Lehekülg 266, kokku 267 EsimeneEsimene ... 166216256262263264265266267 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 301 kuni 5 320, kokku 5323

Teema: ETV

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Mõnul tundub mingi eriline pehme koht seoses Aetiga olema. Iga kord kui saab kriitikat, siis mõnu kohe kaitseks välja ja kui muidu on Mõnu suhteliselt asjalik argumenteeria siis sellel teemal tundub alati kuidagi lukku tõmbavat.

Muus osas, Romario öeldu on nii naelapea pihta kui veel saab olla. Asi pole soos, asi on tööalases kompetentsis.
    Kolleege ikka kaitstakse

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    aga kui sa alles täiskasvanueas avastad, et jalgpall on tegelikult täitsa tore mäng, siis sellest üldjuhul kahjuks ei piisa.
    Tahtsin vastu vaielda, et Aet ju oli ajalehe "Säde" korrespondent ja juba toona jalgpallihull, aga igaks juhuks googeldasin ja selgus, et jalgpalli avastas ta enda jaoks alles 1999. Siiski 20 aastat on piisavalt pikk aeg õppimiseks, et selle väite võib ümber lükata. Kas Aet ka õppis, seda ma ei tea, sest ma pole kunagi tema kommentaari kuulama juhtunud.

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui sa just väga töökas ei ole ja see ei seisne selles, et oled suutnud välja otsida, kes mis klubis parasjagu mängib ja et mingit mängijat peetakse oma positsiooni maailma parimaks, mida sa igal võimalusel ka eetris korrutad. Ma tean ka inimesi, kellele jalgpall väga meeldib ja nädalast-nädalasse jalgpalli vaatavad, aga mängu nüanssidest suurt aru ei saa ja see ongi okei, sest see ei ole nende elukutse, vaid meeldiv meelelahutus, nagu peaks olema ka jalgpallihuvilise Aeti jaoks. Elukutseliselt reporterilt Aetilt ootaks aga veidi enamat kui jalgpallialast rumalust rumaluse otsa. Tema õnneks elame me nii jalgpallivõõras riigis, et paljude eestlaste jaoks jalgpall võrdubki rahvuskoondiste suurturniirid, et nende jaoks, nagu lugeda on saanud, ongi ta väga meelelahutuslik ja tore ekspert.

Ja noh, mulle endalegi on tegelikult meeldinud ikka üpris väikesest saati näiteks jäähokit vaadata ja keskmise inimesega võrreldes saan sellestki mängust ehk rohkem aru, aga tegelikult ei tea ma taktikalistest nüanssidest mitte midagi. Aktiivsem kokkupuude puudub ja ise pole jäähokit mitte kunagi mänginud, et ma ei kujuta ette, et ma suudaksin adekvaatse ülevaate sellest mängust anda.
    Ma võin Sind lohutada, et päris paljud jalgpallurid ka ei saa sellest mängust (jalgpallist, mitte hokist) midagi aru.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Oot oot, Aet ajas aegajalt kelbast küll, aga see esimese poolaja emotsionaalsus oli äraütlemata lahe. Vaatasin ühe silmaga mängu ja teisega teist ekraani ja need kiljatused ehmatasid mind alati teleka poole vaatama ja ma ei jäänud seetõttu ühestki heast momendist ilma. Teine poolaeg ta paraku nii energiline polnud.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Siiski 20 aastat on piisavalt pikk aeg õppimiseks, et selle väite võib ümber lükata.
    kaua Kaljuveer seal ETV's jalgpalli õppis?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2019

Algupärane

Kas Säärits on Rootsi fangirl või teda poolfinaalis lisaaja värav üldse ei koti? Tuimem kui sprott õlis. Just sattusin teleka ette.

Btw lihtsalt huvi pärast. Milles Aeti võhiklikkus nüansside ja taktikate osas väljendub? Ma ise pole mänge vaadanud muude asjade kõrvalt ja pole süvenenud. Lihtsalt karjumine on üles äratanud. Seega lihtsalt aus huvi. Ja milline Eesti põhikommentaatoritest jalgpalli nüansse kõige paremini näib teadvat? Kangur?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

http://www.vikerkaar.ee/archives/246...UfB7hzECfFz7ag <- palun. Siit tuleb hästi välja, mis on ühe või teise kommentaatori ülesanne ja kuivõrd pädev ta peab taktikaliselt olema.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
    Ja milline Eesti põhikommentaatoritest jalgpalli nüansse kõige paremini näib teadvat? Kangur?
    Kindlasti mitte või siis on hästi ära petnud

Üldiselt ma väidaks, et jalkatrennis käimine (vahet pole, kas olevikus või minevikus) ja reaalselt mingilgi hoovijalkast kõrgemal tasemel mängimine annab meeletult juurde. Ehk siis minu pakkumine oleks näiteks Elissaar või Lepik, ja ka ETV Premium liigat tegev noorem kaader nagu näiteks Remmel mu meelest jagab seda asja täitsa. Iseküsimus on, kas viimastel oma teadmised õnnestub alati ka õigel hetkel sõnadesse panna.

Susi jutt Vikerkaares on teoorias muidugi ülitugev ja õige. Selle kõige praktikasse panek Eesti tingimustes paraku midagi muud. Mida ta muide ka ise sel teemal kirjutades peaaegu iga kord rõhutab ja kiitus selle eest. Ehk siinmail on need rollid segasemad ja kujunevad palju kaootilisemal põhimõttel ning on rohkem nihkes, mistõttu võrdlused välismaa tipptasemega (USA, Inglismaa) on suuresti hui s paltsem tasandil. On asju, mida saab parandada (selleski tekstis väga õigesti välja toodud faktimölapidamatus, võtan täielikult omaks) ja on neid asju, millele tõmbab kriipsu peale või vähemalt kärbib tugevalt juba ainuüksi see, et meil on kogu riigi peale tegelikult umbestäpselt null inimest, kellele see on ainus töö ja seeläbi võimalus enda lihvimisele selles vallas täielikult pühenduda.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Eile oli hästi asjalik kaaskommentaator. Kahju ainult, et ta ise väga rääkida ei julgenud, ootas pöördumist.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kas nii ei saaks teha, et Aet Süvariik Laulupeo rongkäiku LIVEs kommenteeriks?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mis iganes duo täna ETV Spordis Levadia-Flora mängu kommenteeris, siis väga meeldiv ja värskendav oli kuulata uusi ja põnevaid kutte.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aeda asemel on ilma hääleta Anu Säärits!? Kes vastutab?

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

ETV on mingi 25a jalka ülekandeid teinud. Tänase päevani ei saada sellest loogikast aru, et mingi kolme kordust ei ole vaja näidata siis kui mäng käib taga.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

euro 2020 valikmängude kokkuvötva saate pealelugeja. ffs - joo vett. reaalselt pidin volüümi nulli lükkama
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

ERR blokeerib eurovisiooni striimi, aga enda oma nii kehv, et hangub iga poole minuti tagant.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Kas tõesti Anu ei võtagi Dohas intervjuusi?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Sellel etv kommentaatoril, kes pole Helar, on tõsine fiksatsioon noore Ingebrigtseniga. Teisi jooksjaid nagu poleks olemas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kalkun: "Mänguliselt Valgevene meist parem ei olnud."
    Ah, mida?

Nüüd veel detail, et pallivaldamine olla Eestis olnud 60-40 meile.
    https://www.uefa.com/european-qualif...026175%2findex

Nojaa...

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Kes seal Kalkuni kõrval on? "Kärol Mets" lol.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kes seal Kalkuni kõrval on? "Kärol Mets" lol.
    Liis Lemsalu isa kuuldavasti.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

@etv2 pärast mängu hahahahahahahah DDDD Tiislerile tehti tillikas, et kaamera ei käi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud