320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Tarmo Tiisler kõige nõrgem? Wut?
    Maitse üle ei vaielda vist.

    Kommentaar


      Küsiks ka milles see T.Tiisleri headus seisneb ? Tüüp ratsutab juba aastaid stampväljendite ja mingi imeliku võltspaatose najal,vaadake ca 7 aastat vanu mänge üle . Ta tõusis vist hinda raadios korvpalli kommenteerides,aga minu meelest on sinna tasemele ka kõik seisma jäänudki.Lihtsalt minu arvamus,ei pretendeeri absoluutsele tõele.

      Kommentaar


        Halvem, kui Kalkun või noor Tiisler?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Halvem, kui Kalkun või noor Tiisler?
          Noorem Tiisler oli vähemalt laskesuusa puhul väga tasemel. Kalkun ka midagi erilist pole, aga selline okei tase, kannatab kuulata. Vanem Tiisler üritab mingeid Hispaania kommentaatoreid jäljendada, aga emotsioonid on nii fake, et see hakkab närvidele.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Noorem Tiisler oli vähemalt laskesuusa puhul väga tasemel. Kalkun ka midagi erilist pole, aga selline okei tase, kannatab kuulata. Vanem Tiisler üritab mingeid Hispaania kommentaatoreid jäljendada, aga emotsioonid on nii fake, et see hakkab närvidele.
            Noor Tiisler oli Brasiilia MM ajal ikka puhas klass, loodame samu emotsioone nüüd ka

            Kommentaar


              Minule isiklikult absoluutselt ei istu noorem Tiisler ja tema ära panev kommenteerimise stiil. Isegi Kalkun on sümpaatsem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Minule isiklikult absoluutselt ei istu noorem Tiisler ja tema ära panev kommenteerimise stiil. Isegi Kalkun on sümpaatsem.
                Ju on siis kuskil sinu lemmikuid teravalt torganud, sest noorem Tiisler on Eesti mõistes kindlasti tasemel kommentaator.

                Kommentaar


                  Algselt postitas check Vaata postitust
                  Ju on siis kuskil sinu lemmikuid teravalt torganud, sest noorem Tiisler on Eesti mõistes kindlasti tasemel kommentaator.
                  No kui foorumlane check juba nii ütleb, siis mida on mul enam möliseda.

                  Kommentaar


                    jah mis me siin teist kallal nokime, kui Aet on meie ühine vaenlane!

                    Kommentaar


                      Mina olen Maskiga nõus, ei istu ka väga noorem Tiisler oma ärapanemis stiiliga.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Mina olen Maskiga nõus, ei istu ka väga noorem Tiisler oma ärapanemis stiiliga.
                        Mis osas see ärapanemise ideoloogia seisneb? Ma ei ole veel isiklikult arusaanud veel sellest, et üritaks ära panna vms. Ma olen jätkuvalt seisukohal peab olema emotsionaalne ja panema vaatajat kuulama. Ma ei kannata karvavõrdki uimaseid kommenteerijaid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ma olen jätkuvalt seisukohal, et kommentaatori ülesanne ei ole karjuda ega pastakast lamedaid metafoore välja imeda. Ma ei kannata karvavõrdki kommenteerijaid.
                          Oh teid tartlasi. Teie elu on ikka raske. Soovitan luuleõhtule minna.

                          Kommentaar


                            Üks neist Tiisleritest nimetas just spordiuudistes Gaanat korduvalt Gambiaks. Hale värk.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              See oli Tarmo.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                                See oli Tarmo.
                                Alatu laim,see polnud mina!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X