320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minul on igatahes hea meel, et Kaljuveer tööst priiks sai. Võimalik, et tema administratiivsed jne oskused on väga head, aga see mis välja paistab on minu arust päris kehv. Õhtused spordiuudised on juba ammu alla igasugust arvestust. Neid spordiaasta parimate valimistele eelnenud "arutelusid" oli väga piinlik vaadata. Samuti võib tema nimele kirjutada "skandaalikese", mis oli seotud aasta spordihetke valimisega. Ühtegi normaalset spordisaadet ETVs ei ole. Pühapäeva õhtused intervjuud spordifunktsionääridega on täiesti ilmetud. Ma ei tähtsustaks üle ka tema teeneid jalgpalli ees ERRis. Ma ei usu, et koondisemängud nüüd kuhugi kaovad - näidatakse ka edaspidi nii jalgpalli, korvpalli kui ka võrkpalli rahvuskoondiste mänge. Koduse liigaga tegi ka TV6 otsa lahti - ERR mingit uut kvaliteeti küll lisanud ei ole.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Koduse liigaga tegi ka TV6 otsa lahti - ERR mingit uut kvaliteeti küll lisanud ei ole.
      Selle väitega ma küll nõus pole. Vaatasin just ükspäev Kalju - Flora mängu takkajärgi ja ülekande kvaliteet oli üllatavalt hea. Rääkimata seigast, et ERR-is ma saan üldse neid mänge tagantjärgi vaadata. TV6 ei igatse ühegi kandi pealt taga, ainus pluss oli Ott Järvela kommentaarid ja see oli ka kõik.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        nõus tun Jeti88'ga.

        Hea meel, et kinga sai. Nüüd võtku Kalkun ja Säärits ka kaasa.

        Inimlikul tasemel muidugi kahju, kui inimestel sitasti läheb, aga see ETV sporditoimetuses toimuv oli muutumas juba väljakannatamatuks.

        Jurtšenko tagasi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          Minul on igatahes hea meel, et Kaljuveer tööst priiks sai. Võimalik, et tema administratiivsed jne oskused on väga head, aga see mis välja paistab on minu arust päris kehv. Õhtused spordiuudised on juba ammu alla igasugust arvestust. Neid spordiaasta parimate valimistele eelnenud "arutelusid" oli väga piinlik vaadata. Samuti võib tema nimele kirjutada "skandaalikese", mis oli seotud aasta spordihetke valimisega. Ühtegi normaalset spordisaadet ETVs ei ole. Pühapäeva õhtused intervjuud spordifunktsionääridega on täiesti ilmetud. Ma ei tähtsustaks üle ka tema teeneid jalgpalli ees ERRis. Ma ei usu, et koondisemängud nüüd kuhugi kaovad - näidatakse ka edaspidi nii jalgpalli, korvpalli kui ka võrkpalli rahvuskoondiste mänge. Koduse liigaga tegi ka TV6 otsa lahti - ERR mingit uut kvaliteeti küll lisanud ei ole.
          Mina küll ei julgeks öelda, et õhtused spordiuudised täitsa allapoole arvestust on. Minu meelest on need küll enam vähem sellised, millistena ma rahvusringhäälingu spordiuudiseid ette kujutaks. Muus osas nõustun, aga täielikult.

          Muide, kuigi Allikmaa ei tundu spordist eriti midagi taipavat, siis selle alade mitmekesitamisega tuleb nõus olla. Minu arvates on ka jalgpalli ETVs selgelt liiga palju. Minge vaadake näiteks sport.err-st , mis lähiajal teles on. Kuni 26nda aprillini on seal 2 käsipalli, 1 TV 10 Olümpiastarti, 1 Suusaajakiri ja 12 jalgpalliga seotud saadet või ülekannet. Ehk teisisõnu kui koondisemängud ja MM on okei, siis Preemium Liiga näitamine ei ole seda mitte. Isegi suure spordisõbrana, on mul suhteliselt raske mõista, miks peaks ETV laupäeviti oma põhikanalil näitama Eesti liiga jalgpalli. On sel suur publikuhuvi? Vaadates staadionitel toimuvad, siis vaevalt. Ma saan aru, et EJL taob selle lõbu ilmselt suures osas kinni, kuid kui sellega kogu ERR-i sport piirdubki, on põhjust virisemiseks.
          Müün jalkasärke!:
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Selle väitega ma küll nõus pole. Vaatasin just ükspäev Kalju - Flora mängu takkajärgi ja ülekande kvaliteet oli üllatavalt hea. Rääkimata seigast, et ERR-is ma saan üldse neid mänge tagantjärgi vaadata. TV6 ei igatse ühegi kandi pealt taga, ainus pluss oli Ott Järvela kommentaarid ja see oli ka kõik.
            Oma arvamust Premiumi ERR ülekannete osas väljendasin ma paar postitust eespool. Seda siis küll Levadia-Paide mängu kohta. Kuid jah, kahte viimast vooru pole telest vaadanud - ei oska kommenteerida. Peab ka vast siis järgi vaatama. Järelvaatamise osa on tõesti hea + otse saab ka vist netist vaadata, aga need kuuluvad rohkem IT valdkonda ja minu arust otseselt sporditoimetuse teene ei ole. Aga võib-olla ma eksin.

            EDIT:
            Algselt postitas Soldat Vaata postitust
            Mina küll ei julgeks öelda, et õhtused spordiuudised täitsa allapoole arvestust on. Minu meelest on need küll enam vähem sellised, millistena ma rahvusringhäälingu spordiuudiseid ette kujutaks. Muus osas nõustun, aga täielikult.
            Üks asi, mis mind väga häirib on see et praktiliselt kunagi ei ole pallimängu tulemuste juures lisaks liigatabelit. Olen nõus, et kajastada tuleks võimalikult palju erinevaid alasid, aga kohati on porportsioonid väga paigast ära. Mõnede reporter/toimetajate meelisalad saavad selgelt liiga palju kajastust, kuigi tegemist on suhteliselt väikese sündmusega ja ükski eestlane ka ei osale. Operatiivsus on kehv. Mõni päev tagasi küll suudeti Rocki mängutulemus eetris veel ära öelda kui mäng lõppes saate ajal aga hiljuti mäletan olukorda, kus üks Schenkeri Final Fouri tulemus jäeti tuimalt ütlemata ja lubati rääkida homses saates kuigi mäng lõppes juba enne saate algust. Ja seda on varem ka tihti olnud ning see Rocki mängu tulemuse operatiivne edastamine oli pigem erand. On ka muid asju, aga pragusel kellaajal ei suuda oma mõtteid enam korralikult formuleerida...
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Oma arvamust Premiumi ERR ülekannete osas väljendasin ma paar postitust eespool. Seda siis küll Levadia-Paide mängu kohta. Kuid jah, kahte viimast vooru pole telest vaadanud - ei oska kommenteerida. Peab ka vast siis järgi vaatama. Järelvaatamise osa on tõesti hea + otse saab ka vist netist vaadata, aga need kuuluvad rohkem IT valdkonda ja minu arust otseselt sporditoimetuse teene ei ole. Aga võib-olla ma eksin.

              EDIT:


              Üks asi, mis mind väga häirib on see et praktiliselt kunagi ei ole pallimängu tulemuste juures lisaks liigatabelit. Olen nõus, et kajastada tuleks võimalikult palju erinevaid alasid, aga kohati on porportsioonid väga paigast ära. Mõnede reporter/toimetajate meelisalad saavad selgelt liiga palju kajastust, kuigi tegemist on suhteliselt väikese sündmusega ja ükski eestlane ka ei osale. Operatiivsus on kehv. Mõni päev tagasi küll suudeti Rocki mängutulemus eetris veel ära öelda kui mäng lõppes saate ajal aga hiljuti mäletan olukorda, kus üks Schenkeri Final Fouri tulemus jäeti tuimalt ütlemata ja lubati rääkida homses saates kuigi mäng lõppes juba enne saate algust. Ja seda on varem ka tihti olnud ning see Rocki mängu tulemuse operatiivne edastamine oli pigem erand. On ka muid asju, aga pragusel kellaajal ei suuda oma mõtteid enam korralikult formuleerida...
              Ma võin küll eksida, aga esialgu tundub olevat mingi selline süsteem:

              Kaljuveeri põhiline ülesanne oli võidelda suurvõistluste eest - MM, EM, OM, suusk jne. Need spordisaated ja uudised on siiski asendustegevus suurturniiride ajaks, et inimestel oleks justkui töökoht ja midagi teha.
              Eelarvenumpsikutele käis pinda, et suurturniirid nii kallid olid. Lisaks olid pahased nii mitmedki alaliidujuhid, et spordisaated ei teinud nendest sõbralikke promolugusid-saateid. Ala "suusaparadiis", "kiikingutaevas" jne.
              Kuna Kaljuveer võitles väga raevukalt MM-i hiigelprojekti pärast, mida taheti eelarvest maha saada, siis sai tema krediit täis. Allikmaa on ka varasemalt andnud mõista, et sport on eratelekanalite teema, kuna tegu on puhta meelelahutusega.
              Ehk ma usun, et ETV sport tahetakse viia tasandile "mõni spordiuudis ja mõni noortespordisaade". Seejärel saaksid palju enda edust rääkida teatud spordialaliitude juhid enda edusammudest. Seejuures on nad ka teatud erakondade liikmed. Sellele olla Kaljuveer vastu seisnud.

              Jeti88 saab rõõmustada, et küll on (võibolla) hea spordiuudiste saade seal saatepäeva lõpus, aga sisuliselt on see ka ainus spordisaade, mis rahvusringhäälingus vaatamisväärne on. Et palju edu.

              P.S. 13.46. Rääkisin nüüd ka veel paar inimesega ja tegelesin ülemõtlemisega. Lihtsaks vastuseks on teatud spordialaliitude ja poliitikute intriigid. Lasteaed-tramaivõi.

              Kommentaar


                eilne võrkpalli eestikate 3. poolfinaal selveri ja ttü vahel lõppes ca 20.50, kl 21.30 alanud spordiuudistes olid sees nii mängu otsustaivamad momendid (nt ka viienda geimi 15-13 blokipunkt) + mõlema meeskonna peatreeneri olgugi et lühikesed, ent konkreetsed ja otsekohesed mängujärgsed kommentaarid.

                aga küllap siis oli ka see erand, nagu ütlesid.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jeti88 saab rõõmustada, et küll on (võibolla) hea spordiuudiste saade seal saatepäeva lõpus, aga sisuliselt on see ka ainus spordisaade, mis rahvusringhäälingus vaatamisväärne on. Et palju edu.
                  See suurvõistlusete vaheline töötajate vegeteerimine ei ole ju ka õige. Oht on, et asjad lähevad veel hullemaks, aga praeguse olukorraga ei saa ka kuidagi rahul olla. Ka kõige hullema stsenaariumi korral ma ei suuda uskuda, et ka koondisemängude kallale mindaks. Muus osas niikuinii suht null seis. (Premiumi näitamiseks on ka leping 2016 aastani.)
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    See suurvõistlusete vaheline töötajate vegeteerimine ei ole ju ka õige. Oht on, et asjad lähevad veel hullemaks, aga praeguse olukorraga ei saa ka kuidagi rahul olla. Ka kõige hullema stsenaariumi korral ma ei suuda uskuda, et ka koondisemängude kallale mindaks. Muus osas niikuinii suht null seis. (Premiumi näitamiseks on ka leping 2016 aastani.)
                    Saab hullemaks minna. Suurvõistlusi enam ei ole ETV-s ja sporditoimetuse ülesanne seisneb uudistesaate lõppu väikese spordiploki tegemises, mille uudisteankur ette loeb. Mõne eesti meistrika kommenteerimine oleks honoraripõhine ja püsivalt spordiajakirjanikke tööl väga polekski.
                    Samas on teise poole argumendid, et mõni spordiala saanud justkui liiga vähe tähelepanu (ala korvpall vs. jalgpall) pluss muud sarnased asjad, et äkki on ka seal tõepõhja all.

                    Samas võtan endale tule ja ütlen (endas spordisõbra kõrvale jättes), et ERR ei peaks niiehknaa jalgpalli MM-i, EM-i ja OM-i üle kandma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Samas võtan endale tule ja ütlen (endas spordisõbra kõrvale jättes), et ERR ei peaks niiehknaa jalgpalli MM-i, EM-i ja OM-i üle kandma.
                      Kes siis peaks seda sinu arvates tegema? Normaalses Euroopa riigis on see kuni viimase ajani olnud rahvusringhäälingu ülesanne. Nüüd jah ei suuda EBU enam õigusi kinni maksta. Aga Eestis pole ka normaalset alternatiivi. Ei saa eeldada, et suvaline suurvõistluste huviline hakkab endale tasulisi spordipakette ostma.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kes siis peaks seda sinu arvates tegema? Normaalses Euroopa riigis on see kuni viimase ajani olnud rahvusringhäälingu ülesanne. Nüüd jah ei suuda EBU enam õigusi kinni maksta. Aga Eestis pole ka normaalset alternatiivi. Ei saa eeldada, et suvaline suurvõistluste huviline hakkab endale tasulisi spordipakette ostma.
                        Kui teiselt poolt pannakse hind paika turutingimustel, siis peab olema ka ostja valmis selle eest maksma turutingimustel. PRaegusel juhul müüb ju FIFA vastavalt pakkumisele, aga ERR on samal ajal seotud poliitiliselt ehk ei saa ju lubada poliitik X, et jääks MM nägemata. Ja minu arvates on õiglasem vaatajapõhiste pakettide müük või siis näiteks üle Baltimaade ulatuv näitamisvõrgustik, kus mõlemal osapoolel on võrdsed alused ehk kui FIFA küsib liiga palju, siis tough luck ja jääb nägemata. Ehk jalgpalli MM-i iga hinna eest näitamine pole see, mis peaks olema rahvusringhäälingu ülesanne.

                        P.S. Ja ma kordan, et see seisukoht on endas spordisõpra kõrvale lükates. Mullegi meeldiks ETV-st jalksi vaadata, aga seda mitte sellisel kujul, kus hind kerkib kontrollimatult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ja minu arvates on õiglasem vaatajapõhiste pakettide müük või siis näiteks üle Baltimaade ulatuv näitamisvõrgustik, kus mõlemal osapoolel on võrdsed alused ehk kui FIFA küsib liiga palju, siis tough luck ja jääb nägemata. Ehk jalgpalli MM-i iga hinna eest näitamine pole see, mis peaks olema rahvusringhäälingu ülesanne.
                          Jah, võib-olla küll. Aga selleks peab olema ka selline õiguste omanik, kes suudab ja tahab vaatajale erinevaid alternatiive ja pakette pakkuda. Ja võrdselt läbi kõigi Elionide, Starmanide ja mis nad kõik on. Eestis ei kujuta seda tänase seisuga ette.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Aga Dannar. Uuri järgi. Jalka MMi hind potensiaalse riigis elava inimese kohta. Kus tuleb kõige madalam hind Euroopas? Hetkel väidetavalt Eestis ja seda hinda ei suuda maksta ei Kanal2 ega TV3, nagu detsembris selgus.

                            Ja OMi näitas ju nüüd ka TV3+Viasat Sport Baltic - kas nendega jäädi rahva poolt rahule? Miks võrdluses siiski inimesed ETV-d eelistavad? Niipalju kui ise nägin, siis mõned kommid olid täitsa head, mõned jätsid aga vääääga soovida oma keelekasutuselt ja muult selliselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Hetkel väidetavalt Eestis ja seda hinda ei suuda maksta ei Kanal2 ega TV3, nagu detsembris selgus.
                              Seda ei saa väita. Pole võimalik raha leida, kui sellisest asjast antakse teada hetkel, mil on nii K2 kui TV3 teinud juba eelarve ära. Antud juhul oli Allikmaa käik poliitiline väljapressimine raha leidmiseks, sest see oli raudkindel, et raha eraettevõtted nii kiirelt ei leia ja poliitikud peavad raha lisama. See ongi olukorra nõrkus, et sisuliselt on võimalik MM muuta väljapressimiseks.

                              Ja asi pole selles, et kuskohas on ülekanne parema kvaliteedi ja kommentaaridega. Asi on selles, et kas see peaks olema rahvusringhäälingu ülesanne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Seda ei saa väita. Pole võimalik raha leida, kui sellisest asjast antakse teada hetkel, mil on nii K2 kui TV3 teinud juba eelarve ära. Antud juhul oli Allikmaa käik poliitiline väljapressimine raha leidmiseks, sest see oli raudkindel, et raha eraettevõtted nii kiirelt ei leia ja poliitikud peavad raha lisama. See ongi olukorra nõrkus, et sisuliselt on võimalik MM muuta väljapressimiseks.
                                kusjuures nagu mina olen aru saanud, siis ei olnud väljapressimine. ta lihtsalt ongi selline. raha leidis ikka Marko samas see oli teada jah palju palju ennem, et MM tuleb ja sellist raha vaja planeerida jne. huvitav miks ta ei tegutsenud varem, see on tõesti küsimus. samas tal on reaalne soov saada lahti jalkast ja tuurist. ta on seda öelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X