320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuigi tahaks kiita Aeti, et mingisugune edasiminek on ju ning, et natuke on küsimused juba asjakohasemad, aga siis tuleb:

    "Sellisele Belgiale pole ju häbi 1-8 kaotada?"

    :Facepalm
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Kuigi tahaks kiita Aeti, et mingisugune edasiminek on ju ning, et natuke on küsimused juba asjakohasemad, aga siis tuleb:

      "Sellisele Belgiale pole ju häbi 1-8 kaotada?"

      :Facepalm
      Kerge tögamine ja iroonia.

      Kommentaar


        Ma võin teile Aeda telnri saata. Kui see ikka see Aet on.

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Vaene Neymar, isegi taktikalaual veeretatakse tema nuppu, mitte ei tõsteta viisakalt nagu teiste härrade nupukesi.
          Minuarust see oli päris naljakas. Ma muidugi jälestan Neymarit ka.

          Kommentaar


            Ma arvan, et keegi peaks #solvuma selle peale!
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Neymarist saaks jooksvalt MMilt korraliku dokumentaali.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kalkunit kuulates tundub, nagu ta näeks jalgpalli ainult suurturniiride aegu ja siis on hämmelduses, mis imelik mäng see on.

                edit: aga et mitte ainult viriseda, siis kõigi teiste tegelastega ETVs olen ära harjunud, ja üheltki teiselt kanalilt MMi vaatamist ette ei kujutagi. jee.

                Kommentaar


                  Mitu lauset Palatu öelnud on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mitu lauset Palatu öelnud on?
                    ikka aeg-ajalt ütleb midagi,
                    vb on intonatsioonilt veidi Kalkuniga veidi sarnane ja pole alati aru saada, kes mida ütleb

                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Neymarist saaks jooksvalt MMilt korraliku dokumentaali.
                    it's cumming home
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Tõra see Kalkun. Türastunud ülekasvanud kana. Täistaun. bläbläblä venemaa on kannatanud rahvas ilmasõdades, vaata kuidas mängivad. bläbläblä. MIne rongipeale. Debiil. Ma olin enne turniiri : Kalkun? Suht neutraalne reporter mu jaoks. Turniiriga ennast samapalju täis lasknud kui ... ma ei tea. POle võrdlsut eriti. Aet veel ei vea välja.

                      Kommentaar


                        minu isiklik "lemmik" on olnud vana Tiisler.

                        Tema sulest pärinevad järgmised pirnid -
                        1) Serbia mängu ajal läheb kaader Mitrovici peale. Äkki otsiti seda, kes vahetusse läheb vms (selles osas pead ei anna)? Tiisler: "Äkki on selleks vanameister Mitrovic?" - lähen mina chekcima - Mitrovic on 23 aastane.... et siis nüüd jookseb vanameistri piir siit.
                        2) Argentina viimase grupimängu ajal kui kaadrisse tuleb Kun Agüero. Tiisler (midagi loosely sellist) - "Agüero jaoks pole otsustavad väravad midagi uut. Tema lõi selle otsustava viimase-viimase minuti värava 2002 aastal, mis tõi Manchester City'le tiitli!" . Ahah. 2002 siis?
                        3) Peruu-Prantsusmaa mängul lihtsalt terve poolaja jagu ei suutnud mees teha vahet Oliver Giroud'l ja Antoine Griezmannil. Nagu ei ole nii keeruline, arvestades et esimene on pikk, habemega ja 31-aastane kogenud ründaja, teine 4 aasta jagu noorem, välimuselt mõneti lausa poisikeselik 18 cm lühem ründaja?!?!
                        4) Täna Rootsi-Ingilsmaa mängu ajal kui Lindelöf oli palli puhtaks löönud - "Ei olnud Lindelöfil lihtne Manchester Unitedis noore mehena läbi lüüa. Alles hiljuti oli ta sealt laenul Portugalis Benficas". Ahah, et oli ManU kasvandik, ainult laenatud Benficase siis? Miks teised sellest midagi ei tea ka ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Tõra see Kalkun. Türastunud ülekasvanud kana. Täistaun. bläbläblä venemaa on kannatanud rahvas ilmasõdades, vaata kuidas mängivad. bläbläblä. MIne rongipeale. Debiil. Ma olin enne turniiri : Kalkun? Suht neutraalne reporter mu jaoks. Turniiriga ennast samapalju täis lasknud kui ... ma ei tea. POle võrdlsut eriti. Aet veel ei vea välja.
                          Täpselt minu mõte sellest MM-ist: #Kalkunout, #AetNotReadyYet ning taktikalaua ääres on Lemsalu nagu kuningas...
                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            MA siis polnudki ainus, kes sellest kannatuste jutust erekat ei saanud, aga jah, veidi rõõmsamalt tundus jah Kalkun seda Venemaa tegemisi läbi elama .
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Kõige jubedam on olnud kuulata Kalkunit, Voolaidu ja vana Tiislerit seekord. Kui alguses lasid lihtsalt neil taustaks jaurata, siis teise ringi pealt hakkas juba vihale ajama kohati. Korralikult annab tunda, et nad teevad nö. "liinitööd". Väga palju infot mängijate kohta tuleb paberilt, lisaks veel Kalkunil iga mäng vajadus rõhutada kuidas natuke teistsuguse nahavärviga mees kuskile koondisesse on sattunud ja oli ka mitmeidmänge kus ei Kalkun ega Tiisler suutnud absoluutselt oma eelistusi varjata. Minu jaoks on täiesti fine, et inimestel on oma lemmikud kellele kaasa elatakse, aga proffessionaalsuse mõttes siiski eelistaks kuulata balansseeritud kommentaari, mitte et ühe meeskonna värava puhul tuleb kontrollimatu "AHAAAAAA-OUJEEEEE, TAANI LÖÖB VÄRAVAAAAAAA" ja teise vastuvärava puhul on reaktsiooniks lembitukuuselik "nojah ja tuleb vastuvärav".

                              Aet on omas elemendis 80% ajast täiesti fine. Seni kuni ta püsib ettekirjutatud stsenaariumi piires, juhatab mängud sisseja esitab külalistele küsimusi, on kõik korras. Siis kui tekib liigselt kohti improviseerimiseks, läheb käest ära. Selgelt annab tunda, et ta vist ei jälgi eriti euroopa klubivutti, ei tunne nii süvitsi taustsüsteemi kui meie ja üldine mängusituatsoonide ja olukordade tõlgendamine on kohati sellel tasemel nagu "aastas 2x jalkat vaataval emal".

                              Head on olnud Alvar Tiisler, Gert Kams, Janno Kivisild ning Indrek Zelinski. Ka Liisi isa on okei.

                              Ülejäänud seltskond on rohkem hall mass.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Alvar Tiisler siis sinu arvates on oma inglismaa ja premmi armastust suutnud varjata? Mkay...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X