320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    overlap=tagant läbijooks, ülejooks.

    Kas sellega teema lukus?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Lelovi arvates oli viimane penalti Panenka?

      Kommentaar


        Kas kommentaatorid vaatavad mängu mingitelt väikestelt monitoridelt või millest need sellised valed tulevad, et võttis kellestki rikošeti või läks selle jalast auti , kuigi kordus mis juba paar korda läbi oli jooksnud , näitas, et ei olnud nii nagu Kalkun väidab. Või on see kommenteerimisest tulev tuhh, mis võtab silmad uduseks ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Tõsiselt vastik kuulata täna duo-t Tiisler + Pohlak

          Schmeichel tuleb ja 120+1 lööb peaga ära? Tõesti? Keegi puutus Sterlingu sokke? WTF mehed, te olete rahvustelevisioonis...

          Sellist juttu ajades tekib mul tunne, et keegi soovib kannatamatult minna ahter ees Taani riietusruumi...

          EDIT: Pole stuudios asi karvavõrdki parem - täiesti erapoolik värk...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
            Tõsiselt vastik kuulata täna duo-t Tiisler + Pohlak

            Schmeichel tuleb ja 120+1 lööb peaga ära? Tõesti? Keegi puutus Sterlingu sokke? WTF mehed, te olete rahvustelevisioonis...

            Sellist juttu ajades tekib mul tunne, et keegi soovib kannatamatult minna ahter ees Taani riietusruumi...

            EDIT: Pole stuudios asi karvavõrdki parem - täiesti erapoolik värk...
            Kellele ema, kellele tütar. Mulle jälle erinevalt enamusest Pohlaku kommenteerimistest täna väga meeldis nende jutt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              Tõsiselt vastik kuulata täna duo-t Tiisler + Pohlak

              Schmeichel tuleb ja 120+1 lööb peaga ära? Tõesti? Keegi puutus Sterlingu sokke? WTF mehed, te olete rahvustelevisioonis...

              Sellist juttu ajades tekib mul tunne, et keegi soovib kannatamatult minna ahter ees Taani riietusruumi...

              EDIT: Pole stuudios asi karvavõrdki parem - täiesti erapoolik värk...
              Olles ise väga selgelt Inglismaa ja ainult Inglismaa pooldaja, siis no raske nuriseda kui kommentaatorid ja stuudiokülalised hoiavad pöialt poolfinaalis väiksele Taanile. Iga normaalne inimene, kes pole Inglismaa poolehoidja hoiab. Et no mind küll absoluutselt ei häirinud.

              Kui Inglismaa ja Itaalia mängivad ja on ühepoole kiremine siis on kõll veits wtf, aga kammoon. See oli Taani. See ongi feelgood story.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Mulle ka just Pohlak meeldis. Väga muhe seekord

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Olles ise väga selgelt Inglismaa ja ainult Inglismaa pooldaja, siis no raske nuriseda kui kommentaatorid ja stuudiokülalised hoiavad pöialt poolfinaalis väiksele Taanile. Iga normaalne inimene, kes pole Inglismaa poolehoidja hoiab. Et no mind küll absoluutselt ei häirinud.
                  Kui Inglismaa ja Itaalia mängivad ja on ühepoole kiremine siis on kõll veits wtf, aga kammoon. See oli Taani. See ongi feelgood story.
                  Võib-olla on Minu kriitika põhjustatud sellest, et seni Ma tõesti arvasin jalgpalliülekannet koos seda kajastava stuudioga olema erapooletu. Olgu, las see mäng jääda. Ka Rimo Hunt sümpaatse analüütikuna oleks võinud alates püramiidmängudest erapooletum olla.

                  Saab tuua kerge paraleeli Eurovisiooniga, kus iga aasta osutub mõni uus vahva "vähemus" järksu märkimisväärseks ning kui lugu vähegi okei on, siis tuleb võit ka. Isiklikult Taani satsi mängustiili ei oska mitte kuidagi huvitavaks, veel vähem "seksikaks" pidada. Natuke sama ka Islandiga - kahju, et see märkimisväärsus saavutatakse laiemas rahvalikus pildis häälitsemiste ja südameriketega, Põhjamaade puhul siis hiljutisematel näidetel...

                  Ma võib-olla lihtsalt natuke rohkem vanakooli jalgpallifänn nende asjade koha pealt...
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Kas kommentaatorid vaatavad mängu mingitelt väikestelt monitoridelt või millest need sellised valed tulevad, et võttis kellestki rikošeti või läks selle jalast auti , kuigi kordus mis juba paar korda läbi oli jooksnud , näitas, et ei olnud nii nagu Kalkun väidab. Või on see kommenteerimisest tulev tuhh, mis võtab silmad uduseks ?
                    Tuleb sellest, et ei osata vaadata kohtuniku kehakeelt, abikohtuniku liputõstet või kuulda vilet.

                    Kommentaar


                      Põhiline on siiski see, et Hiiumaalt ja Otilt tulevad sõnumid. Ja veits veider oli see Tiisleri fantaseerimine 120 minutist ja Schmeichelist.
                      Muidu ju hästi turniiri kommenteeritud, aga Marko "täpselt nii" Lelovi panenka tuleb ka ära mainida.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        See Lelovi pidev mula on ikka häiriv. Tüüp peaks õppima enda mõtteid konkreetsemalt ja kiiremini väljendama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          See Lelovi pidev mula on ikka häiriv. Tüüp peaks õppima enda mõtteid konkreetsemalt ja kiiremini väljendama.
                          +1

                          Tiisler naerab ka välja need möningad lapsemeelsed möttekäigud
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Aet võttis Garrixi särgi, ja toppis selle tagumiku alla???

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Aet võttis Garrixi särgi, ja toppis selle tagumiku alla???
                              Mulle jäi sama mulje, et pistis selle omale ahtri alla. Võib olla oli see taotluslik, Aeda pepusoe särk tõstab huvi härrasmeeste hulgas.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                lol err serverid ei vea nüüd 15k vaatajat veebilehel välja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X