320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Prantsusmaa koondis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alg11 vs Saksamaa: Lloris, Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra; Matuidi, Pogba, Sissoko, Griezmann, Payet, Giroud.

    Edit: jõuti ette, aga jah, nii nagu L'Equipe prignoosis.

    Kommentaar


      Nii ei saa. Absoluutselt pressi ju ei tehta ja vajutakse ise vabatahtlikult madalale.

      Kommentaar


        Miks Kante pingil istub?

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Miks Kante pingil istub?
          Ju DD-le meeldis, mis Islandi vastu sama alg11-ga näidati. Aga võiks juba vaikselt sisse tulla küll nüüd, kui tund mängust on ära tiksunud. Matuidi asemele näiteks.

          Edit: Kõik õige, et Kante Payeti asemel tuli, kes juba avapoolaja lõpus tühi oli ja kaitsetööd teha ei jõudnud (see pole tal muidugi kunagi tugev külg olnud.

          Kommentaar


            Finaal!


            Head ööd!

            Kommentaar


              - Viimati kaotas Prantsusmaa Portugalile 1975. aastal. Peale seda on kõik 10 omavahelist kohtumist võitnud Prantsusmaa.

              - Ainult Berti Vogts on võitnud EMi nii mängija (1972. aastal) kui ka treenerina (1996. aastal). Didier Deschamps võib pühapäeval seda saavutust korrata.

              Ei taha jinxima hakata, aga olen kindel, et kui Prantsusmaa finaalis esimesena skoorib, siis nendele see tiitel ka läheb.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Kuna on ajalugu muutnud EM käsil siis need ajaloo faktid ongi mõeldud seekord ümberkirjutamiseks , mitte et mul oleks kohtuavalt midagi Prantsusmaa vastu aga ka Portugali võit ei teeks tuju mitte kohe kehvemaks.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Finaal!


                  Head ööd!
                  Ilus!

                  Kommentaar


                    peab ütlema, et prantsusmaa on pea igas mängus pakkunud väga erinevat mängupilti. eilse parimaks iseloomustajaks on siiski see 0 enda seljataga. keskkaitse paarile vist polegi midagi pahaks panna, keskväli jättis nad kohati kõva surve alla, aga saadi hakkama, eriti hea üllatuse mulle endale pakkus umtiti suhteliselt kindel esitus, koscielnys polnud põhjust ennemgi kahelda. muidugi didi valikut minna matuidi ja pogbaga vastu ka saksamaale võib tagantjärgi targana laita, keskväli anti selgelt käest ära. eks näis mis koosseisu, taktikat ja mängupilti siis portugali vastu näha antakse.

                    Kommentaar


                      Pogba või Matuidi ei pruugi kaitses nii head olla kui Kante aga mängu ehitamisel alt on nad palju väärtuslikumad. Ma loodan, et Prantsuse meedia laseb rahulikult koondisel finaaliks valmistuda ning ei hakka jaurama nagu France oleks kindel favoriit.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        eks ta nii oligi, see oli deschampsi valik ja see võis meeldida või mitte( mulle ei meeldinud väga) aga ju ta ei eeldanud, et surve nii suur on või oli kindel, et kestavad ära kaitsjad ja tuleb ju tunnistada taga 0, ees 2- seega ta ei eksinud.

                        Kommentaar


                          Mõned mõtted eilsest:
                          #1 See eilne mänguplaan oli selgelt Simeone taktikavihikust maha viksitud. Mõlemat poolaega alustati väga agressiivselt eesmärgiga kohe ära karistada ja ,kui see ei õnnestunud vajuti oma kasti lähistele (umb-)kaitsesse, lootes kontratele ja eelkõige Griezmannile. Kontrad üldiselt ei õnnestunud. Griezmann aga Giroud selja taga nö augus oli kolmandat mängu jutti peatamatu.

                          Kommentaar


                            ma giorud väga ei laidaks, kuigi jah see üks olukord, kus tema asemel oli värava suunas astumas guivarch järsku,oli ikka koomiline küll,aga mehemoodi rassis ja hoidis seda saksa kaitseliini ka parajalt pinge all, kui mõni üksik pall kasti tuli. ta suurim trump mu jaoks on see, et isegi kui võistkonna joonis ei ole rajatud tema skoorimise peale, ei muutu ta jonnivaks titeks, nagu enamik ründajaid, vaid töötab innuga edasi.

                            Kommentaar


                              Ei absoluutselt ei laitnudki. Ainukesed, kes ansamblist minu arvates välja langesid olid Payet ja APG. Giroud' tegi pigem sellise keskmise mängu. Tänu temale ju tegelikult tuli ka teine 2:0 värav, kus ta Neuerit ja Höwedest suutis piisavalt segada, et Neueri puhtakslöök Griezmanni jalale maandus.

                              Kommentaar


                                ja lisaks on sissoko vähemalt mul küll suu kõvasti kinni pannud. on tõeliselt hästi esinenud seni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X