Lehekülg 1, kokku 5 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 82

Teema: FSV Mainz 05

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane FSV Mainz 05

Ükskõik, kuidas see hooaeg ka ei lõpeks, selle võidu (25. september 2010, Bayern - Mainz 1:2) kirjutavad mainzlased endale ajalooraamatusse kuldsete tähtedega. Kui mitte täna, siis millal nüüd avada ka meie tagasihoidlikus foorumis väike tribuutteema.

Triumfi järel on kerge sattuda eufooriasse, kuid tuleb au anda klubile, kes on viimase kümne aastaga teinud läbi säärase metamorfoosi. Enne seda, umbes aegadel, kui Marek Lemsalu tänini ainsa eestlasena Saksa profiliigades kaasa tegi, oli Mainz olnud aastaid 2. BuLi hall hiireke, tammudes paigal ja kiigates pigem murelikult allapoole. 2001. aastal pandi pukki oma staa˛ikas kaitsja Jürgen Klopp ja meeskonda saatis hoobilt edu. Mainz pääses põhjamudast ja temast kujunes tõsine pretendent BuLi kohale, ehkki vabariiklikku tähelepanu tõid esialgu kahel järjestikusel hooajal lausa uskumatul kombel viimastel minutitel maha mängitud pilet marjamaale. Lõpuks siiski saadi needusest jagu ja 2004-07 suutsid puna-valges kõigi ennustuste kiuste kõrgseltskonnas püsida.

Pärasti Dortmundi siirdunud "Kloppo" ajastu lõppu 2008. aastal ennustati Mainzile taas pikka iga 2. BuLis, kuid iidamast-aadamast Saksa vutiga seotud norralane Jųrn Andersen tüüris meeskonna taas liiga võrra ülespoole ja kirsina koogitükil ka DFB-karikas poolfinaali. Seda hämmastavam oli tema vallandamine umbes nädal enne uue hooaja algust, kuid pärast selgus, et treeneri ja meeskonna suhted olid lootusetult sassi läinud. Norraka asemele toodi praeguse eduloo peaarhitekt, Mainzi noortetreener Thomas Tuchel. Siinkohal on hämmastavaid sarnasusi samal ajal tähelendu alustanud nimekaimu Thomas Mülleri. Mõlemad on oma tsunftis piimahabemed (tõsi, Tuchel on olnud treener üle kümne aasta), mõlemad mängisid kaks hooaega tagasi madalamal tasemel (Tuchel tuli Mainzi U18-ga üllatustlikult Saksa meistriks) ja olid laiemale vutipublikule tundmatud, mõlemad visati 2009. aasta sügisel külma vette ja ujusid sealt ordenitega välja. Mainzi uue kangelasei esimese hooaja üheksas oli parem kui legend Klopp oli eales saavutanud.

rookie Kasutaja homeworld avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Suht tore seltskond. Arvan, et on kõigi näoilmed sassi löönud oma 6 võiduga järjest. Kindlasti jälgin nüüd poiste edasiseid käike

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas homeworld Vaata postitust
    Suht tore seltskond. Arvan, et on kõigi näoilmed sassi löönud oma 6 võiduga järjest. Kindlasti jälgin nüüd poiste edasiseid käike
    Tundub, et tuleb ka seitsmes.

Kärbes Kasutaja CD7 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

3-1 nüüd jah juba. Tublisti panevad.

e. 3-2 paar minutit hiljem - tundub et võib veel kõik juhtuda.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

4-2 võit siis käes.tubli töö!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Mnjaaa algus on väääga palju lubav,aga eks näis mis edasi,kes suudab pidurdada Mainz 05
    Olen see kes olen

Asjahuviline Kasutaja reio avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

ma kardan, et mainziga juhtub sama, mis paar hooaega tagasi hoffenheimiga, et siis pärast talvepuhkust hakkavad järjest allapoole kukkuma.... samas ma muidug loodan, et seda ei juhtu

Tugitooli poiss Kasutaja KeRRRt avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2007

Algupärane

hästi mängivad need poisid. ja tänks eurospordile, et nad saksa liigat näitavad

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas reio Vaata postitust
    ma kardan, et mainziga juhtub sama, mis paar hooaega tagasi hoffenheimiga, et siis pärast talvepuhkust hakkavad järjest allapoole kukkuma.... samas ma muidug loodan, et seda ei juhtu
    Tahes-tahtmata hakkavad ka nemad kaotama ja tabelis allapoole kukkuma. See on selge, et meistriks nad ei tule. Küsimus on vaid selles kui sügavale nad kukuvad. Järgmine aasta võib neid loodetavasti Euroopas küll mängimas näha ja see oleks Mainzile väga suur kordaminek.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mainzi järjekordse võidu võti oli Tucheli oskus vahetada seekord plassiks jäänud Holtby ja ungari noorründaja Szalai asemel üheskoos sisse poistebändi kolmanda liikme Schürrle ja oma 27 eluaastaga juba vanurite sekka kuuluva Ivanschitzi. Uustulnukad vormistasid siis Allagui suurepärase söödu 1:0 võiduks Leverkuseni üle.

Retsept igal juhul karnevalistidele, et pärast möödunudnädalast kaotust ei alanud (vähemalt kohe) lagunemine, mida enamik vutisõpru oli arvanud. Järgmisel pühapäeval ootab siis ees tõeline saatusemäng ja loodetav maiuspala, kui Stadion am Bruchweg ootab külla BVB-d.

Asjahuviline Kasutaja taurikk avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Mainzil On kahjuks ka üks kaotus , Kuid Hetkel Maailmas Suurim Üllataja , West Brom tema järel Inglismaalt.

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas taurikk Vaata postitust
    Mainzil On kahjuks ka üks kaotus , Kuid Hetkel Maailmas Suurim Üllataja , West Brom tema järel Inglismaalt.
    Nyyd juba kogutud 3 täna jäädi alla Freiburgile 0-1,tundub,et hoog hakkab raugema
    Olen see kes olen

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Nyyd juba kogutud 3 täna jäädi alla Freiburgile 0-1,tundub,et hoog hakkab raugema
    no neil on juba punkte ka aga sinu lemmikud ei saa kuidagi oma mootorit käima ja see on vaid super.Küll Mainz kogub ennast ja tulevad ka võidud jälle
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    no neil on juba punkte ka aga sinu lemmikud ei saa kuidagi oma mootorit käima ja see on vaid super.Küll Mainz kogub ennast ja tulevad ka võidud jälle
    ok ma usun,et kui mehed terveks saavad,vähemalt osa neist kyll hakkavad ka võidud tulema,ainuke asi millelele ma loodan,et siis hilja pole.Kui LVG on kasutada Bundeliigas vaid 14 mängijat,nu pole ju normaalne.
    Olen see kes olen

Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Mainz järjekordne kaotus 0-1 ja üllataja hakkab pudenema.
    Olen see kes olen

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Mainz järjekordne kaotus 0-1 ja üllataja hakkab pudenema.
    Mitte et see pudenemine mingi üllatus oleks. Selge ju, et Mainzil ei ole sellist stabiilsust ega mängijatepagasit, mis suudaks Bundesliga tiitli eest võidelda. Mainzi hooaega võib võrrelda abieluga - mesinädalad said läbi ja alanud on rasked abieluargipäevad.

Veelkord, kui Mainz lõpetab hooaja jäädes eurokohale, siis on see klubile väga suur kordaminek.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Mainzilt siis üsna tore 3:0 võit Nürnbergi üle. Oleks ka 4:0 olnud kui kohtunik oleks penalti andnud....minu arust oli see kindel penalti koht. Aga noh vb kohtunikul oli ka süümekad, et enne Mainzi teist väravat andis liiga kergelt selle karistuslöögi...
    Igatahes enne seda oli suurepärane outi väljavise Fuchsilt.

Aga kolmas värav Alleguilt oli ikka suurepärane. täielik maailmaklass. tõstis algul kaitsemängijast palli üle ja siis ka kohe vv'st...goal of the week kindlasti. Nagu kommentaatorite jutust aru sain, siis tal nüüd sama palju väravaid kah Schrüllega võrreldes (6). Anything you can do, i can do too.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

der Strümer Kasutaja sambo1 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

Mainz nõrgeneb mühisedes, kaks suurimat staari Holtby ja Schürrle on nahhui tõmmand, vastavalt laenult tagasi Schalkesse ja Leverkusenisse. Seevastu täiendusi on leitud näiteks Bayerni duubilst... Ei taha üherealisi postitusi igasse teemasse eraldi teha, niiet teistest üleminekutest suurim ehk Lakic'i siirdumine Wolfsburgi, hundid ilmselt eurokohti järgmine hooaeg uuesti püüdmas. Bundesliga.de veel teisigi siiani tehtud transferre kajastanud, millest küll 90% on laenult naasimised, aga kel huvi, siis palun _ .

mundaljoovjoppkantosski Kasutaja Kurat avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Mainz'i seiklused euroopas, siis on selleks korraks dramaatilise lõpu saanud metaangaasi (SC Gaz Metan Medias) vastu. Penaltitega vannuti alla 4-5. Mängu pilti väga kommenteerida ei oska kuna striimide kvaliteet oli hirmus ja korraliku pildi sain ette alles teise lisaaja keskelt, siis igaljuhul Mainz pressis täie auruga. Kahju, et esimene Bundesliga klubi juba väljas on euroopast aga teisalt Mainzi Bundesliga hooajale on sellest vast kasu. Esimene mäng kodus jäi 1-1 ja võõrsil mäng samuti 1-1.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Esimest mängu sai vaadatud ja kodus oldi küll kõvasti parem ja domineerivam meeskond, kuid ära ei suudetud lüüa. Eks vist siiski ole jah parem, et välja kukkuti koduliigat silmas pidades.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud