Lehekülg 287, kokku 289 EsimeneEsimene ... 187237277283284285286287288289 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 721 kuni 5 740, kokku 5773

Teema: ETV

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Et konkurents ja shit. Ja et pole mingit "eelarvest võtame" suhtumist.
    Ma ei tea ma vaatan seda kanal2 Olümpiat, siis no mis paremaks on muutunud? Etv siiski investeeris ja arenes iga suurturniiriga. Reaalselt mitte midagi isiklikku, aga siin kumab rohkem seda, et go3 sport kaotab CL, Premmi järgmisest aastast ja ma tahaks ka ikka midagi kommenteerida vibe.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma ei tea ma vaatan seda kanal2 Olümpiat, siis no mis paremaks on muutunud? Etv siiski investeeris ja arenes iga suurturniiriga. Reaalselt mitte midagi isiklikku, aga siin kumab rohkem seda, et go3 sport kaotab CL, Premmi järgmisest aastast ja ma tahaks ka ikka midagi kommenteerida vibe.
    Samahästi võiks riigi ehk sinu raha eest tv3-ga vaprate ja ilusate õiguse peale konkureerida. Kui see oleks rahvusvaheliselt rahvusringhäälingute teema (khm, eurovisioon, lol), siis kuidagi veel võiks, aga kui jalgpalliülekannete turg on reaalselt vabal turul, siis eraettevõtja seisukohalt suht fucked up kui riik lihtsalt tuima näoga konkureerima tuleb. See, et siin on jalgpallihuvilisi foorumis palju, muudab teema veidi isiklikumaks, aga suures pildis ju arusaamatu olukord.

ja kui tõepoolest on eraettevõte poolt ostetud litsents, mille tulemusena on tarbija rahulolematu, siis omakorda turg reguleeribki selle asja järgmisel korral paika ju. imelihtne tegelikult.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Samahästi võiks riigi ehk sinu raha eest tv3-ga vaprate ja ilusate õiguse peale konkureerida. Kui see oleks rahvusvaheliselt rahvusringhäälingute teema (khm, eurovisioon, lol), siis kuidagi veel võiks, aga kui jalgpalliülekannete turg on reaalselt vabal turul, siis eraettevõtja seisukohalt suht fucked up kui riik lihtsalt tuima näoga konkureerima tuleb. See, et siin on jalgpallihuvilisi foorumis palju, muudab teema veidi isiklikumaks, aga suures pildis ju arusaamatu olukord.
    Mis siin arusaamatut on? Varasemate vaatajanumbrite põhjal on Eesti elanikkonnal kõrgendatud huvi jalgpalli suurturniiride vastu ning riiklikult rahastatud telekanal täidab oma eesmärki ning toob rahvani rahva raha eest seda mida nad tahavad. Unustagu need erakanalid ära, et Etv on selleks, et maksumaksja klotsi eest laupäeva päeval kell 14 OPi toota andetutest kunstnikest.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

No selleks, et riigi raha kasutava ERRiga võistelda, lähebki summa nii suureks, et areneda on vähe raske. Muus osas see, mis Plastic kirjutas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mis siin arusaamatut on? Varasemate vaatajanumbrite põhjal on Eesti elanikkonnal kõrgendatud huvi jalgpalli suurturniiride vastu ning riiklikult rahastatud telekanal täidab oma eesmärki ning toob rahvani rahva raha eest seda mida nad tahavad. Unustagu need erakanalid ära, et Etv on selleks, et maksumaksja klotsi eest laupäeva päeval kell 14 OPi toota andetutest kunstnikest.
    Ma arvan, et kui Kätlin Marani erootikafilm kuskil prime timel eetrisse jõuaks (kellelgi VHS?), siis oleks vaatajanumbreid ka omajagu. Küsimus on ERR eesmärgis, mis on kirjeldatud allpool. Üksikute punktidega ehk haakub osati, aga mõnu mõte on ju sisuliselt siiski arusaadav ja ma küll nõustun. See OP tootmine ja andetute kunstnike teema aga haakub eesmärgiga paremini, sest paraku on nii, et mingid jupid ühiskonnas ei tooda otsest tulu täna nii hästi kui Anu Saagim intervjueerimas Meelis Laod piimavannis. Aga ühiskonna, kultuuri ja omariikluse säilimise aspektist on ehk tähtsamad. Ja just viimane on Rahvusringhäälingu eesmärk. Ja ka laiemalt eesmärk tegevuste osas, mis on riiklikult doteeritavad.

Rahvusringhäälingu eesmärk on kaasa aidata Eesti Vabariigi põhiseadusega sätestatud Eesti riigi ülesannete täitmisele. Selleks loob Rahvusringhääling programme, toodab ja vahendab saateid ning korraldab teisi tegevusi, mis ükshaaval või kogumis:
    1) toetavad eesti keele ja kultuuri arengut;
    2) väärtustavad Eesti riigi ja eesti rahvuse kestmise tagatisi ning osutavad asjaoludele, mis võivad ohustada Eesti riigi ja eesti rahvuse püsimist;
    3) aitavad kaasa Eesti ühiskonna sotsiaalse sidususe kasvule;
    4) aitavad kaasa Eesti majandusliku heaolu ja konkurentsivõime kasvule;
    5) aitavad kaasa demokraatliku riigikorralduse edendamisele;
    6) selgitavad looduskeskkonna säästliku kasutamise ja jätkusuutliku arendamise vajadust;
    7) väärtustavad perekonnal põhinevat ühiskonnamudelit;
    8) aitavad kaasa Eesti ajaloo ja kultuuri audiovisuaalsele jäädvustamisele;
    9) tagavad igaühele vabaks eneseteostuseks vajaliku informatsiooni saamise.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    1) toetavad eesti keele ja kultuuri arengut;
    Võtame kohe esimese punkti. Nagu enamikel Euroopa riikidest, siis on ka jalgpall meil kõige populaarsem spordiala meie riigis (harrastajate jms numbrite osas) ning ilmselgelt väga suur osa praegusel ajal meie kultuurist. Rahvusringhäälingu eesmärk ongi toetada meie kultuuri ja nad teevad seda läbi kvaliteetse jalgpalli kajastamise. Whats wrong?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Võtame kohe esimese punkti. Nagu enamikel Euroopa riikidest, siis on ka jalgpall meil kõige populaarsem spordiala meie riigis (harrastajate jms numbrite osas) ning ilmselgelt väga suur osa praegusel ajal meie kultuurist. Rahvusringhäälingu eesmärk ongi toetada meie kultuuri ja nad teevad seda läbi kvaliteetse jalgpalli kajastamise. Whats wrong?
    Ei. See pole see.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei. See pole see.
    Ma teadsin, et te peate seda mööda seletuseks ja sellest ei ole midagi. Minujaoks on see pädev. Lihtsalt kas piisav argumentatsioon, et mitte näidata suurimat spordisündmust, mis Eesti inimestele korda läheb riiklikus kanalis ainult sellepärast, et välismaa kapitalil põhinevad kanalid ei saa muidu piisavalt odavalt konkureerida. See pole ka päris see.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Lõppude lõpuks on oluline ülekande kvaliteet ja sisukus mis oleks 2021 mõistes maailmas konkurentsivõimeline - kas seda tagab Err, Viaplay või Go3 pole oluline.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma teadsin, et te peate seda mööda seletuseks ja sellest ei ole midagi. Minujaoks on see pädev. Lihtsalt kas piisav argumentatsioon, et mitte näidata suurimat spordisündmust, mis Eesti inimestele korda läheb riiklikus kanalis ainult sellepärast, et välismaa kapitalil põhinevad kanalid ei saa muidu piisavalt odavalt konkureerida. See pole ka päris see.
    Ei, asi on selles, et milleks kasutatakse maksumaksja raha ja kas seda saaks teha muudmoodi või peab selleks paar orkestrit ja hunniku päästjaid kärpima, noh. Et riigi eelarve peaks katma asjad, mis on eluliselt ja ühiskondlikult vajalikud. Meelelahutus pole päris see ja jalkaülekannete näitamiseks on mujal võimekus olemas.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Absoluutses enamuses Euroopa riikides (paari erandiga ja paaril puhul õiguste jagamisega) on leitud, et näiteks jalgpalli EMi näitamine siiski on avalik-õigusliku ringhäälingu ülesanne.
    https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_E...casting_rights

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei, asi on selles, et milleks kasutatakse maksumaksja raha ja kas seda saaks teha muudmoodi või peab selleks paar orkestrit ja hunniku päästjaid kärpima, noh. Et riigi eelarve peaks katma asjad, mis on eluliselt ja ühiskondlikult vajalikud. Meelelahutus pole päris see ja jalkaülekannete näitamiseks on mujal võimekus olemas.
    Ma olen su mõttega muidu nõus, aga no see päästjate ja orkestrite kärpimine on saanud selliseks oma narratiivi pealesurumise viisiks viimasel ajal kui jutt käib riigi raha kulutamisest ja me teame ju väga hästi, et kui jäävad MM rahad ETVs üle, siis seda ei kasutata kohe kindlasti sellistes valdkondades.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mina nõuan, et Metallica järgmise kontserdi lauluväljakul maksaks kinni riik nii, et lihtsalt maksaks bändile 2x rohkem kui erasektor nõus maksma. Kõikidele oleks see tasuta (kuna laululava siiski 100k mahutab ainult, siis toimub vaktsineeritud inimeste vahel loos). Metallica on kõige enam publikut või sinna lähedale kohale toonud bänd, kes Eestis käinud. On näha, et inimestele läheb see korda. Kui nüüd norida natukene.

Seda ju ei tehta, sest Metallica tuuakse siia nii või naa erasektori poolt ning see ei ole ühiskonnas nüüd gamechanger asi.

edit: näe, mõnu ütles selgemalt.

edit: tegelt see oleks suht nuts idee - esimesed järgmised 100 000 vaktsineeritut saavad tasuta pileti Metallicale ja kabanossi.

Algupärane

Misasja, mul on küll ootus, et Eesti koondist näeb vabalevis tasuta! Kui seda ei saa, siis ma valin selle kes seda lubab.

Väljatoodud üheksast punktist jalgpalli koondise mäng täidab kõik 9. Istuge sisse oma kapitalism rsk!

U21
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

No selleks, et riigi raha kasutava ERRiga võistelda, lähebki summa nii suureks, et areneda on vähe raske. Muus osas see, mis Plastic kirjutas.
    Ehk kui rahapakkidega peksab konkurendid oimetuks riik, on see turu solkimine, kui aga eraettevõtja, siis normaalne konkurents?

Kui Viaplay ärimudel osutub jätkusuutlikuks, siis mis garanteerib pikemas perspektiivis Eesti suguses väikeriigis omakeelse spordikommentaari säilimise? Pigem tõenäoline on, et varem või hiljem leitakse Viaplay või mõne teise samal põhimõttel tegutseva teenusepakkuja peakontoris, et igas riigis omakeelse kommentaari pakkumine on liiga kulukas ning asendatakse see ühtse inglise või mõnes muus nn. suures keeles kommentaariga.

Eestikeelse kommentaari säilimine olulisimate suurvõistluste puhul on aga rohkem või vähem seotud punktidega 1, 2, 3, 4 ja 8 plastic-u poolt välja toodud Rahvusringhäälingu eesmärkide nimekirjas. Ehk siis põhjust nende ülekannete ERR-is hoidmiseks leiaks piisavalt, kui on soov otsida.

Rumalaim asi mida teha saab, on istuda üheainsa argumendi küljes kinnisideeliselt kinni ning alavääristada kõiki muid lähenemisi probleemile. Võib-olla pilt edaspidi paraneb, kuid praegu ei näe ma suurturniiride ülekannete liikumises ERR-ist Viaplay'sse küll mitte midagi, mille üle rõõmustada. Koondisemängude kadumine vabalevist on aga sigadus, mida ükski täie mõistuse juures olev jalkafänn õigustada ei saa.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust
    Ehk kui rahapakkidega peksab konkurendid oimetuks riik, on see turu solkimine, kui aga eraettevõtja, siis normaalne konkurents?

Kui Viaplay ärimudel osutub jätkusuutlikuks, siis mis garanteerib pikemas perspektiivis Eesti suguses väikeriigis omakeelse spordikommentaari säilimise? Pigem tõenäoline on, et varem või hiljem leitakse Viaplay või mõne teise samal põhimõttel tegutseva teenusepakkuja peakontoris, et igas riigis omakeelse kommentaari pakkumine on liiga kulukas ning asendatakse see ühtse inglise või mõnes muus nn. suures keeles kommentaariga.

Eestikeelse kommentaari säilimine olulisimate suurvõistluste puhul on aga rohkem või vähem seotud punktidega 1, 2, 3, 4 ja 8 plastic-u poolt välja toodud Rahvusringhäälingu eesmärkide nimekirjas. Ehk siis põhjust nende ülekannete ERR-is hoidmiseks leiaks piisavalt, kui on soov otsida.

Rumalaim asi mida teha saab, on istuda üheainsa argumendi küljes kinnisideeliselt kinni ning alavääristada kõiki muid lähenemisi probleemile. Võib-olla pilt edaspidi paraneb, kuid praegu ei näe ma suurturniiride ülekannete liikumises ERR-ist Viaplay'sse küll mitte midagi, mille üle rõõmustada. Koondisemängude kadumine vabalevist on aga sigadus, mida ükski täie mõistuse juures olev jalkafänn õigustada ei saa.
    Kui Viasat sellise otsuse teeb, siis läheb see ilmselt teleõiguste lepinguga vastuollu ja siis uuesti turule. Kui keegi ei paku, siis saab eelarve kallale minna vajadusel. Mitte nii, et erafirmad pakuvad ja siis võetakse anonüümsest "eelarvest" vajalik summa. Niimoodi ei peaks eelarverahasid ribadeks laskma. Näiteks mingi aasta, kus ERR vajas vajalikuks ralli MMi näidata, kui sama näitas K2 ja vist ka Delfi (?) ei olnud tark rahakulutus.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kui Viasat sellise otsuse teeb, siis läheb see ilmselt teleõiguste lepinguga vastuollu ja siis uuesti turule. Kui keegi ei paku, siis saab eelarve kallale minna vajadusel. Mitte nii, et erafirmad pakuvad ja siis võetakse anonüümsest "eelarvest" vajalik summa. Niimoodi ei peaks eelarverahasid ribadeks laskma. Näiteks mingi aasta, kus ERR vajas vajalikuks ralli MMi näidata, kui sama näitas K2 ja vist ka Delfi (?) ei olnud tark rahakulutus.
    Ära jaura nüüd. Kui Eesti rahvas tahab Ott Tänakule kaasa elada ja jalgpalli vaadata, siis on väga okei, et riik seda ka kvaliteetselt võimaluste piiridesse jäädes näitab ja rahva huvile vastava sisu vabalevisse toomine on väga sihtpärane ja mõistlik rahakulutus.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ära jaura nüüd. Kui Eesti rahvas tahab Ott Tänakule kaasa elada ja jalgpalli vaadata, siis on väga okei, et riik seda ka kvaliteetselt võimaluste piiridesse jäädes näitab ja rahva huvile vastava sisu vabalevisse toomine on väga sihtpärane ja mõistlik rahakulutus.
    No siis küll. Pohh need muud asjad, mida koguaeg kärpida tahaks, eks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas diver Vaata postitust

Maru pudru ja kapsad.

1. lõik. Kui rahapakkidega peksab riik erasektori oimetuks valdkondades, mis ei ole tegelikult primaarsed riigi seisukohast, siis see on jah sigadus.

2. lõik. Kui erasektoris on kliendi ehk tarbija ootus eesti keelsele kommentaarile ning see seostub ka ettevõtte tegevuse bottom line's, siis seda ka pakutakse. Kui bottom line ei mõjuta, siis ilmselgelt lahendatakse kuluefektiivsemalt.

3. lõik. Nüüd on tegelik diskussiooni koht, kas ja kui palju need ohud tegelikult realiseeruvad. Kui realiseeruvad võime alati diskussiooni jätkata nende "1. 2. 3. 4. ja 8. punkti" osas järgmisel pakkumisperioodil. Kui ei realiseeru, siis... isegi see argument (andmata hinnangut argumendi tugevusele) kaob.

4. lõik. Ühte argumenti nagu kinni ei ole tegelikult siin jäädud. Ja ühiskond tegelikult ei koosne ainult jalgpallifännidest, sh ei ole jalgpallifännina evitavad hinnangud need, mis peaks esindama teema kogumit.

Minu jaoks on siin ainult üks teema, mis saaks mõjutada, mis ei ole küll otsene rahvusringhäälingu eesmärk, kuid mis on riigi eesmärk. Need on lapsed. Kui sul on jalgpall vabalevis, siis ERR näeb ka kõige saamatuma lapsevanema laps. Siia kirjutaksin ehk ainsana alla. Kõik muu tundub olevat selline emotsionaalne "mina tahan, jalgpall on elus a ja o, kapitalistid on sead" stiilis lahmimine.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

No siis küll. Pohh need muud asjad, mida koguaeg kärpida tahaks, eks.
    Täpselt sama ,,vaata palju sellega saaks vaesust leevendada'' kaardiga mängimine, et ikka oma narratiivi peale suruda. Meie riigieelarves on prioriteetide edetabelis ETV kõige viimane ning kui nemad cuttiks, siis jääks päästjad ja orkestrid alles. Ma vabandan ja anname kõik käest. Vähemalt, siis ei koondata kedagi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud