320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Võtke 3p. Vähemalt korraks vinguviiulid neljandaks kukutada.
    Seekord tuli siiski ainult punktike.
    sigpic

    Kommentaar


      Loodame parimat täna. Vähemalt see on kindel, et nii sitasti nagu Neverkusenil läks, ei saa juhtuda.

      Fährmann
      Höwedes, Matip, Santana, Kolasinac
      Boateng, Neustädter
      Farfan, Meyer, Draxler
      Huntelaar

      Kommentaar


        Kutid tuleb ära !!!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas jürks Vaata postitust
          Vähemalt see on kindel, et nii sitasti nagu Neverkusenil läks, ei saa juhtuda.
          Millel see väide põhineb?

          Algselt postitas jürks Vaata postitust
          Loodame parimat täna.
          Nõus. Siiski ei välista esimest varianti.

          Kommentaar


            Santana vs Real Madrid 0:2

            0:3 lapsik kaitseliin jube.

            Proovige järgmine aasta uuesti!!!
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              No jah. Draxler suutis end täis lasta kui oli vaja kindla peale minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas jürks Vaata postitust
                Loodame parimat täna. Vähemalt see on kindel, et nii sitasti nagu Neverkusenil läks, ei saa juhtuda.
                Köied ei pidanud vastu? :/
                sigpic

                Kommentaar




                  Huntelaari värav jätab veel väikse lootuse. Jään Madriidi mängu ootama.

                  Kommentaar


                    Tõesti, lootus veel Schaiße 04-l elab. Täna sai hea soojenduse Fährmann väravasuul kätte ning juba laupäeval ootab sama tihe pallide välja korjamine Allianzil.
                    Aa ei tegelt, Santana ära enam jalgpalli mängimisega tegele.

                    Real võis 6 tükki lüüa, aga Klaas lõi ikka mängu ilusaima. Suusahüpetes saaks selle soorituse eest hea stiilihinde. Kahju, et jalgpallis ilu eest boonust ei anta.

                    Kommentaar


                      Miks nii perse läks ja miks Fuchs Kolasinaci asemel ei alustanud ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Miks nii perse läks?
                        Sest jätkuvalt on treeneripingil täiesti ebakompetentne tüüp.

                        Kommentaar


                          keegi tegi siin nalja et Schalke 04-st on saanud Schalke 16
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Tipphetki vaadates oleks võinud sisse lastud väravate arv isegi kahekohaline olla.

                            Kommentaar


                              Jube, klubi peaks nime vahetama

                              Kommentaar


                                Okei. Ma ei näinud Reali mängu ega nüüd Bayerni mängu. Aga ehk on siin keegi, kes nägi neid mõlemaid ja oskab mulle seletada kumb variant hetkel pädeb:

                                a) Schalke meeskond tervikuna ongi nii mannetu kaitses, et lihtsalt ei suuda parema klassiga meeskondade vastu adekvaatselt kaitsta. Oskused ei luba.
                                b) Schalke meeskond, aga eriti ebapädev treener kujutavad ette, et neil on piisavalt klassi ka Reali ja Bayerni vastu mängima minna ning tänu sellele tekib taga nii palju ruumi, et see kasutatakse momentaalselt ära.

                                Mulle nagu ei mahu pähe, kuidas võib üks meeskond pärast sellist täislaskmist mõned päevad hiljem täpselt sama teha. Tra, pane see tuba kinni ja istu kasvõi kaitses. Selle asemel korjatakse iga teine värava poole saadetud pall võrgust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X