320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Schalke peab vist vaikselt uut peasponsorit otsima hakkama Gazprom on nüüd ka EL-i poolt sanktsioneeritavate nimekirjas. Schalke ja Gazpromi vaheline sponsorleping on sõlmitud kuni 2017 juuni lõpuni.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Smurfe peab kiitma, oluliselt huvitavam mäng kui Bayern-ManC.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Kolm punast mängus? Mis kurat siin mängus toimus täna?

        Kommentaar


          Boatengi ja Draxleri omad olid küll imo kergelt antud. Botaeng võttis maha Hasebe ning kuigi tegu oli kahtlemata veaga, siis punane oli minu arust liiast. Draxleri jalalöök vms oli ka selline pehmeke, et kollane oleks ausam olnud. Frankfurti kuti teist kollast ei näinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Memento Vaata postitust
            Boatengi ja Draxleri omad olid küll imo kergelt antud. Botaeng võttis maha Hasebe ning kuigi tegu oli kahtlemata veaga, siis punane oli minu arust liiast. Draxleri jalalöök vms oli ka selline pehmeke, et kollane oleks ausam olnud. Frankfurti kuti teist kollast ei näinud.
            Draxleri löök ei olnud tugev aga suht konkreetne ikka. Minu jaoks punane. Frankfurti mehe teine kollane oli taktikaline viga - võttis kiirrünnaku maha, vaielda polnud midagi.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Konkreetne jah, sai Zambranole pihta ka aga ma ei tea...oli rohkem selline vibutus, ei tundunud midagi nii pahatahtlikku või halba. Aga ma ei tea nüüd reegleid ka nii hästi, et ehk saabki sellise asja eest automaatselt punase? Kommentaatorid midagi nagu mainisid selle kohta.

              Kommentaar


                Kelleri positsioonist pole juttu kuskil?

                Kommentaar


                  Ei usu, et ta tool veel kõigub. Arvan, et kui seis jõuludeks olulisi muutusi ei tee, võib midagi juhtuda.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Halb uudis teistele Bundesliga klubidele. Meedia sahistab, et viimaks on Schalke kõvematel käppadel Kellerist siiber saanud ning viimane lõpuks kinga saanud.

                    Kommentaar


                      Ja DiMatteo on siis uus Keller. Päris huvitav samm

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Koik Inglise liiga romantikud juba ammu Di Matteo uut voimalust oodanud, ma loodan, et mess veab Smurfid CL-i

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Koik Inglise liiga romantikud juba ammu Di Matteo uut voimalust oodanud, ma loodan, et mess veab Smurfid CL-i
                          No see on täiesti iseenesest mõistetav ootus juhtkonnalt. Ma usun, et uuest treenerist oodatakse siiski enamat, kui lihtsalt CL-i koha kindlustamist. CL-i oleks lõppkokkuvõttes välja vedanud ka Keller väga suure tõenäosusega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            No see on täiesti iseenesest mõistetav ootus juhtkonnalt. Ma usun, et uuest treenerist oodatakse siiski enamat, kui lihtsalt CL-i koha kindlustamist. CL-i oleks lõppkokkuvõttes välja vedanud ka Keller väga suure tõenäosusega.
                            Uus mees viib sinised CLi võitjaks. Ta on sellega harjunud.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Lõpuks ometi raisk! Kaua võis seda Kellerit seal eesotsas solgutada? DiMatteo tundub täitsa asjalik variant, loodame parimat

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Lõpuks ometi raisk! Kaua võis seda Kellerit seal eesotsas solgutada? DiMatteo tundub täitsa asjalik variant, loodame parimat
                                See vast irooniaga, arvestades, et oled baierlane?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X