320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    vb teevad in-d oma järeldused selle põhjal, et UEFA käsitleb okupeeritud Krimmi eraldi territooriumina ja on Pohlaku määranud oma esinadajaks selles küsimuses
    UEFA tegi töögrupi, mis töötab põhimõttel: tehakse ainult neid samme, mille Ukraina heaks kiidab. See ju ütleb ära, mis on hinnang olukorrale.

    Kommentaar


      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      Dannar, millal ja kus on Aivar öelnud, et Krimm on Venemaa oma? Vastupidi: ta on öelnud korduvalt, et Krimm on okupeeritud ja rääkinud sellest, et ükskord saab Ukraina selle tagasi. Palun sellistes asjades olla aus.
      Vabandust, teist poolaega vaatasin juba Pohlakuga.

      Kommentaar


        Mulle Pohlaku kommentaar meeldib. Meeldib ka see taktikaline analüüs nuppudega laual.
        Midagi väga kritiseerida ei leiagi, soovitan kõigil MM nautida ja vähem kidiseda kommentaatorite töö osas.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Mulle ka kõik meeldib. Abikommentaatorid on ka ägedad olnud, eriti Jürgenson meeldis. Ainus mure on see VARi hala, et olukordade analüüsimise ajal tuleb pidevalt seda "no milleks see VAR" stiilis hala peale. Loodetavasti turniiri käigus kaob see ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Mulle ka kõik meeldib. Abikommentaatorid on ka ägedad olnud, eriti Jürgenson meeldis. Ainus mure on see VARi hala, et olukordade analüüsimise ajal tuleb pidevalt seda "no milleks see VAR" stiilis hala peale. Loodetavasti turniiri käigus kaob see ära.
            Ei ole nõus. Peruu penalti olukorra ajal küll kiideti, et aega läks vähe jne
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Mulle Pohlaku kommentaar meeldib. Meeldib ka see taktikaline analüüs nuppudega laual.
              Midagi väga kritiseerida ei leiagi, soovitan kõigil MM nautida ja vähem kidiseda kommentaatorite töö osas.
              Täielikult nõus! Vähem virinat kaaskodanikud. Kui miskit ei meeldi, siis minge appi ja tehke proovi ja siis tulge tagasi. Aga ei, oleme eestlased ja viriseme koguaeg.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mulle ka kõik meeldib. Abikommentaatorid on ka ägedad olnud, eriti Jürgenson meeldis. Ainus mure on see VARi hala, et olukordade analüüsimise ajal tuleb pidevalt seda "no milleks see VAR" stiilis hala peale. Loodetavasti turniiri käigus kaob see ära.
                Mulle jällegi on arusaamatu, et ei teata väravajoonetehnoloogia kasutusest ja räägitakse, et kas peab VARiga ikka üle vaatama, et kas käis pall väravas või mitte. Nüüd mõned mängud edasi, ehk on juba aru saadud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Meeldib ka see taktikaline analüüs nuppudega laual.
                  kõik muu on tore ja kommentaatorite üle kiunumisel ei näe mõtet (kui tegemist ei ole mardisalu-kannikuga), aga see puunuppudega jant (lisaks sellele on neil ka päris käredad varjud, kamooooon etv valgustusmees) it-riigis on tegelt ikka kino. ma saan aru, et igasugu 40-50tollised puutetundlikud ekraanid ja muu on kallis, aga nii palju kannataks ju ikka, et mingi lihtne lapiti-telekas+ipad kombo teha.
                  #whatyearisit
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Targemad on öelnud, et kui oled rumal, siis vähemalt ürita seda varjata, et sa rumal oled. Tore, et ETV kommentaatorid (tegelt pigem see kaaskommentaator) James Rodriguezi alles eelmisel MM-il avastasid. Näitab vist ära, et tegemist on Euroopa klubijalgpalli mõttes ikka üsna jalgpalli kaugete inimestega.

                    Kommentaar


                      Mul seekord vist esimest korda ETVst vaadates selline tunne, et miski suur rumalus kõrva ei kriibi. See VARi ja Goal Line Techi kasutamise regulatsioonide ja vajaduse üle puterdamine vast ainuke, kus vahepeal lappama läheb.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Targemad on öelnud, et kui oled rumal, siis vähemalt ürita seda varjata, et sa rumal oled. Tore, et ETV kommentaatorid (tegelt pigem see kaaskommentaator) James Rodriguezi alles eelmisel MM-il avastasid. Näitab vist ära, et tegemist on Euroopa klubijalgpalli mõttes ikka üsna jalgpalli kaugete inimestega.
                        Lõpuks keerasid ise ka selle naljaks ja said aru, et päris nii ikka ei olnud. Aga Džeims oli ikka puitu.

                        Kommentaar


                          Ainus asi mis närvi ajab ongi Aet Süvari juhmus. Teist või kolmandat turniiri järjest. Aga ju keegi kiidab kuskil takka, et jube hästi teeb.
                          Õnneks Kams pani eile ta vähemalt kaks korda paika.
                          Küsimus on juba pigem selles, et inimene lihtsalt endiselt ei arene. Muus osas suures osas safe bet stuudioekspertide valikud.
                          Enam ei saa ju ometi sellist fopaad läbi lasta, kuidas eelmise EM turniiri juures Hendrik Kalmet igal sammul Aeti punastama pani.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Täiesti nõus FcFloraga, sest muu üle ei virise, aga no milleks peab mingi Süvari sugune rähmakas seal mingit täiesti ümmargust lasteaia juttu ajama? Meil on Eestis jalgpallieksperte ja huvilisi nagunii jalaga segada ja võtke stuudiosse keegi, kes suudaks reaalselt natukene huvitavamalt rääkida.

                            Nii kui Saksamaa-Mehhiko mäng lõppes, siis Aet Süvari esimene lause ,,Me nägime väravat ja me nägime üllatust,, no tra midagi valesti ei öelnud, aga reaalselt nagu mitte midagi asjalikumat ei oska öelda? Sellist stuudiot ei saa juhtida nii jalgpallivõõras inimene, kellel ei ole teadmisi ja oskust sellist asja läbi viia.

                            Las Feministid saadavad mulle Hitmani uksetaha järgneva loosungi peale, aga NAISED EI OSKA JALGPALLI KOMMENTEERIDA.

                            Kommentaar


                              ETV kommentaatorite üle reaalselt viriseda on mõttetu. Sest, et me ju saame kõik aru, et me ei maksa selle teenuse eest ja noh see nagu saadi ja peab ajama sellega, mis on (küll aga on masendav kui maksad Viasati teenuse eest ja saad Kanniku ja Mardisalu duo). Seejuures mulle Tiislerid meeldivad, Kalkun on lihtsalt ebapädev. Kaaskommentaatorid on tavaliselt suht ok, lihtsalt mõne puhul paneb mõtlema, kas inimene tegutseb tõesti jalgpallimaastikul ja kuidas ta seal hakkama saab?

                              Lisaks Aet on Aet. Jah, ta ei tea jalgpallist suurt midagi. Aga noh säästuvariant vähemalt.

                              Mis mind tegelikult häirib on see, miks see olukord reaalselt tekib: see, et Jalgpalliliit suunab enda rahaga need õigused sinna, kuhu vaja. OK, selle turniiri sai ERR ise, aga edaspidi. Kui erakanalid midagi saavad, siis nende eesmärk on saada vaatajaid ---> teha produkt võimalikult põnevaks ning meelitada ka sponsorite raha.

                              Hetkel ei hakka ERR-s mingit arengut nagunii toimuma ja ei peagi toimuma. ERRi kommentaatorid lihtsalt ei pea seda tippjalgpalli nii süvitsi tundma, neil on teised prioriteedid. Mida me üldse tahame? Meie enda Viasati, Eesti Meedia (enamik neist) kommentaatorid ei tunne ju teiste liigade mängijaid (need liigad, mida nad ei kommenteeri). Mingi Premm on super ja Leicesteri ime on maailmalõpp tase ainult. Selles valguses peaks ETV kommentaatoritega rahul olema. See, et keegi siin vahepeal väikese nalja välja toob, noh see pole virin, see on lihtsalt väike tögamine.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Zelinski pani Aeti korralikult stuudios pressi alla. Teagi, kas külalistel ka kopp ees?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X