Lehekülg 271, kokku 288 EsimeneEsimene ... 171221261267268269270271272273274275281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 401 kuni 5 420, kokku 5751

Teema: ETV

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

See ringide ja joonte tegemine on ikka parajalt piinlik. Ehk siis mulle meeldib.

Algupärane

Väga cringe.
    Puril tups lekkis moka all ja ei rääkinud sõnagi poolaja stuudios.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

palju rohkem cringe on see, kuidas slovvi ja poola (ja varasemates mängudes) kaaskommentaator (Zelinski jälle või?) kenasti absull iga olukorra läbi räägib pärast sündmuse toimumisest.

"ja tõepoolest, sai siin paremal äärel palli kenasti omaks, tegi kenasti kiirelt meeskonnakaaslasega (suure tõenäosusega eksib nimega) seinasöödu, sööstis kasti äärest sisse ja siis lõi sealt vasaku jala pealsega peale kuid kahjuks läks mõned meetrid vasakust postist mööda. korralik sooritus". ja nii iga mäng ja iga väiksemgi rünnak või olukord.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas stuudiokülaliste pintsakud tulevad ETV poolt?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuulsin, et Kalkun ütles: "Kolm trollivat poolkaitsjat - Olsson, Ekdal ja Larsson" või midagi.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Eelneva mängu järelkajana võiks keegi Aeda geograafiatundi viia, kus tehakse selgeks, et Slovakkia ja Sloveenia on kaks erinevat riiki. Tõenäoliselt nende kahe riigi vahel mingeid pingeid pole, aga ikkagi on see slovakkide suhtes...noh, kas just solvav...aga mitte austust üles näitav.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Kivisild on alla võtnud?

Algupärane

Samas on ka eelnevatel suurturniiridel olnud alguses stuudio ja kommentaatorid kohutavad, kuid iga nädalaga muututakse järjest paremaks.

Kristalil oli lõpus stuudios selline nägu peas, nagu oleks viimased 10minutit pea laual maganud.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Samaa on eelnevatel suurturniiridel olnud alguses stuudio ja kommentaatorid samuti kohutavad, kuid iga nädalaga muututakse järjest paremaks.

Kristalil oli lõpus stuudios selline nägu peas, nagu oleks viimased 10minutit pea laual maganud.
    Et Kristal oli siis peale võtnud?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Et Kristal oli siis peale võtnud?
    Seda ma ei öelnud ja ei oska kommenteerida.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Seda ma ei öelnud ja ei oska kommenteerida.
    See oli pigem viide eelolevale Kivisilla kommentaarile.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Pärast nüüd mõningat mängu jne... Aet tundub muidu jätkuvalt inimesena täiesti tore ja meeldiv naisterahvas olevat ja ma ei tahakski otseselt teda kritiseerida, aga see ETV sporditoimetus tundub nagu mingi sotsiaalne projekt olevat, kus võetakse väikse andega inimesed tänavalt ja siis üritatakse aidata ala peale.

See, kuidas aastatega ei ole seda kiljumist välja saanud, tundub selline veidi mission impossible kui reaalselt vaeva näha. Ma eluaeg kokutamisega reaalselt hädas olnud, aga see ju kõik treenitav vähemalt nö "tippsoorituse" (esinemine jne) hetkel.

Ei taha tegelt kritiseerida, aga no see punt on ju veidi naeruväärne. Osila ja Säärits on kogu oma awkwardnessis juba täitsa armsaks saanud. Mis iseenesest tore, aga seda seepärast, et teisiti nagu ei oskaksi. Iga kord neid kahte nähes tuleb see vana "mälestustekuhila" video silme ette. Ja mõtledki, et tegelt ülitore, et inimesed teevad asja, mis neile meeldib. Aga no vaatajana tahaks mingit taset ka ju...

Suurima erandina võibolla vana Tiisler, kellel on veidi seda Lembitu Kuuse vaibi ja Lembitu Kuuse viib tagasi lapsepõlve nädalavahetustesse, kus Šmigun seal Belmondodega mõllu pani.

Professionaal Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Vanal tiisleril on juba eelmisest suvest mobiilil meeldetuletus peal , et kui alagruppide viimased voorud hakkavad ,siis saab kohe esimesest minutist samal ajal toimuva teise mängu tulemust ütlema hakata . Seda vist ei juhtu kunagi ,et hoiataks ette ,et kes ei taha teada ,pangu hääl korraks maha .

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Vanal tiisleril on juba eelmisest suvest mobiilil meeldetuletus peal , et kui alagruppide viimased voorud hakkavad ,siis saab kohe esimesest minutist samal ajal toimuva teise mängu tulemust ütlema hakata . Seda vist ei juhtu kunagi ,et hoiataks ette ,et kes ei taha teada ,pangu hääl korraks maha .
    Tänapäeva pushide ja sotsiaalmeediast põimitud infovälja puhul on see tulemuse varjamine üsna pointless.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tänapäeva pushide ja sotsiaalmeediast põimitud infovälja puhul on see tulemuse varjamine üsna pointless.
    No mis nali see on? Kui ma tahan teist mängu peale vaadata, siis ilmselgelt ma ei vaata telefoni paar tundi. Ka enne infoajastut ei saanud kanalit vahetada, 95% tõenäosus et järgmise peal on uudised, kust tollest konkreetsest mängust räägitakse. 3spordi enda ülekannetes ju ka kindel reegel olnud, et teisest mängust ei iitsatata midagi.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    No mis nali see on? Kui ma tahan teist mängu peale vaadata, siis ilmselgelt ma ei vaata telefoni paar tundi. Ka enne infoajastut ei saanud kanalit vahetada, 95% tõenäosus et järgmise peal on uudised, kust tollest konkreetsest mängust räägitakse. 3spordi enda ülekannetes ju ka kindel reegel olnud, et teisest mängust ei iitsatata midagi.
    No tuff luck, aga näiteks ma tahan samal ajal kohe teada, et kuidas reaalne seis grupis on.

Ehk seal on probleem juba selles, et kui näiteks on ees mäng, kus mingi kindel seis teisest mängust rahuldab ühte või teist meeskonda, siis on ikka marulahe kommenteerida, et miks mingi üks hetk mingi tiim üldse ei mängi ja mingi hetk mingil teemal marukiire hakkab. Pluss premier league's saabus hetkeseisu updeit juba kohe pärast väravat pilditootja poolt alla nurka.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tore, et ikka elatakse aastas 2004 ka vahepeal.

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

No tuff luck, aga näiteks ma tahan samal ajal kohe teada, et kuidas reaalne seis grupis on.

Ehk seal on probleem juba selles, et kui näiteks on ees mäng, kus mingi kindel seis teisest mängust rahuldab ühte või teist meeskonda, siis on ikka marulahe kommenteerida, et miks mingi üks hetk mingi tiim üldse ei mängi ja mingi hetk mingil teemal marukiire hakkab. Pluss premier league's saabus hetkeseisu updeit juba kohe pärast väravat pilditootja poolt alla nurka.
    Su eilne küsimus ERR'ile teemal "miks mängijad pealelööke ei soorita nagu hokis" oli päris hea.
    Üllata palun täna veel millegi vahvaga.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Su eilne küsimus ERR'ile teemal "miks mängijad pealelööke ei soorita nagu hokis" oli päris hea.
    äkki peaks jalkat reformima nii, et väljakud oleks väiksemad?

Vaata ntx futsali pealelööke:

võrreldes hokiga:

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    See polnud mu küsimus...

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud