320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ETV

    Kuna alanud EM finaalturniiri kantakse üle Eesti Televisioonist, ja TV3-e kommentaatoritel oma teema on, siis võiks ju ETV omasi selles teemas arvustada.
    Või mis?
    It\\\'s always better on holiday...

    #2
    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    jeee...osila kommenteerib!!! osila jalka kommenteerimine võrdub unejutuga . äkki suudavad mõttuse kommentaarid mind siiski üleval hoida...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Kas Mõttus on loll või ongi Guardiola sel suvel Realiga liitumas? Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
      Kui midagi valesti kuulsin, siis palun vabandust.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Kuna jah on teada,et etv kommentaatorid eriti oma jutuga ei hiilga on plaanis kõiki mänge vaadata soome tv-st kus on alati asjalikud kommentaarid ja puuduvad mõtetud spekulatsioonid(Guardiola reali)

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by realmadridfan


          Kas Mõttus on loll või ongi Guardiola sel suvel Realiga liitumas? Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
          Jutt käis Xabi Alonso\'st ja siis hakkas ta teda võrdlema Guradiolaga... ning siis läks asi segaseks ja kuidagitpidi oli ikkagi võimalik arusaada, et jutt siis Xabi Alonso Reali siirdumisest käis
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            mismaoskankosta - duo kaljuveer ja keegi häbelik häälega noormees (oli see too Kivivsild?) sundisid mind esimest korda elus ataki vältimiseks kanalit põhjanaabrite omale vahetama.. ENAM ebakompetentsemalt vist ei anna kõneleda - faktivigadega pikitud ümmargune mittekuhugiviiv jutt \'luuravast\' jalgpallist 10 min järjest - tänks bat nõu tänks. Pisikestele vajakajäämistele vaatamata võin ma nüüd rahumeeli väita, et Mardikas ja Kannik on mesi minu kõrva...

            GO ENGLAND!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              kuna minu t-vesi vulistab vaid kodumaiseid kanaleid, pean leppima etv poolt edastatavaga. aga üks mõnus näide tuhandest killust:

              kivisild: ...ja kui lampard ette rünnakule läheb, peab gerrard ära katma kaitseliini esise ala...jne...
              kaljuveer: ...arvatavasti on see erikssoni korraldus...
              kivisild: kindlasti, jah.

              no marko, sa oled küll geenius.

              aga üldiselt kannatan ma isegi jurtšenko-lehiste duo ära, kui välja arvata ivari kuked ja kiljatused aeg-ajalt. kaljuveeri ma ei talu ja kuigi kivisild on lahe mees ja puha, on ta kaugel mõistest \'sõnasepp\'.

              aga oli see vast mäng või mis?

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Originally posted by Magpie

                ... ja kuigi kivisild on lahe mees ja puha, on ta kaugel mõistest \'sõnasepp\'.
                Meenub sõna \'kompaktne\' .

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  See kivisild nagu suri seal rääkides, ta rääkis nii aeglaselt,et kui ta alustas lauset siis oli juba ette teada, kuidas see lõpeb.Ja see, et ta oma mõtet kordab erinevata sõndaga ca 30minti, ei anna mingit uut informatsiooni,nagu ta seal ette kujutab.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Jutsenko on kõige parem, sel mehel vähemalt emotsioone
                    Osila kommib nii:
                    Ja eesti koondis on löönud teise värava prantsusmaale
                    Aga jurtsenko:
                    Jaa EESti koooondis on lööööööööööööööööööööööööönud väraaaaaaaaaaaaaaaavaa karmauhti

                    Osila mõttetu!
                    Jurtsenko ruulib

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      Aga see oleks ju eriti tore olnud kui Oz-ila oleks Horvaatia-Šveitsi mängu kommenteerinud.Hoolimata varasest kellaajast oleks ma suhtkoht kindlalt magama jäänud, aga tegelt oli mäng nii igav, et ma vahepeal magasingi

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        Ma tahaks teada, kuhu on kadunud Tiit Rääk:P
                        Nii tore oli kulata, kuidas ta mängu ajal lätsutab, mälub ja prillisangu klõbistab.
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          elagu etv ja helar osila veel parem kuuse leps hakkaks jalkat kommenteerima siis saaks nalja kyll
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            Jurtšenko on ETV omadest kõike sümpaatsem minu jaoks. Tundub, et meest vähemalt huvitab, mis platsil toimub. Teiste kohta küll seda öelda ei saa.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Originally posted by dimaggio


                              Ma tahaks teada, kuhu on kadunud Tiit Rääk:P
                              Nii tore oli kulata, kuidas ta mängu ajal lätsutab, mälub ja prillisangu klõbistab.

                              See oli mönusAga Tiit\'u huvitab ju rohkem käspiall nagu ma spordiuudiseid kuulates aru olen saanud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X