320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
    Lelov oskab hästi seletada mis ja kuidas.
    päriselt? Kui Lelov nii tark on nagu ta eilse Saksa mängu ajal näidata proovis, siis peaks ta juba Löwi asemel koondist juhendama.
    a noh, maitse asi eksole. Ise loodan, et Kams saab lisaks stuudiole ka võimaluse mängu kommenteerida.

    Kommentaar


      Lelovi puhul kumises mul peas küll "Mõhk ja Tölpa", kuid tema Saksamaa mängu küll ei kommenteerinud. Voolaid oli ehk see, kes sulle mingil põhjusel ei meeldinud... minu jaoks ta n.ö tarka ei pannud, vaid selgitas hästi olukordi ja muud tausta. Pealegi oli ta üsna veendunud, et Sakslased võtavad oma.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas risto Vaata postitust
        päriselt? Kui Lelov nii tark on nagu ta eilse Saksa mängu ajal näidata proovis, siis peaks ta juba Löwi asemel koondist juhendama.
        a noh, maitse asi eksole. Ise loodan, et Kams saab lisaks stuudiole ka võimaluse mängu kommenteerida.
        Esiteks tee selgeks kes mingit mängu komenteerib, siis arutame edasi.
        ..ja nii ongi

        Kommentaar


          Vanem Tiisler eriti laisaks läinud, ei viitsi nimetada Korea mängjaid isegi 😁

          Kommentaar


            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
            Esiteks tee selgeks kes mingit mängu komenteerib, siis arutame edasi.
            my bad, kuid mõte jääb suures plaanis samaks.

            Kommentaar


              vanema Tiisleri sõnul pole Rootsi juba 382 järjestikuses mängus väravat löönud.

              edit: nüüd siis sooritas karistuslööki Henrik Larsson isiklikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Esiteks tee selgeks kes mingit mängu komenteerib, siis arutame edasi.
                Ma ei saa aru. Daz Boob tegi kasutajale ristole 1,5h varem selgeks, kes mängu kommenteerisid. Seega mis takistas sul edasi arutamast?

                Kommentaar


                  Ei tahaks väga viriseda, sest tegelikult ei tehta ju halba tööd. Aga

                  1) Mis säästupoliitika see on, et ERR ajab turniiri läbi kolme põhikommentaatoriga? Sh nelja mänguga päevadel. Kuu aega järjest ja sisuliselt iga päev muutub vaimselt raskeks nii vaatajatele kui kommentaatoritele. Ja kannatab kvaliteet.

                  2) Miks nii palju Pärnpuud? 19 mängu - 13x alagrupp, 3x kaheksandik, 1x veerand, 1x pool, finaal. Eile oli ta kolmandat päeva järjest ja juba tekkis teatav tõrge, täna on sama tunne Leloviga, kes ka kolmandat päeva. Lelov nüüd saab puhata, aga Pärnpuul tuleb neli-viis-kuus veel otsa. Vaimselt raske on sama inimest kuulata päevast päeva.

                  Inimesi ju on. Ma ei ütle, et näiteks Jürgenson nüüd midagi hiilgavat oli, aga teda oli vähemalt värskendav kuulata ja minugi poolest võiks veel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                    Ei tahaks väga viriseda, sest tegelikult ei tehta ju halba tööd. Aga

                    1) Mis säästupoliitika see on, et ERR ajab turniiri läbi kolme põhikommentaatoriga? Sh nelja mänguga päevadel. Kuu aega järjest ja sisuliselt iga päev muutub vaimselt raskeks nii vaatajatele kui kommentaatoritele. Ja kannatab kvaliteet.

                    2) Miks nii palju Pärnpuud? 19 mängu - 13x alagrupp, 3x kaheksandik, 1x veerand, 1x pool, finaal. Eile oli ta kolmandat päeva järjest ja juba tekkis teatav tõrge, täna on sama tunne Leloviga, kes ka kolmandat päeva. Lelov nüüd saab puhata, aga Pärnpuul tuleb neli-viis-kuus veel otsa. Vaimselt raske on sama inimest kuulata päevast päeva.

                    Inimesi ju on. Ma ei ütle, et näiteks Jürgenson nüüd midagi hiilgavat oli, aga teda oli vähemalt värskendav kuulata ja minugi poolest võiks veel.
                    Noh, leia inimest, kes suvel on valmis kuu aega järjest mingi 60 euro eest mängu eest kohal käima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Noh, leia inimest, kes suvel on valmis kuu aega järjest mingi 60 euro eest mängu eest kohal käima.
                      Oota, kas kaaskommentaatoritele makstakse selle eest? Või mõtlesid ETV poisse?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Oota, kas kaaskommentaatoritele makstakse selle eest? Või mõtlesid ETV poisse?
                        Muidugi makstakse.

                        Kommentaar


                          Sellisel juhul ma arvan, et päris paljud oleks nõus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Sellisel juhul ma arvan, et päris paljud oleks nõus.
                            Ja siit teine küsimus, et kui paljud inimesed on sellised, kes ei tõmba eetris end kohe errorisse? Ehk ma olen enda 9 aasta kommenteerimiskogemusega näinud küllalt neid olukordi, kus igati normaalsed, vaimukad ja jutukad inimesed tõmbuvad täielikult eetris lukku.

                            Imo on üks parimaid nö. spetskommentaatoreid härra asdf ehk Uiboleht. Pohlak mulle endiselt ei istu, aga Uibs on tore. Lemsalu meeldis ka, ses mõttes kahju, et ta ainult spets nüüd on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ja siit teine küsimus, et kui paljud inimesed on sellised, kes ei tõmba eetris end kohe errorisse? Ehk ma olen enda 9 aasta kommenteerimiskogemusega näinud küllalt neid olukordi, kus igati normaalsed, vaimukad ja jutukad inimesed tõmbuvad täielikult eetris lukku.
                              No see on teine asi loomulikult. Kommenteerimine on kahtlemata omaette kunst ja kahtlemata pole ka lihtne kunst. Eriti omaette kunst on see ilmselt ERRis MMi ajal, kus suht paljud sind ikkagi kuulavad. Aga ma olen üsna kindel, et piisavalt edevaid inimesi on olemas küll. Teine asi, et kuidas need inimesed ERR-ga kokku viia.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Noh, leia inimest, kes suvel on valmis kuu aega järjest mingi 60 euro eest mängu eest kohal käima.
                                Vastupidi - et ei peaks üks inimene kuu aega järjest käima. Kogemuse pealt tundub, et kaks päeva järjest võiks olla ühe inimese maksimum.

                                Edasise teemaarenduse vastuseks: ei ole ju puudust inimestest. ERR-il on turniiri peale kirja pandud 15 erinevat abikommentaatorit, täiesti pädev hulk, sh kommenteerivad Zelinski, Lemsalu. Miks nad praegu stuudios istuvad ja Pärnpuu teeb 19/64 mänge?

                                Lisaks on mitmeid puudujaid, kes varasemalt kommenteerinud, näiteks Teever. Üks huvitav tähelepanek nimekirjast veel: Karl Palatul on kaks mängu, veerandfinaal ja pronksimäng. Üsna omapärane.

                                See list on tegelikult üsna Flora (Henn, Indermitte, stuudios oleme näinud juba Kamsi ja Liivakut) ja EJL-i keskne, et ma pole üldse kindel, kas selle murega tuleks vaadata ERR-i või EJL-i otsa. Mihkel äkki oskab valgustada, milline liidu panus oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X