Lehekülg 1, kokku 266 123451151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 5311

Teema: ETV

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane ETV

Kuna alanud EM finaalturniiri kantakse üle Eesti Televisioonist, ja TV3-e kommentaatoritel oma teema on, siis võiks ju ETV omasi selles teemas arvustada.
    Või mis?
    It\\\'s always better on holiday...

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

jeee...osila kommenteerib!!! osila jalka kommenteerimine võrdub unejutuga . äkki suudavad mõttuse kommentaarid mind siiski üleval hoida...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Kas Mõttus on loll või ongi Guardiola sel suvel Realiga liitumas? Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
    Kui midagi valesti kuulsin, siis palun vabandust.

Eesti koondislane Kasutaja U2 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Kuna jah on teada,et etv kommentaatorid eriti oma jutuga ei hiilga on plaanis kõiki mänge vaadata soome tv-st kus on alati asjalikud kommentaarid ja puuduvad mõtetud spekulatsioonid(Guardiola reali)

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Originally posted by realmadridfan

Kas Mõttus on loll või ongi Guardiola sel suvel Realiga liitumas? Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
    Jutt käis Xabi Alonso\'st ja siis hakkas ta teda võrdlema Guradiolaga... ning siis läks asi segaseks ja kuidagitpidi oli ikkagi võimalik arusaada, et jutt siis Xabi Alonso Reali siirdumisest käis
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

mismaoskankosta - duo kaljuveer ja keegi häbelik häälega noormees (oli see too Kivivsild?) sundisid mind esimest korda elus ataki vältimiseks kanalit põhjanaabrite omale vahetama.. ENAM ebakompetentsemalt vist ei anna kõneleda - faktivigadega pikitud ümmargune mittekuhugiviiv jutt \'luuravast\' jalgpallist 10 min järjest - tänks bat nõu tänks. Pisikestele vajakajäämistele vaatamata võin ma nüüd rahumeeli väita, et Mardikas ja Kannik on mesi minu kõrva...

GO ENGLAND!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

kuna minu t-vesi vulistab vaid kodumaiseid kanaleid, pean leppima etv poolt edastatavaga. aga üks mõnus näide tuhandest killust:

kivisild: ...ja kui lampard ette rünnakule läheb, peab gerrard ära katma kaitseliini esise ala...jne...
    kaljuveer: ...arvatavasti on see erikssoni korraldus...
    kivisild: kindlasti, jah.

no marko, sa oled küll geenius.

aga üldiselt kannatan ma isegi jurtšenko-lehiste duo ära, kui välja arvata ivari kuked ja kiljatused aeg-ajalt. kaljuveeri ma ei talu ja kuigi kivisild on lahe mees ja puha, on ta kaugel mõistest \'sõnasepp\'.

aga oli see vast mäng või mis?

Originally posted by Magpie

... ja kuigi kivisild on lahe mees ja puha, on ta kaugel mõistest \'sõnasepp\'.
    Meenub sõna \'kompaktne\' .

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

See kivisild nagu suri seal rääkides, ta rääkis nii aeglaselt,et kui ta alustas lauset siis oli juba ette teada, kuidas see lõpeb.Ja see, et ta oma mõtet kordab erinevata sõndaga ca 30minti, ei anna mingit uut informatsiooni,nagu ta seal ette kujutab.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Jutsenko on kõige parem, sel mehel vähemalt emotsioone
    Osila kommib nii:
    Ja eesti koondis on löönud teise värava prantsusmaale
    Aga jurtsenko:
    Jaa EESti koooondis on lööööööööööööööööööööööööönud väraaaaaaaaaaaaaaaavaa karmauhti

Osila mõttetu!
    Jurtsenko ruulib

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Aga see oleks ju eriti tore olnud kui Oz-ila oleks Horvaatia-Šveitsi mängu kommenteerinud.Hoolimata varasest kellaajast oleks ma suhtkoht kindlalt magama jäänud, aga tegelt oli mäng nii igav, et ma vahepeal magasingi

Agricultural disaster Kasutaja dimaggio avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Ma tahaks teada, kuhu on kadunud Tiit Rääk:P
    Nii tore oli kulata, kuidas ta mängu ajal lätsutab, mälub ja prillisangu klõbistab.
    Where were you in '62?

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

elagu etv ja helar osila veel parem kuuse leps hakkaks jalkat kommenteerima siis saaks nalja kyll
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Jurtšenko on ETV omadest kõike sümpaatsem minu jaoks. Tundub, et meest vähemalt huvitab, mis platsil toimub. Teiste kohta küll seda öelda ei saa.

Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Originally posted by dimaggio

Ma tahaks teada, kuhu on kadunud Tiit Rääk:P
    Nii tore oli kulata, kuidas ta mängu ajal lätsutab, mälub ja prillisangu klõbistab.

See oli mönusAga Tiit\'u huvitab ju rohkem käspiall nagu ma spordiuudiseid kuulates aru olen saanud.

. Kasutaja runno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Räägu Tiit jõi terve eelmine aasta lähedase inimese kaotuse tõttu.
    tõsiselt.
    Jurtsenko ja Zelinski oli ikka väga hea tandem. Meie siin teame, et kes kus ja millal, aga enamus tavavaatajaid mitte - mina olen juba need faktivead ammu suutnud kommetaatoritele andeks anda- las kommenteerivad neile

U21
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

tšelstrom

Originally posted by peremees

tšelstrom
    Räägi, kuidas õigesti on.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Originally posted by peremees

tšelstrom
    A.Mõttetus: \"fredrik dzungsberi\"

Tegelikult Kivisild, Zelinski ning eriti Sarap, nemad on olnud need, kes tegelikult kommentaare ikkagi huvitavaks teevad. See Kivisilla \"luuramisjutt\" oli täitsa muhe. Üldiselt neid ei ole mõistlik kritiseerida, kuna nemad pole põhiametilt kommentaatorid. Kui keegi Kivisillalt väga taktikalist analüüsi ootas, siis arvestage, et ta ikkagi treeneri kohta väga noor veel. Sarapit kasutatati eelmine hooaeg TVMK-Odense mängu kommenteerimisel (koos fantastilise Tiit Rääguga). Teda võidaks kasutada koos Priit Kuusega kogu mängu, kuigi ma natuke kahtlustan, et Priit (mitte Lembitu) Kuuse innustunud väljuhäälne kaasaelamine ei tule kah väga kõrvasilitava tooniga. Sellegipoolest, noor mees ja paistab, et jalgpall teda ka väga tõsiselt huvitab, rohkem kui Osilat vähemalt, kes omaarust vist kommenteerib ikka kümnevõistlust.

Natuke tavapärasest norivam kiri siis.

Vaatasin 5 esimest mängu ETV pealt, Rootsi-Bulgaaria mängus otsustasin õnne proovida YLE kommentaatoritega. Ei kahetse.
    Poolajal panin huvi pärast ETV peale. Seal juhatati sisse klipp: \"Nüüd näitame teile kui raske on Hispaania ajakirjaniku elu EM-il.\" Järgnes pilt naisajakirjanikust kes midagi portugali(!!) keeles seletas. Siis võtsid ohjad üle hispaania fännid, üks neist ütles \"Espana tre, Russia zero.\" Pilt läks tagasi stuudiosse. Kommentaar klipile: \"Siin nägime kuidas Hispaania fännid juubeldasid peale 1:0 võitu Venemaa üle.\"

Tunnistan ausalt, et ei oska ei hispaania ega portugali keelt, kuid suudan nad ikka üksteisest eraldada. Ja arvan, et \"kolm\" kõlab nii mõneski keeles \"tre\".

Väike norimine-nurisemine siis minu poolt.
    Supplies!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud