320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Moslemid ja jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moslemid ja jalgpall

    Austraalias jäeti mäng ära kuna moslemist mängija ei nõustunud oma pearätti ära võtmast, nagu sellest vähe, algatati ka juurdlus ja kohtunik kes seda nõudis on \"ajutiselt kõrvaldatud\"

    LINK
    http://sportsillustrated.cnn.com/2004/soccer/05/05/bc.as.spt.soc.australia.hijab.ap/index.html
    rgrds,
    paulaner
    FC Ervita

    #2
    Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

    lisaks võiksid sa kirjutada midagi USA tegevuse toetuseks iraagis. samuti võiksid sa kirjutada natuke sellest, et islam on kogu terroristliku ideoloogia alus. seda kõike võiksid sa teha särgis millel seisab kiri WHITE POWER. ja perse võiksid ka minna.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

      ei no anna andeks, kui ma sulle nüüd ülekohut tegin ja sind tõepoolest huvitab sügavalt Austraalia naiste liigavutt. mind lihtsalt häirib mõnevõrra nii riigi ametlikus poliitikas, kui ka ajakirjanduses domineeriv islamivaenulikus.
      seda emotsiooni võimendavad idiootidest kommenteerijad, kelle jaoks on isegi EPL Online ja Bushi kõne on usaldusväärsed infoallikad.
      selle kõige juures ei häiri mind isegi niiväga see pragmaatiline valik mille USA tegi ja millele Eesti järgnes, vaid see, et eestlased on oma seisukohtades nii mõjutatavad ja ilma elementaarse mõtlemisvõimeta.

      tegelikult on selle juures, et \"meie\" nafta hinda kontrollime ka omad positiivsed küljed. et selle käigus inimesi sureb on mõistetav, kui mitte aktsepteeritav. selle kõigega saan ma elada.
      kui aga selle tulemusena hakkab mingi ajupestud tont jalgpallifoorumis islamit, kui religiooni kritiseerima, siis läheb peale paari pitsi konjakit sitt keema küll. inimlik lollus ei ole tolereeritav.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

        RK, mina küll ei näinud esialgses sõnumis mingit arvamust. Lihtsalt fakti konstanteering...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

          Originally posted by Jaan


          RK, mina küll ei näinud esialgses sõnumis mingit arvamust. Lihtsalt fakti konstanteering...
          mu keskmine nimi on paranoia
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

            Asi nagu selles ongi, et mingid rassi/rahvuse tavad-probleemid jõuavad sporti ning spordivõistlustele (loe jalgpall).

            OT:
            Konn milles Sinu paranoilisus väljendub, pigem tõlgendasid sa lihtsalt mu postitust väga vabalt ...
            rgrds,
            paulaner
            FC Ervita

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

              Originally posted by paulaner
              Asi nagu selles ongi, et mingid rassi/rahvuse tavad-probleemid jõuavad sporti ning spordivõistlustele (loe jalgpall).
              sellised probleemid on alati esinenud ja ei kao kuhugi. see, et austraalia naistevutt uudistekünnise ületab, on aga praegu läänemaailmas valitseva islamivaenulikuse ilming. ning just see viimane häirib pisut. ja tegelikult ei ole ma mingisugune eriline islamistlike põhimõtete austaja, lihtsalt inimeste mõjutatavus häirib.

              austraalia liigitub läänemaailma siis JPH käsitluse kohaselt.




              ennetan teid: jph # jalgpallihaigla
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

                sa oma antirassismiga, rohelinekonn, jätad küll veel vaenulikuma mulje kui õiged rassistid ise.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Moslemid ja jalgpall\'

                  uskuge mind, rohelineKonn on vaenulikkusest sama kaugel kui viimnepäev tallinnast. seega sellepärast pole põhjust kellelgi muretseda ... no nii igaks juhuks ütlen

                  Kommentaar

                  Working...
                  X