320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Etv stuudio on vahva arengu läbi teinud. Tublid! Ainus asi, mis häirib on Zelinski stuudios 🤮. Jubedat kelbast ajab suust välja ikka.

    Kommentaar


      Kalkunil on komme, et kui kaaskommentaator parasjagu midagi seletab, siis ta korraga erutub mingi mängusituatsiooni peale ja kukub karjuma. Vahel on see õigustatud, aga päris tihti ka mitte.

      Kommentaar


        Suur respekt Reimile, kes praegusel raskel ajal stuudios viibib.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Suur respekt Reimile, kes praegusel raskel ajal stuudios viibib.
          Just nägin teda stuudios ja mõtlesin sama. WTF et ta seal täna.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Zelinski on selle puuteekraaniga päris osav vähemalt. Nagu meie oma Carragher.

            Kommentaar


              Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
              Zelinski on selle puuteekraaniga päris osav vähemalt. Nagu meie oma Carragher.
              Huvitav paradoks, et Carrad ja muud väljamaa vanad räägivad, kuidas standardite ajal ei tohi kaitseliin sügavale laskuda, mida kõrgemal seda parem ning siis tuleb Lemsalu ja ütleb, et kõik on valesti, kui liin kõrgel.

              Kommentaar


                Zelinski on tõesti väga hea stuudioekspert. Ei karda seda taktikalauda ja alati kiire mõtlemisega. No ja Aeta minu pere armastab lihtsalt see naiselik "touch" stuudios on hea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                  Zelinski on tõesti väga hea stuudioekspert. Ei karda seda taktikalauda ja alati kiire mõtlemisega. No ja Aeta minu pere armastab lihtsalt see naiselik "touch" stuudios on hea.
                  Nüüd sa trollid siin ka juba?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Tänased vahelõigu mehed on nagu Die Hardi kurjamid.

                    Kommentaar


                      Aet Süvari püksid WHAT ARE THOOSEEEEEEEEEEEE

                      Kommentaar


                        Miks Kink stuudios pole

                        Kommentaar


                          Järvela omab Prinsi ja Kristali selgelt ära. Valus vaadata ikka, et Prins ja Kristal elukutselised treenerid on.

                          Kommentaar


                            Ma küll ei vaatanud seda kuid Järvela lihtsalt oskab end paremini väljendada?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ma küll ei vaatanud seda kuid Järvela lihtsalt oskab end paremini väljendada?
                              Noh, jah, samas on Prinsil ja Kristalil ju piisavalt stuudiokogemust.

                              Kommentaar


                                Ott on tõesti legendaarne. Kuigi ta viib selle spetsialisti nimetuse uuele tasemele ja homme on jälle Aadu foorumist kohal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X