju vigu ja vastased lõid kindlalt oma võimalused ära. Teine poolaeg oli natuke parem ning huvitaval kombel lõime mõlemad väravad siis, kui olime väljakul 10 mehega Kahjuks saime ka 3 kollast, mis kõik olid asja eest. Tammeka oli täna lihtsalt parem

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Kuperjanovi JK - Quattromed Tartu 2:4

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

EPMÜ - Kääriku 3:2

sux

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2004

Kuidas lõppes Kuperjaanovi mäng Mäksaga 29-ndal?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud