320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm huvitav kui täna vähem kui pooletinni pärast algav mäng ST Pauli vastu peaks tulema negatiivne,kas siis hakkatakse mõnel pead otsast võtma?
    Muidugi eks ma loodan ST Pauli võitu.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Huvitav kas tõesti Raul ja Hunter said enda mängukäima? Oleks hea ja loodan, et igamäng panevad nagu täna.

      Kommentaar


        Huntelaar mängib koondises ka ju hästi praegu.

        Kommentaar


          Jah, vägagi hästi.

          Kommentaar


            Loodaks et siitmaalt hakkab Schalkel nüüd asi ainult paremaks minema

            Kommentaar


              Pikaajaline patsient Christian Pander sai mõned päevad tagasi, täpsemini öeldes reedel, vahelduseks jälle platsile. Seda küll Schalke Regionalligas pallivate amatööride pundis, kuid sellegi poolest hooaja esimesed 69 minutit on nüüd turjale saadud ning väidetavalt mängis ka suhteliselt lootustandvalt. Kuid sellegi poolest teekond esindusmeeskonna juurde on veel pikk, ning mäletades mehe ajalugu vigastuste valdkonnas, eriti paljut kohe loota ei tasuks ka. Teine oma poiss Tim Hoogland oli üle pika aja trennis põhimeestega ning võib eeldada, et Felix saab hiljemalt uueks aastaks lekkivasse äärekaitsesse uue alternatiivi.

              Kommentaar


                Kas mul on silmanägemine kadumas, või saigi Schalke 5:0 kotti!?!?!??!?!!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Kas mul on silmanägemine kadumas, või saigi Schalke 5:0 kotti!?!?!??!?!!
                  Silmanägemine on sinul korras,Schalke mõõn Bundeliigas jätkub 5-0 tõepoolest.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Silmanägemine on sinul korras,Schalke mõõn Bundeliigas jätkub 5-0 tõepoolest.
                    Kas keegi võiks öelda, mis juhtus?
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Kas keegi võiks öelda, mis juhtus?
                      Ühinen küsimusega .

                      Kommentaar


                        Üks meeskond läks seda mängu võitma. Teine arvas juba enne mängu et võit on taskus.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Läbi raskuste sai siiski DFB Pokali 1/8 finaalis Schalke Augsburgist jagu. 2 reaaset värava võimalust oli millest 1 realiseeriti ära. Ootan huviga mida suudab see võistkond peale talvepausi korda saata. Mängud on ikka üsna kõikuvad.

                          Kommentaar


                            Ma nagu tahtsin öelda, et Hamburg on täna täitsa kohe nummi. Tervutan Pitsut!
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                              Ma nagu tahtsin öelda, et Hamburg on täna täitsa kohe nummi. Tervutan Pitsut!
                              teeme nii,et kui sa järgmine kord tuled ei ole sul kaasas ainult õlu,viin ja kalad vaid ka eneselappimispakett
                              Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                              Kommentaar


                                Magath on hankinud Zenjovi klubist endale noore talendi Danilo Avelari näol.
                                Kohe näha kui oliuline oli see, et Ukraina sats sai Euroopa Liigat mängida. Oldi ju samas alagrupis Dortmundiga, mis on Gelsenkirchenist kiviga visata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X