320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Prantsusmaa-Saksamaa mängu kommentaatorid ja stuudio andsid aimu, milline võiks olla ideaali lähedane ülekanne. Vana Tiisler ja teine kommentaator moodustavad mõnusa paari, noor Tiisler sobib stuudiot juhtima väga hästi. Ning külalised olid asjalikud ja meeldivad inimesed.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Prantsusmaa-Saksamaa mängu kommentaatorid ja stuudio andsid aimu, milline võiks olla ideaali lähedane ülekanne. Vana Tiisler ja teine kommentaator moodustavad mõnusa paari, noor Tiisler sobib stuudiot juhtima väga hästi. Ning külalised olid asjalikud ja meeldivad inimesed.
      Lelov ju täitsa lamp.
      Ja see naine seal stuudios...selliseid "eksperte" on terve foorum täis.

      Kommentaar


        Üldiselt ERR tasemel midagi hullu pole. Premmi jälgijana olen tõesti kohati targem kui kommentaator, aga so what. "Taktikalaud" on hea uuendus, eriti kui seda osatakse kasutada. Tiisler eile stuudios oli päris smooth ja hea kuulata/vaadata. Kalkun ka ei pööra enam tähelepanu mängijate rassile, nii et elu on ilus.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Ja see naine seal stuudios...selliseid "eksperte" on terve foorum täis.
          Millal meil siin foorumis viimane naisterahvas käis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Üldiselt ERR tasemel midagi hullu pole. Premmi jälgijana olen tõesti kohati targem kui kommentaator, aga so what. "Taktikalaud" on hea uuendus, eriti kui seda osatakse kasutada. Tiisler eile stuudios oli päris smooth ja hea kuulata/vaadata. Kalkun ka ei pööra enam tähelepanu mängijate rassile, nii et elu on ilus.
            Ma saan aru, et pikkus on Kalkuni jaoks väga oluline. Vähemalt mängijate pikkus. Ja siis teine kommentaator peab mainima, et seda pikkust tuleb kasutada ka osata ja see ei taga hüppevõimet koheselt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Millal meil siin foorumis viimane naisterahvas käis?
              Lindur ei pidanud eit olema?

              Kommentaar


                Venemaa väravavahi perekonnanimi on Safonov, mitte Safronov.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Hurt võiks natuke niiöelda tagasi tõmmata, ei pea niiöelda olema kõik 45 minutit kuulipildujana täis infot niiöelda sellest, mida on telekast niiöelda niisamagi näha.

                  Kommentaar


                    Bale, Ramsey, Kieffermoore...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                      Bale, Ramsey, Kieffermoore...
                      ära unusta Danjamesi!

                      Kommentaar


                        Muidu Elo Ellermaad oli vahesaates vägagi rahulik vaadata.

                        Kommentaar


                          Ongi inimesed otsas Eestimaal ja hakkavad need vennikesed seal korduma..

                          Kommentaar


                            Joel Indermitte poolaja taktikajutt oli minu meelest lihtne, loogiline ja adekvaatne.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Joel Indermitte poolaja taktikajutt oli minu meelest lihtne, loogiline ja adekvaatne.
                              +1 Eks ta igapäev tegeleb sellega Floras + eks see Futboliidis ju samamoodi lahkab erinevate meeskondade taktikaid jne seega ta oskabki ennast väljendada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Millal meil siin foorumis viimane naisterahvas käis?
                                Manu ju neid täis.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X