320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

integreeruv eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kes on siin moderaator?!

    Tore oleks kui keegi teist selle imbetsill Jyrka eespool kirjutatud roppuse kustutab!!!
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      #17
      13 opi lugema seal on kysimus mitte roppus

      Kommentaar


        #18
        kodune kasvatus?


        Orginally posted by Jyrka

        aifo sa vana vitt kust sa tead palju ja mida ma jalgpallist tean ja ei tea?
        jyrka.

        kuiv6rd see foorum on jalgpallist kui niisugusest. ja sinu sulest tuleb ainult m6ttetut teksti ehk "huumorit" nagu sa ise nimetad ja millest teised "millegipärast" ei taha aru saada, siis... loogiline 1+1 tehe näitab, et

        1. sa kas ei taha jalgpallist kirjutada ja jätad endast meelega m6ttetu mehe mulje

        2. sa ei oska midagi jalgpalli ega ka millegi muu teemal kirjutada ja ajad niisama paska, et miskit kompleksi yle elada, mis sind vaevab...

        njaaa...


        aiFo. elutark
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #19
          voi siis
          3. ma saan oma jalgpallist raakimise vajadused mujal rahuldatud ja nii tosiste inimestega siin ei akka raakima
          mmm jahh on jahh vist 3

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Jyrka

            voi siis
            mmm jahh on jahh vist 3
            1+1 ei ole 3
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #21
              missugune nali

              Kommentaar


                #22
                ??????

                Orginally posted by Jyrka

                13 opi lugema seal on kysimus mitte roppus
                Kus ´krt see küsimus on?Seal on selgelt kirjas .... sa vana vitt.Kas sa ei nimeta seda roppuseks?Ahjaa see on ju sinu nali.Nalja mees:
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  #23
                  tead minge koik estonia teatrisse pange ylikonnad selga, kammige juuksed ara ja arutaga oma jalgpallist seal

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma olen ka 14. aastane, olen ma sellepärast kohe loll või? Enda arust, pole ma siin foorumis midagi väga lolli kokku rääkinud, aga jah, eks teised teavad paremini. Võibolla on põhjus selles ,et ma polegi siin üldse palju postitanud, aga oma 40 posti peaks praeguseks vast koos olema.Tegelikult peaks minu arvates inimesed aru saama ,et 13 aastaselt ja 23 aastaselt ühe tüüpi postitusi peab on pea võimatu oodata.Niiet, las igaüks postitab niimodi kuidas oskab.

                    Ega tegelikult mina ennast küll ennast enda vanuse pärast väga lolliks inimeseks pea.

                    Artur

                    Kommentaar


                      #25
                      Tekkis üks küsimus:

                      Mis on sellel topicul üleüldse pistmist integreeruva Eestiga?

                      Niipalju kui mina siit välja lugesin on jahutud ainult sellest, kes võimalikult lolli juttu suust välja oskab ajada ja üritatud seda siis vanusega seostada
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #26
                        Teemani jõutakse vist hiljem.Algul sõimeldakse,
                        hiljem hakatakse integreeruma.Ja siis küsitakse "Kas sa aiFot ja Jyrkat tead?" vms.

                        Kommentaar


                          #27
                          mis teha aifo on maalt paris ta ei tea tapselt nende pikkade sonade tahendusi

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Maarek

                            Tekkis üks küsimus:

                            Mis on sellel topicul üleüldse pistmist integreeruva Eestiga?

                            Niipalju kui mina siit välja lugesin on jahutud ainult sellest, kes võimalikult lolli juttu suust välja oskab ajada ja üritatud seda siis vanusega seostada
                            njaaaa...

                            seost niipalju, et jutt käib eesti jalgpallifännidest, kes hoolega integreeruvad, v6i k6igi eelduste kohaselt peaks neil olema selleks vähemalt v6imalus avatud, kasv6i selle foorumi näol...

                            njah, see, et jyrka siin oma iba ajama hakkas ja k6ik teised (kaasa arvatud mina ise) selle jamaga kaasa läksid, siis... noh selle yle on kurb meel pisut... asja m6te peaks ikkagi kahes minu kirjas (1. ja 3. vist) enam-vähem välja tulema...

                            et foorumisisene anonyymsus ära kaotada, selles on point... kes tahab oma seksuaalset alaväärsust v6i kodust vägivalda kirjas6nas välja elada, tehku seda m6nes vastavasisulises jutukas, kuhu tema aatekaaslased k6ik juba kog6unenud on, et uustulnuka n6metsemiste peale ennast r6ngasse t6mmata ja m6nust nurru lyya ... jalgpallifoorum peaks olema ike rohkem siuke koht, mis liidaks inimesi... njah, nii on ju k6igil parem... v6i ei ole?

                            foorum on yks v6imalus endast hea mulje jätta, kahjuks ei saa k6ik sellest aru ja ajavad iba...

                            kRt, mul ei ole midagi noorte, 12-16 aastaste vastu siin foorumis, vastupidi -- noorte kätes on tulevik! aga... nojah... yhes6naga... see et... personaalset infi on rohkem tarvis teatavaks teha...

                            ehh...

                            aiFo. väsinud
                            Jalgpallihaigla liige
                            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                            Kommentaar


                              #29
                              Minu arust tulex seda foorumit ja selle kooslust võtta just nii nagu ta on.igas foorumis on võrdne hulk erinevaid liike kasutajaid a la spetsialistid,fännid,muidu mehed jne... Mõne postitused võivad mõnda segada ,aga sellex ,et asi yle käte ei lähex on tehtud reeglid.Nii, et integreerume rahus ..kes ei taha ,et teda tõsisena ei võeta või ,et teda lollix peetaxe - who cares ,oma asi .Mitte kellegi teiste

                              Kommentaar


                                #30
                                Kuidas võtta siin on nii mõttetusi kui ka normaalseid tekste ja inimesi. Kas on nüüd vaja minna iga pisimagi asja pärast kohe sõimama, see on siiski Foorum, kus avaldatakse oma arvamust millegi suhtes, mitte selle, kuidas me kõik siin käituma peaksime. Seega soovitan kõigil kes tahavad midagi roppu või mõttetust öelda enne mõelgu ja siis vanemate peal järgi proovida ning siis siia lisada. Eeskätt kõigil Jürka sugustel soovitan ma natuke oma volume'i maha keerata, selle kohapealt ning vait jääda.
                                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                                http://runplus.wordpress.com

                                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X