320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
    Umtiti on ka vist vasakkaitses mänginud?
    On. Aga sellest on juba head 4-5 aastat möödas, kui Lyoni keskkaitseduo moodustasid Cris ja Dejan Lovren. Evra on ilma hellitamata pask olnud (polnudki teda ammu kritiseerinud ). Ka eilses mängus. Lisaks valas õli tulle selle idiootliku enese uppitamisega, kui ta siin kahe mängu vahel ütles, et "kõik teavad, et tema on tegelikult koondise kapten". Kahju, et Tremoulinas katki läks. Hooaja teise poole Clichy Citys tegelikult oli ka päris hea. Digne`i puhul pisut kaitse pool on tal nõrgem, aga no praegusest Evrast ta ka kehvem ei ole. Vaevalt muidugi DD enam ümber kabetama hakkab.

    Kommentaar


      3ndas mängus võiks ju loogiline olla et ntks digne saab põllule, tõsiselt kui evra maas vedeles ja digne sooja tegi, siis kurat ma lootsin tõesti et vahetus tuleks, sest evra on ikka korralike kooke küpsetanud, pennal esimeses ja väga ohtlikus kohas mõtetult tehtud viga. pluss see kõrgele tõusmine, aga seal mitte midagi tegemine. üldiselt kuigi räägitakse enamasti sellest, kui kehvad ollakse realiseerimisel, siis mulle teeb pigem muret kaitse. väga ebakindel on see lugu, eksivad pmst kõik kordamööda, enim just evra ja rami, juba vähem sagna ja seni kõikse vähem on koscielny kooke küpsetanud.

      Kommentaar


        DD kuulduste kohaselt B-koosseisuga Šveitsi vastu pühapäeva õhtul ei lähe, kuigi edasipääs järgmisse 16 parema sekka on kindlustatud. Paar vahetust ta siiski plaanivat teha: Digne, Gignac ja Cabaye pidid omad võimalused saama vastavalt siis Evra, Giroud ja Kante asemel. Viimane saab lihtsalt puhkust, kuna ta on vaat, et enim seni platsil rassinud (kontrollinud pole, kes enim km-isi prantslaste seas jooksnud on, aga ma eeldan, et Leicesteri mees). Loodetavasti teeb eelkõige Digne nii hea mängu, et Evra'd sel EM-il enam nägema ei pea.

        Mandanda 2 - Griezmann 0

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Mandanda 2 - Griezmann 0
          Huvitav, kuhu Mandanda akna lõpuks maandub, pole mingit tõsisemat ruumorit täheldanud veel.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Huvitav, kuhu Mandanda akna lõpuks maandub, pole mingit tõsisemat ruumorit täheldanud veel.
            Eks peale EM-i saame targemaks, aga enim on vast mainitud Evertoni (ja AS Romat). Tal mõnede andmete kohaselt peaks OM-iga veel aasta lepingust järel olema, kuna see olevat automaatselt pikenenud 2013. aastal, kui viimati CL-i jõuti. Et päris välistada tema jäämist ei saa, kuigi see tundub hetkel üsna ebatõenäoline. Eriti viimaste uudiste valguses, mis viivad koondise hetke kolmanda numbri Benoit Costili (Rennes) just Marseille`sse, kes siis oleks hea asendus Kapten Steve`ile, kui ta peaks lahkuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              DD kuulduste kohaselt B-koosseisuga Šveitsi vastu pühapäeva õhtul ei lähe, kuigi edasipääs järgmisse 16 parema sekka on kindlustatud. Paar vahetust ta siiski plaanivat teha: Digne, Gignac ja Cabaye pidid omad võimalused saama vastavalt siis Evra, Giroud ja Kante asemel.
              no sissoko tuleb ka ikka ma usun. kui mitte kohe, siis teise poolaja alul

              Kommentaar


                Sissoko sai juba avamängus peale. Võib jälle oma turniiri kordaläinuks nimetada ja saab jälle rääkida, et ta peaks vähemalt CL-is pallivas meeskonnas mängima.

                Aga Mandandat tahaks täna näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Sissoko sai juba avamängus peale. Võib jälle oma turniiri kordaläinuks nimetada ja saab jälle rääkida, et ta peaks vähemalt CL-is pallivas meeskonnas mängima.

                  Aga Mandandat tahaks täna näha.
                  Sa vist paneks kõik Marseille'ga seotud mängijad väljakule.

                  Kommentaar


                    ta on konkreetsem mees, ta räägib ikka, et arsenal on tema mõtetes ja veel enam et ta on pidevalt arsenali plaanides aga ma ei usu, et suur lemmik nüüd paari minutiga piirdub turniiril. ise olen üsna veendunud, et täna on üks vahetus kindlasti talle broneeritud, kui mitte algkkoosseisu koht.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      ta on konkreetsem mees, ta räägib ikka, et arsenal on tema mõtetes ja veel enam et ta on pidevalt arsenali plaanides aga ma ei usu, et suur lemmik nüüd paari minutiga piirdub turniiril. ise olen üsna veendunud, et täna on üks vahetus kindlasti talle broneeritud, kui mitte algkkoosseisu koht.
                      L'Equipe teda algkoosseisu igatahes ei ennusta. Evra'd aga paraku küll:
                      Lloris - Sagna, Rami, Koscielny, Evra - Matuidu, Cabaye, Pogba - Payet, Gignac, Griezmann

                      Kommentaar


                        Pange ennast valmis - Sissoko alustabki täna!

                        Alg11 vs Šveits: Lloris - Jallet, Rami, Koscielny, Evra - Cabaye, Pogba, Sissoko - Coman, Griezmann, Gignac.



                        Täielik pask!

                        Kommentaar


                          jommaijoo, miks see evra peab seal tolknema?! kui eesmärk oleks ju läbi kokkumängu parandamise seni rabeda kaitse esitust tõsta, võiks eeldada, et mängib ka seni üsna normaalselt esinenud sagna. samas teine variant oleks ju proovida digned ja seni üks suurimaid rabistajaid ehk evra pingile istutada! aga no sissoko kasutamine on lihtsalt puhas huumor, võib öelda klassika.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            jommaijoo, miks see evra peab seal tolknema?! kui eesmärk oleks ju läbi kokkumängu parandamise seni rabeda kaitse esitust tõsta, võiks eeldada, et mängib ka seni üsna normaalselt esinenud sagna. samas teine variant oleks ju proovida digned ja seni üks suurimaid rabistajaid ehk evra pingile istutada! aga no sissoko kasutamine on lihtsalt puhas huumor, võib öelda klassika.
                            Jallet' alustamise info oli ennetlik (nagu ka Payeti). Sagna ikka alustab. Kaitseliini okkumängu parandamiseks sama nelik, mis seni on rabe olnud - arusaadav. Keskväljal Kantele ja Matuidile puhkuse andmine samuti, aga no Sissoko alustamine tekitab soovi silmi välja kratsida. Pogba alustamine on ka tegelikult arusaadav, kuna tal tundub hetkel enesekindlusest puudu olevat.
                            Miks aga lõhkuda Griezmanni sel juhul, ja miks mitte Mandandat väravas mitte mängitada. Aga noh, ju Deschamps knows better.

                            Kommentaar


                              Krimpsutasime, mis me krimpsutasime nina selle Sissoko peale, aga tuleb tõdeda, et ta tegi esimesel poolajal täitsa korraliku esituse šveitslaste vastu. Kogu keskväljakolmik tegi. Cabaye kante`likult kaitses ja Pogba ründes. Kahju, et ükski Juve mehe võimalus võrgus ei maandunud. Gignac on kindlasti liikuvam ja aktiivsem olnud, aga õhus vähem domineeriv, kui Giroud tavaliselt.

                              Edit: Teine poolaeg läks rohkem veeretamiseks ja seisu hoidmiseks (šveitslased isegi rohkem, kuna nad hoidsid ka palli rohkem). Sellest hoolimata sai vahetusest sekkunud Payet veel korra latile pihta (viis korda said prantslased tolles kohtumises raamile üldse pihta?) ning Griezmanni 1v1 võttis Sommer ära.

                              Kuigi mõni mees (Cabaye ja Sissoko eelkõige) kindlasti kergitas oma aktsiaid DD silmis, siis ma usun, et 16 parema seas minnakse tavapärase alg11-ga. Pogbalt turniiri esimene väga hea esitus. Griezmann oli aga taas paraku kahvatu. Gignac oli ka suures plaanis tubli, aga võimalusi tal ei tekkinud. Usun, et Giroud on tipus jätkuvalt valik #1.

                              Kommentaar


                                tuleb tõde tõesti tunnistada, et tegid vägagi korraliku esituse, enda kohta eriti. samas gignac ei olnud minu arust sugugi etem giroud st, jah ta ei raisanud võimalusi, aga seda ka põhjusel, et ega tal endal neid polnudki. eredaim hetk oli vast see seinamängimine seal kasti lähedal, aga selles on giroud samavõrd meister. ja giroud pakkus õhuvõitluses kindlasti enamat võistkonna jaoks, kui gignac. nii et mu jaoks peaks ikka nüüd minema giroud ga pigem edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X