320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aet mingi Itaalia provva koht: "3x on valitud itaalia liiga väravakütiks"

    Kommentaar


      Täna kõlab see asi nii,nagu tütar ja isa on üle tüki aja kokku saanud ja heietavad elu - olu üle . Kaaskommentaatori puhul ei mõelda vist üldse ,kas ta ka eetrisse sobib . Kõva spetsialist võib ju olla ,a kui mökitab ainult stiilis " oi-oi,no nii,mis siit nüüd tuleb" ,siis oleks võinud kutsumata jätta .

      Kommentaar


        Aet on lahe. Ma vaatasin mängu ainult seepärast, et väravajoovastust kuulda. Tuju läks heaks kohe.

        Kommentaar


          Säärits näeb Süvariga võrreldes isegi kommentaatori moodi välja. Ma poleks uskunud, et ma seda kunagi ütlen.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Säärits näeb Süvariga võrreldes isegi kommentaatori moodi välja. Ma poleks uskunud, et ma seda kunagi ütlen.
            säärits on kordades parem ja seega ka igavam.

            Kommentaar


              Säärits on päris hea imo (naise kohta)
              Vaheldusks ju huvitav kui mõni naiskomentaator ka on.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                säärits on kordades parem ja seega ka igavam.
                Igav on jah. Nõuan Aeta tagasi!

                Kommentaar


                  Kui Aet Süvari kommenteeriks Eesti liigat, kas vaadatavus oleks suurem või väiksem?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kui Aet Süvari kommenteeriks Eesti liigat, kas vaadatavus oleks suurem või väiksem?
                    Kindlalt suurem.

                    Kommentaar


                      kui juba Säärits, siis miks mitte tema...?

                      Kommentaar


                        Kõva jalgpalliriik oleme ikka, kus ETV spordiajakirjanikud ka ei tunne tippjalgpalli suhtes mingit huvi ...
                        Krt mis mõttes need tainad isegi seda ei tea, et Copa Americal ei mängita veerandfinaalides lisaaega?? Kahel õhtul järjest sama ämber ''pärast lisaaega'', tõesti mitte keegi ei vaata mänge toimetuses???

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                          Säärits on päris hea imo (naise kohta)
                          Vaheldusks ju huvitav kui mõni naiskomentaator ka on.
                          Ma ei tea, Süvari jutt on kohati päris rumal, aga samas ta saab jalgpallist aru ka. Säärits nagu ei saa. Ma ühe korra vaatasin tüdrukuga NBA mängu, ta arvas, et see Raptorsi nr. 2 on ikka eriti sitt mängija(Kawhi). Sääritsa kommentaar on samas 90 minutit selliseid mõttevälgatusi täis...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Kõva jalgpalliriik oleme ikka, kus ETV spordiajakirjanikud ka ei tunne tippjalgpalli suhtes mingit huvi ...
                            Krt mis mõttes need tainad isegi seda ei tea, et Copa Americal ei mängita veerandfinaalides lisaaega?? Kahel õhtul järjest sama ämber ''pärast lisaaega'', tõesti mitte keegi ei vaata mänge toimetuses???
                            Kusjuures ma selle isegi annaks andeks, ma ise ka ei teadnud, päriselt.

                            Kommentaar


                              Kulla Aet, hinga ka vahepeal.

                              Kommentaar


                                Oota, wtf. Ma hakkasin kuskilt 40 minutist saati vaatama. Sain teada et Aet ei kommenteeri üksi alles poolajale minnes. Wtf, kas see teine tädi käis sital vms?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X