320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks see Islandi puuriluku tõrje Messi pennule top1 tõrje on? See penalti oli nii halb ja turniir on palju paremaid tõrjeid pakkunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Miks see Islandi puuriluku tõrje Messi pennule top1 tõrje on? See penalti oli nii halb ja turniir on palju paremaid tõrjeid pakkunud.
      Mis vahet seal on. Kõiki selliseid tabeleid tehaksegi ajakirjanduses vaidluste tekitamiseks, aga mitte absoluutse tõe loomiseks.

      Kommentaar


        "Kes oled sina, mina olen Mina".
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Miks see Islandi puuriluku tõrje Messi pennule top1 tõrje on? See penalti oli nii halb ja turniir on palju paremaid tõrjeid pakkunud.
          Et sinusuguseid lumehelbeid triggerida.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Et sinusuguseid lumehelbeid triggerida.
            Aaa, vahi siis.

            Kommentaar


              Kristjan "Tegelikult" Kalkun < Kristjan "Tõesti" Kalkun

              Kommentaar


                Kerge hämmar:

                Hispaania vs. Maroko - marokol on jummala savi
                Portugal vs. Iraan - mõlemad võivad edasi saada. Tuleb andmine.

                Kumma valib näitamiseks ETV?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kerge hämmar:

                  Hispaania vs. Maroko - marokol on jummala savi
                  Portugal vs. Iraan - mõlemad võivad edasi saada. Tuleb andmine.

                  Kumma valib näitamiseks ETV?
                  GROUP A

                  - Russia are through and will top the group if they avoid defeat vs. Uruguay.
                  - Uruguay are through but must beat hosts Russia to top the group.
                  - Egypt and Saudi Arabia have been eliminated.

                  ====================================

                  URUGUAY - RUSSIA (ETV - https://otse.err.ee/k/etv)

                  First stage - Group A, Samara Arena Samara
                  25 Jun 2018 - 17:00 Local time

                  ====================================

                  SAUDI ARABIA - EGYPT (https://sport.err.ee/)

                  First stage - Group A, Volgograd Arena Volgograd
                  25 Jun 2018 - 17:00 Local time

                  ====================================

                  GROUP B

                  - Portugal need a point against Iran to qualify. Can qualify with a defeat if Spain lose by a bigger margin.
                  - Spain need a point against Morocco to qualify. Can qualify with a defeat if Portugal lose by a bigger margin, or if Iran/Portugal is a low-scoring draw and Spain lose by no more than one goal.
                  - If both Portugal and Spain lose, the team with the worse result would finish third. If both Portugal and Spain win, the team with the biggest victory would finish top. Spain and Portugal currently have identical records and are separated by disciplinary records (yellow/red cards). If this finishes level too they will draw lots for group position.
                  - Current yellow cards: Portugal 2, Spain 1
                  - Iran must beat Portugal to qualify, and could finish top if Spain lose.
                  - Morocco have been eliminated.

                  ====================================

                  SPAIN - MOROCCO (ETV2 - https://otse.err.ee/k/etv2)

                  First stage - Group B, Kaliningrad Stadium Kaliningrad
                  25 Jun 2018 - 21:00 Local time

                  ====================================

                  IRAN - PORTUGAL (ETV+ - https://otse.err.ee/k/etvpluss)

                  First stage - Group B, Mordovia Arena Saransk
                  25 Jun 2018 - 21:00 Local time

                  ====================================
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Sain ka hiljem teada, et ETV+-st on võimalik vaadata.

                    Kommentaar


                      Kalkuni hädaldamine VARi teemal käib vaikselt närvidele juba. Aga võibolla on see maailmavaateline konflikt ja asi minus. Minu silmis on VAR olnud sel MMil suurepärane ning Iraani-Portugali mäng oli küll veidi VARi-rikkam, aga see oli samuti pigem erand kui reegel. Enamasti olen ma olnud ülitänulik, sest nii
                      mõneski mängus on VAR teinud ikka väga tänuväärset tööd.

                      Edit: Ainuke kriitika siiani on olnud pigem see, et seda pole piisavalt palju rakendatud (Vt: Kane ja Tuneesia).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        Kalkuni hädaldamine VARi teemal käib vaikselt närvidele juba. Aga võibolla on see maailmavaateline konflikt ja asi minus. Minu silmis on VAR olnud sel MMil suurepärane ning Iraani-Portugali mäng oli küll veidi VARi-rikkam, aga see oli samuti pigem erand kui reegel. Enamasti olen ma olnud ülitänulik, sest nii mõneski mängus on VAR teinud ikka väga tänuväärset tööd.
                        +100 Kaua lastakse sellisel vennal seal jahuda?

                        Kommentaar


                          Kurat, mul pole Kalkuni vastu midagi seni olnud, aga see pidev hala VARi vastu see MM on väga arusaamatu ja labane. Käitu normaalselt, ära suru oma emotsioone peale.

                          Kommentaar


                            Juba kirjutasin sama, aga kustutasin ära. Tore, et keegi veel märkas. Minu meelest tal kammis kusagil 90 minuti kandis täiesti ära ja paugutas juba alateadvusest mingit suvalist paska, isegi kaaskommentaator sai sellest vahepeal aru, aga ta ei jätnudki järele...

                            Pole ka kunagi Tema vastu midagi olnud, aga nüüd läks vähe liiale selle "Valage pisar Iraani eest" jutuga...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Mängu lõpu Kalkuni monoloogid ikka ausad asjad. Vana hakkab hakkab halamisega pihta ja siis vist poole möla peal unustab ära millest ta räägib ja lõpuks hakkab mingeid täitsa umbes sõnu kasutama.

                              Kommentaar


                                VARi häda on selles, et mingid tundmatud tondid kuskil kaadri taga otsustavad selle kasutamise üle ja kohtunik muutub marionetiks. puudub läbipaistvus ja üheselt mõistetavus. pisut paranoilisemad indiviidid täheldavad, et kellegi karvane käsi saab pimedas toas seeläbi suunata mängutulemusi õigesse kanalisse. kui arvestada, millised olukorrad on läbi lastud ja milliseid pehmeid penalteid on selle abil antud, siis ma küll küsiks, et kas me sellist VARi tahtsimegi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X