320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Igati nõus!!!!
    Ma julgen arvata, et seda nurinat oleks 4x rohkem kui EMi kannaks üle Kanal 2 (see olümpia on juba suht doomed seetõttu). TV3 veaks kommentaatorite osas ehk mõneti paremini välja kui ERR, aga stuudio asemel oleks suht kindlalt kas 15 minutiline makstud teadeannete paus või kui stuudio oleks, siis külalised oleks Taukar, Brigitte Susanne Hunt ja Joel Ostrat.
    Eks ses osas on neil lihtsam ka, kuna raha tuleb "eelarvest".

    Muide, kui keegi Lätti satub, siis seal näitab tv6 EMi, et täitsa huvitaks, kuidas see välja näeb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Muide, kui keegi Lätti satub, siis seal näitab tv6 EMi, et täitsa huvitaks, kuidas see välja näeb.
      Lätis EM-stuudio üldse puudub.
      Leedus kannab üle kohalik “kanal2”- üsna minimalistlik ja keraamiliate plaatidega stuudiost. Näide: https://lnk.lt/video/rusija--danija-...kelinio/133299

      Kommentaar


        See tänane abikommentaator Horvaatia mängus on marulahe!

        Kommentaar


          Plaan oligi nüansside üle vinguda, mitte stuudiot kogu täiega maha teha...

          Leedukatel on õige korduste süsteem. Korralikult märgitud mehed (vilkuvad tulukesed jms), korralik HUD (saad kas või ise kontrollida, et mida ta teha tahtis vms). Meil peab Zelinski käsitsi kreekaeesid joonistama. Muus osas stuudio jama jah - suvalisse kaubanduskeskusesse vist ülespandud, kaabeldus näha ja värki.

          Miks ma vingun? Siin kusagil ümberringi räägivad, et oleme tark ja rikas ühiskond. Veel enam hiljuti lugesin ühe tunnustatud meditsiinitöötaja mõtet, et me juba olemegi heaoluühiskond ning see on paratamatus. Mina, va talupoeg, tahaks selle foonil nagu midagi tõsisemat näha. Taas ringiga jutuni, kuidas välismaal 4k on nii tavaliseks saanud, et 8k hakkab peale tulema - Levira tegi ehk paar aastat tagasi uhke postituse, kuidas Eestis on lõpuks HD-eraldusvõimega "moodne" ülekandejaam...

          EDIT: Lõpp vist kreekaeedega - praegu paistavad täitsa rõngamoodi asjad olema...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See tänane abikommentaator Horvaatia mängus on marulahe!
            Jürgenson ongi muhe vana

            Kommentaar


              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              Plaan oligi nüansside üle vinguda, mitte stuudiot kogu täiega maha teha...

              Leedukatel on õige korduste süsteem. Korralikult märgitud mehed (vilkuvad tulukesed jms), korralik HUD (saad kas või ise kontrollida, et mida ta teha tahtis vms). Meil peab Zelinski käsitsi kreekaeesid joonistama. Muus osas stuudio jama jah - suvalisse kaubanduskeskusesse vist ülespandud, kaabeldus näha ja värki.

              Miks ma vingun? Siin kusagil ümberringi räägivad, et oleme tark ja rikas ühiskond. Veel enam hiljuti lugesin ühe tunnustatud meditsiinitöötaja mõtet, et me juba olemegi heaoluühiskond ning see on paratamatus. Mina, va talupoeg, tahaks selle foonil nagu midagi tõsisemat näha. Taas ringiga jutuni, kuidas välismaal 4k on nii tavaliseks saanud, et 8k hakkab peale tulema - Levira tegi ehk paar aastat tagasi uhke postituse, kuidas Eestis on lõpuks HD-eraldusvõimega "moodne" ülekandejaam...

              EDIT: Lõpp vist kreekaeedega - praegu paistavad täitsa rõngamoodi asjad olema...
              See hala on ikka natuke juba üle mõistuse. Kui pisiasjade puhul nii palju viriseda, siis teed paratamatult sääsest elevandi. Ma arvan, et tänavune stuudio on samm edasi kõikidest varasematest ETV stuudiost just tänu tehnilisele edasiminekule. Ma usun, et kõik mäletavad eelmist taktikalauda

              Ainus asi on see, et Aet võiks saada rohkem asendust. ETV-l on näiteks Ragnar Kaasik, kes on väga hea intervjueerija ja Johannes Vedru jagab ka päris hästi seda jalgpalli asja. Ja miks mitte Helar Osila, sest stuudios poleks ju tema emotsioonitus probleem. Muud asjad on nii pisiasjad, et suva.

              Kommentaar


                Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
                See hala on ikka natuke juba üle mõistuse. Kui pisiasjade puhul nii palju viriseda, siis teed paratamatult sääsest elevandi. Ma arvan, et tänavune stuudio on samm edasi kõikidest varasematest ETV stuudiost just tänu tehnilisele edasiminekule. Ma usun, et kõik mäletavad eelmist taktikalauda

                Ainus asi on see, et Aet võiks saada rohkem asendust. ETV-l on näiteks Ragnar Kaasik, kes on väga hea intervjueerija ja Johannes Vedru jagab ka päris hästi seda jalgpalli asja. Ja miks mitte Helar Osila, sest stuudios poleks ju tema emotsioonitus probleem. Muud asjad on nii pisiasjad, et suva.
                Tänavune poolajastuudio on täpselt sama pask nagu eelmised. Mingi loll arusaam kõigil, et vinguda ja halada ei tohi ja tee ise paremini.

                Kahju, et osad lasevadki endale selle jama valgeks rääkida nii lihtsalt ning nad kuulavadki vasikasilmadega Aet Süvarit ja kompaniid jalgpalli nüansidest rääkimas. Jube.

                Kommentaar


                  Kämoon, keskmise inimese jaoks on jalka EM nagunii tore õllekõrvane taustamuusika ja seal mingit rämedetaile ei viitsi suurt kedagi vaadata-kuulata.

                  V.a. muidugi meie foorumi kõrgelt erudeeritud kaadervärk, aga me moodustame teleauditooriumist ühe Plekktrummi jagu vaadatavust.

                  Kommentaar


                    probleem taandub ikkagi sellele et meil puuduvad professionaalsed jalgpallikommentaatorid nagu seda on mujal maailmas
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      probleem taandub ikkagi sellele et meil puuduvad professionaalsed jalgpallikommentaatorid nagu seda on mujal maailmas
                      (kõik kommentaatorid on lollid).

                      Probleem taandub ikkagi sellele, et meie jalgpallifunktsionäärid ei ole teiste riikide liigadega kursis ja ei tea mängijatest midagi (kõik ekspertkommentaatorid on ka lollid).

                      Probleem taandub ikkagi sellele, et
                      meie jalgpallitreenerid ja -mängijad ei ole kõrgel tasemel töötanud ja ei mõista tipptaseme mängu nüansse (kõik stuudiokülalised on veel lollimad).

                      Probleem taandub ikkagi sellele, et
                      ETV tegutseb riigi rahakoti najal ja puuduliku konkurentsi tõttu ei püüagi nad rohkem olla (ETV juhtkonnas ainullt lollid ongi).

                      Probleem taandub ikkagi sellele, et me oleme riigina nii vaesed, et suudame hankida ainult mingeid muldvanu tehnoloogiaid ja klopsime asjad kuidagi kokku (stuudio on täitsa loll).

                      Tegin teemast väikse kokkuvõtte tulevastel turniiridel kordamiseks. Jäi mul midagi vahele?
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        probleem taandub ikkagi sellele et meil puuduvad professionaalsed jalgpallikommentaatorid nagu seda on mujal maailmas
                        Kes need piisava rahvusvahelise kogemusega endised tegevpallurid meil on, kes kõlbaks ekspert kommentaatoriteks?

                        Klavan, Vassiljev, Piiroja, Lindpere, Poom, Zenjov?

                        Kommentaar


                          Osad on siin justkui mingid masohhistid, stuudio ei meeldi, lausa tülgastav, aga muudkui vaatavad. Säästke närve, jalka ajab nagunii kõikjal üle ääre.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            probleem taandub ikkagi sellele et meil puuduvad professionaalsed jalgpallikommentaatorid nagu seda on mujal maailmas
                            Ei ole nõus. Eestis on väga häid kommentaatoreid. Minu lemmikud on Mõnuagent ja Vincent, mis sest et Manu fänn. Ja ma pole Eesti keelset kommentaari juba paar aastat kuulanud, seega eeldan, et areng on ka toimunud ja nad on veel paremad nüüd. Kindlasti on mõni noor talent veel.
                            Neid lihtsalt ei kaasata millegi pärast ETV'sse.

                            Annaks palju juurde kui inimesed, kes EMi kommenteerivad vaataksid/kommenteeriksid liigahooajal suurliigasid, meistrite liigat jne, sealt ju see teadmine ja kogemus tulebki.

                            Kommentaar


                              Kuna olen praegu Venemaal kuurortis, siis siin Match TV pealt pole ka mingit stuudiot, vaid ainult reklaamid.

                              Et ses osas on ETV stuudio küll kritiseeritav!

                              Kommentaar


                                ETV2 mängude valik on juba mitmendat päeva vale. Kõik huvitav on ETV plussis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X