320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks olnud uus põhi, kui poleks suudetud 4-5 liiga "pendel"-meeskonna, kes küll kunagi tegi ka hooaja Bundesligas, vastu edasi pääseda. Eks paistab, kas positiivsed emotsioonid kanduvad edasi ja vormistatakse nüüd kaua oodatud punktideks liigas.

    Kommentaar


      Kõik suuremad väljaanded Saksamaal (Kicker, SportBild, Ruhr Nachrichten, ja SkyGermany) väidavad, et järgmiseks treeneriks saab 66 aastane Christian Groß. Leping kehtib hooaja lõpuni ja teda ootab seitsmekohaline boonus, kui suudab smurfid relegatsioonist päästa.

      Kommentaar


        Willkommen Christian Jürgen Gross!

        Vale Jürgen näeb küll välja nagu Pepi ja Carlo ühiselt veedetud kirgliku öö, õhetavate ning niiskete niuete vili aga peaks siiski pädev treener olema. Kuigi latt on äärmiselt madal, siis ma väga entusiastlik pole, sest kaevurite probleemide põhjusi tuleb otsida sügavamalt(bad pun intended).

        Kohe esimesel pressikal kinnitas, et Nabil Bentaleb tema plaanidesse ei kuulu(Pints approves).

        Kommentaar


          Ma süüdistaks küll Avram Granti niudeid selles mängus osalemises. Äkki oli kolmekas.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Sead Kolašinac toodi Arsenalist laenule.

            Kommentaar


              Paberil täitsa korralik alg11, eks pasitab kuidas asetus saab olema. 3-5-2? 3-5-1-1?

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Paberil täitsa korralik alg11, eks pasitab kuidas asetus saab olema. 3-5-2? 3-5-1-1?

                Korralik mille poolest siis täpsemalt?
                Julgeks väita, et laiemale ringkonnale on heal juhul ainult Nastasici nimi teada. Muidu tundub suht lambi nimekiri, kelle lagi võikski liiga teine pool olla. Ma muidugi ei jälgi ka iganädalaselt Saksa vutti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Korralik mille poolest siis täpsemalt?
                  Julgeks väita, et laiemale ringkonnale on heal juhul ainult Nastasici nimi teada. Muidu tundub suht lambi nimekiri, kelle lagi võikski liiga teine pool olla. Ma muidugi ei jälgi ka iganädalaselt Saksa vutti.
                  Bundesliga regulaarsem vaataja teab kindlasti järgnevaid mängijaid: Kabak, Serdar, Uth, Harit, Schöpf, Oczipka, Nastasic, Mascarell - kes kõik ennast korralike mängijatena eelmistel hooaegadel tõestanud aga hetkel alla oma võimete mängivad. Pink on muidugi hetkel piinlik, arvestades Schalke staatust Saksamaal aga arved vajavad tasumist ja €-200M on ikka karm kirves pea kohal.

                  Paar mängu veel ja siis saadakse rekord oma nimele.
                  Praegu ollakse liigas juba 30 mängu võiduta.
                  Kehtiv rekord: 31 mängu võiduta kuulub hetkel Tasmania 1900 Berliinile.


                  Kommentaar


                    Ükskõik, mis statistilis-analüütilist tabelit ma ei vaataks, on kõige kurvemad lood alati Schalkel

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ükskõik, mis statistilis-analüütilist tabelit ma ei vaataks, on kõige kurvemad lood alati Schalkel
                      Oh, tänud jagamast.

                      Vaatamata positsioonile liigatabelis, siis Bayer Leverkuseni kaunikesti madal paigutus mind ei üllata aga VfB Stuttgarti küll nii kõrgelt ei osanud otsida esimese hooga. Ilmselt pole nende mänge see hooaeg piisavalt näinud ja olen kujundanud oma ettekujutuse piiratud valimi põhjal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ükskõik, mis statistilis-analüütilist tabelit ma ei vaataks, on kõige kurvemad lood alati Schalkel

                        Eks need mudelid on veidi erinevad, aga xG järgi Schalke isegi viimane ei ole. 11,27 14 mängu peale on muidugi erakordselt halb näitaja, aga Bielefeld on lausa 9,69 peal.

                        Kommentaar


                          Kas täna jõutakse lõpuks tõotatud maale?

                          Kommentaar


                            19 aastane Ameerika nooruk, siis võttis selle võimatu ülesande endale ning 3-0 ja seda enam maha ei mängita.

                            Kommentaar


                              Piisab sellest, et hooaja esimene võit saada jaanuaris, et tõusta viimaselt kohalt eelviimasele. Üleminekumängudele viiv koht on 4 ja püsimajäämist kindlustav 5 punkti kaugusel.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X