320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ta mõtles ilmselt seda mängueelset tränapidu ilutulestike ja lippudega. Ma vähemalt eeldan, et ilmselt seal see Martin Garrix esines.
    Täpselt nii.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Kindlasti mitte!

      Kommentaar


        Klavan Ringvaates lõhkas uudispommi - ega ma tegelikult niipalju jalgpalli ei vaatagi

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Klavan Ringvaates lõhkas uudispommi - ega ma tegelikult niipalju jalgpalli ei vaatagi

          See on täitsa uskumatu kuidas inimesed ei saa aru sellest, et professionaalsel jalgpalluril, kellel on ka pereelu kõrval, polegi eriti aega telekast jalgpalli vaadata. Meenub kui omal ajal NBA-s Jeremy Lin paar nädalat kuumim nimi oli ja siis küsiti Kobe Bryantilt ja LeBron Jamesilt tema kohta. Nood ütlesid ausalt, et pole näinud ega tea midagi. Sest neil olid oma mängud milleks valmistuda ja mängida.

          Kommentaar


            Tiisler Flora-Legia mängu kommenteerides mainis, et kohalolijad kindlasti pettuma ei pidanud. Kohe riivas kõrvu, arvestades Legia väravale eelnenut.

            Kommentaar


              Nüüd võtavad nad meilt ka koondise.

              Hiljuti toimunud jalgpalli EM-finaalturniiri ajal said siinsed vutifännid kohtumisi jälgida ERR-i vahendusel. Mängudele eelnes stuudioanalüüs. Eksperdid arutasid nähtut ka poolajal ning lõpuvile järel. Lisaks selgitati põnevamaid momente siinse publiku jaoks uudse taktikalaua peal. Võib juhtuda, et tulevikus näeme sellistest asjadest ainult und ning jalgpalli EM-finaalturniiri mängude vaatamine võib vaataja jaoks muutuda tasuliseks. Tasulisse voogedastuskanalisse koliksid sellisel juhul ka Eesti jalgpallikoondise kohtumised.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Nüüd võtavad nad meilt ka koondise.

                Hiljuti toimunud jalgpalli EM-finaalturniiri ajal said siinsed vutifännid kohtumisi jälgida ERR-i vahendusel. Mängudele eelnes stuudioanalüüs. Eksperdid arutasid nähtut ka poolajal ning lõpuvile järel. Lisaks selgitati põnevamaid momente siinse publiku jaoks uudse taktikalaua peal. Võib juhtuda, et tulevikus näeme sellistest asjadest ainult und ning jalgpalli EM-finaalturniiri mängude vaatamine võib vaataja jaoks muutuda tasuliseks. Tasulisse voogedastuskanalisse koliksid sellisel juhul ka Eesti jalgpallikoondise kohtumised.
                Kiidan heaks!

                Kommentaar


                  Loodetavasti nad mingi hetk avastavad, et kulutatud raha polnud seda väärt ja jätkuva kahjumi vältimiseks lahkuvad nad eesti turult.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
                    Loodetavasti nad mingi hetk avastavad, et kulutatud raha polnud seda väärt ja jätkuva kahjumi vältimiseks lahkuvad nad eesti turult.
                    Ja siis jääme mingiks ajaks üldse ilma ülekanneteta...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kiidan heaks!
                      Mida sa heaks kiidad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mida sa heaks kiidad?
                        Et konkurents ja shit. Ja et pole mingit "eelarvest võtame" suhtumist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Et konkurents ja shit. Ja et pole mingit "eelarvest võtame" suhtumist.
                          Ma ei tea ma vaatan seda kanal2 Olümpiat, siis no mis paremaks on muutunud? Etv siiski investeeris ja arenes iga suurturniiriga. Reaalselt mitte midagi isiklikku, aga siin kumab rohkem seda, et go3 sport kaotab CL, Premmi järgmisest aastast ja ma tahaks ka ikka midagi kommenteerida vibe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma ei tea ma vaatan seda kanal2 Olümpiat, siis no mis paremaks on muutunud? Etv siiski investeeris ja arenes iga suurturniiriga. Reaalselt mitte midagi isiklikku, aga siin kumab rohkem seda, et go3 sport kaotab CL, Premmi järgmisest aastast ja ma tahaks ka ikka midagi kommenteerida vibe.
                            Samahästi võiks riigi ehk sinu raha eest tv3-ga vaprate ja ilusate õiguse peale konkureerida. Kui see oleks rahvusvaheliselt rahvusringhäälingute teema (khm, eurovisioon, lol), siis kuidagi veel võiks, aga kui jalgpalliülekannete turg on reaalselt vabal turul, siis eraettevõtja seisukohalt suht fucked up kui riik lihtsalt tuima näoga konkureerima tuleb. See, et siin on jalgpallihuvilisi foorumis palju, muudab teema veidi isiklikumaks, aga suures pildis ju arusaamatu olukord.

                            ja kui tõepoolest on eraettevõte poolt ostetud litsents, mille tulemusena on tarbija rahulolematu, siis omakorda turg reguleeribki selle asja järgmisel korral paika ju. imelihtne tegelikult.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Samahästi võiks riigi ehk sinu raha eest tv3-ga vaprate ja ilusate õiguse peale konkureerida. Kui see oleks rahvusvaheliselt rahvusringhäälingute teema (khm, eurovisioon, lol), siis kuidagi veel võiks, aga kui jalgpalliülekannete turg on reaalselt vabal turul, siis eraettevõtja seisukohalt suht fucked up kui riik lihtsalt tuima näoga konkureerima tuleb. See, et siin on jalgpallihuvilisi foorumis palju, muudab teema veidi isiklikumaks, aga suures pildis ju arusaamatu olukord.
                              Mis siin arusaamatut on? Varasemate vaatajanumbrite põhjal on Eesti elanikkonnal kõrgendatud huvi jalgpalli suurturniiride vastu ning riiklikult rahastatud telekanal täidab oma eesmärki ning toob rahvani rahva raha eest seda mida nad tahavad. Unustagu need erakanalid ära, et Etv on selleks, et maksumaksja klotsi eest laupäeva päeval kell 14 OPi toota andetutest kunstnikest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma ei tea ma vaatan seda kanal2 Olümpiat, siis no mis paremaks on muutunud? Etv siiski investeeris ja arenes iga suurturniiriga. Reaalselt mitte midagi isiklikku, aga siin kumab rohkem seda, et go3 sport kaotab CL, Premmi järgmisest aastast ja ma tahaks ka ikka midagi kommenteerida vibe.
                                No selleks, et riigi raha kasutava ERRiga võistelda, lähebki summa nii suureks, et areneda on vähe raske. Muus osas see, mis Plastic kirjutas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X