320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Mina leian ka, et mida on vinguda. Me peame olema rahul, et ETV toob meile kõik need mängud otseülekandes koju kätte. Alati saate ju hääle televiisoril maha keerata ja panna oma arvutist vuvuzelade pinina tööle ja siis ise kommenteerida palju süda lustib. Ma kujutan ette mis kisa oleks lahti läinud, kui ETV oleks teatanud, et rahapuudusel näitame ainult poolfinaale ja finaali. Kõik on ju tegelikult hästi. Me näeme oma telekanalilt, omas keeles, maailma tipp-jalgpalli. Muidugi oleks ju võinud panna Kuuse asemele Osila ja Tiisleri asemel Säärutsa. No see ka ei oleks läinud. Teevad need kes oskavad ja tahavad ja kes saavad sellega ka hakkama.
    5+

    101010
    Where were you in '62?

    Kommentaar


      Ha!

      Samaras mängis Manchester Shittys.

      Kommentaar


        Ma muidu olen rahul kommentaatoritega, aga mida nahhui need Sarap ja Lemps üksteise jutule kogu aeg vahele segavad. Suht häiriv on:@

        Kommentaar


          Lembitu, mäng kestab lõpuvileni.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yorro Vaata postitust
            Ha!

            Samaras mängis Manchester Shittys.
            see oli hea koht

            Kommentaar


              Selles, et kommentaator kellegi poolt on, pole iseenesest midagi häda, aga kui oma kaasaelamist väljendatakse vaimuhaige kombel.....

              Kommentaar


                Algselt postitas Yorro Vaata postitust
                Ha!

                Samaras mängis Manchester Shittys.
                Lause võttis muigama küll jah
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Mina leian ka, et mida on vinguda. Me peame olema rahul, et ETV toob meile kõik need mängud otseülekandes koju kätte. Alati saate ju hääle televiisoril maha keerata ja panna oma arvutist vuvuzelade pinina tööle ja siis ise kommenteerida palju süda lustib. Ma kujutan ette mis kisa oleks lahti läinud, kui ETV oleks teatanud, et rahapuudusel näitame ainult poolfinaale ja finaali. Kõik on ju tegelikult hästi. Me näeme oma telekanalilt, omas keeles, maailma tipp-jalgpalli. Muidugi oleks ju võinud panna Kuuse asemele Osila ja Tiisleri asemel Säärutsa. No see ka ei oleks läinud. Teevad need kes oskavad ja tahavad ja kes saavad sellega ka hakkama.
                  täpselt!

                  kuuse on isegi hästi hakkama saanud, arvestades, et ta kokkupuuted jalgpalliga pole senini väga suured olnud. ega säärits ja osila paremini ei teeks. tiisler/zelinski kombo on minu arvates kõige parem, rohkem emotsionaalsust ja loomingulisust kui teistel, ning tiisler õnneks ei külva televaatajaid suure faktihulgaga üle, mida kuuse ja kalkun tegema kipuvad.

                  ahjaa, teder ja fritze stuudios olid ka suurepärased. targad mehed, tore juttu kuulata.

                  ja manchester shitty tekitas küll mõnusa naerupahvaku.

                  Kommentaar


                    joujou, Uruguay, gogogoo
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Lemsalu, võta kokku, järjekindlusega laseb Uruguay ja Uruguay...
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        No juhtub, üritage ise päevast päeva 90min ajada sama teema ümber juttu, päeva lõpuks jookseb ikka juhe kokku!

                        Kommentaar


                          "Ajalugu on selleks, et seda muuta."
                          -Kristjan Kalkun

                          Kommentaar


                            Üldiselt on Kalkun ikka paremaks läinud kui võrrelda eelnevate aastatega.

                            Kommentaar


                              Kuuse-Lemps on ausalt vastu.Imelik on tema jalka juttu kuulata.Priit Kuusk võiks olla.Eelmisel MM-il oli üks parimaid ju..
                              Muidugi Kaljuveer on ilusti end vaheaegadele toppinud.Seda kino seekord ei pakuta.

                              Kommentaar


                                Ei usu isegi, et ma seda ütlen aga Kalkuni kommentaar on kõige kuulatavam olnu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X