320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keritakse korduseid Inglismaa väravast, suluseisu on isegi aegluubis eetris.

    Säärik: "minu meelest suluseisu ohtu siin küll ei olnud....kas näidatakse meile kordusest ka seda...oli jah suluseis!"

    E: tänud, Süvari muidugi

    Kommentaar


      Algselt postitas Nuglu Vaata postitust
      Keritakse korduseid Inglismaa väravast, suluseisu on isegi aegluubis eetris.

      Säärik: "minu meelest suluseisu ohtu siin küll ei olnud....kas näidatakse meile kordusest ka seda...oli jah suluseis!"
      Aet mitte Säärits

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Aet mitte Säärits
        Kas, kas ...kas Aet teab misasi suluseis on?


        Tbf, ta on kommentaatorina oluliselt parem kui stuudios. (mitte et latt eriti kõrgel oleks)
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Muidugi Aet väsitab end suht kiiresti ära ka umbes teiseks poolajaks.

          Kommentaar


            Selles foorumis vohava seksismi ja šovinismi ainetel saaks toreda teadustöö.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Selles foorumis vohava seksismi ja šovinismi ainetel saaks toreda teadustöö.
              Ainult sina härra meesfemist suudad siin mingit seksismi näha õudne inimene.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Eks ta kohati sellisena kõlab, aga samas oli seda ka arvata, et kui lõhutakse klaaslage, siis inimesed pole sellega lihtsalt harjunud. Kui Järvela tuli, siis oli ju ka põhijaur "miks ta karjub!?", sest kui tuleb uus kommentaator ja on mingil moel stiilis erinev, siis läheb tükk aega, kuni temaga ära harjutakse. Toona oli ju samamoodi arvamus, et küll Kannik ja Mardisalu olid head. Seejärel sai järvelastumisest suures plaanis tavaline kommenteerimistüüp ja Kannik ja Mardisalu tagasi tulles polnud enam väga head.

                Nüüd on siis naisisik kommenteerimas, tundub harjumatu ja kõik väiksemad-suuremad vead saavad seetõttu veel emotsiooni juurde.
                Mingi paar turniiri veel ja ilmselt ei häiri enam kedagi väga Aet või keski muu naisisik jalgpalli kommenteerimas. Lihtsalt harjutakse ära.
                Kuigi seda ma olen justkui kuskilt lugenud, et spordikommentaatoritena pigem mõjuvad paremini madala ja meheliku häälega naised. Näiteks Doris Burke.

                Kommentaar


                  Ma näen viimase paari lk peale täpselt ühte kohatut postitust, kus öeldakse, et "naise kohta normaalne", mis on tõesti šovinism. Ja teine, kus mainitakse "tädi", mis on ka üleolev, kui on soov niimoodi tõlgendada. Ehkki ma pole üldse kindel, kas samas kontekstis näiteks "onu" oleks ka sobimatu, aga see selleks. Kõik ülejäänu on adekvaatne kriitika. Sest suht sama mida juba öeldi, et kui mis tahes meeskommentaator oleks teinud samas võtmes avapoolaja, oleks see teema samamoodi juttu täis.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Noh, üldiselt oleks lihtsalt meeldiv ühte koolitatud häält kuulda, sellist USA moodi "the voice".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Eks ta kohati sellisena kõlab, aga samas oli seda ka arvata, et kui lõhutakse klaaslage, siis inimesed pole sellega lihtsalt harjunud. Kui Järvela tuli, siis oli ju ka põhijaur "miks ta karjub!?", sest kui tuleb uus kommentaator ja on mingil moel stiilis erinev, siis läheb tükk aega, kuni temaga ära harjutakse. Toona oli ju samamoodi arvamus, et küll Kannik ja Mardisalu olid head. Seejärel sai järvelastumisest suures plaanis tavaline kommenteerimistüüp ja Kannik ja Mardisalu tagasi tulles polnud enam väga head.

                      Nüüd on siis naisisik kommenteerimas, tundub harjumatu ja kõik väiksemad-suuremad vead saavad seetõttu veel emotsiooni juurde.
                      Mingi paar turniiri veel ja ilmselt ei häiri enam kedagi väga Aet või keski muu naisisik jalgpalli kommenteerimas. Lihtsalt harjutakse ära.
                      Kuigi seda ma olen justkui kuskilt lugenud, et spordikommentaatoritena pigem mõjuvad paremini madala ja meheliku häälega naised. Näiteks Doris Burke.
                      Ma ausõna sügavalt kahtlen, et keegi siin sõna võtab sellepärast, et Aet naisterahvas on.
                      Need kiljatused on naljakad ning vahepeal paneb ta mängu käiku kommenteerides villast, kuid mulle ta küll kehv kommentaator ei tundu.
                      Ühte veerandfinaali vaadates tundus Morkovkina kommentaar ka täitsa asjalik.
                      Sellepärast ma arvangi, et meesfeminist mäger võiks perse minna. Virtue signalling tont.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Aeti probleem pole kaugeltki see, et ta on naisterahvas või see, et ta mängu jooksul mitukümmend orgasmi saab, vaid see, et ta ei saa sellest mängust kahjuks mitte midagi aru. Ei pea olema sorava jutuga taktikageenius, et mängu adekvaatselt televaatajateni tuua, aga kui sa alles täiskasvanueas avastad, et jalgpall on tegelikult täitsa tore mäng, siis sellest üldjuhul kahjuks ei piisa. Kui sa just väga töökas ei ole ja see ei seisne selles, et oled suutnud välja otsida, kes mis klubis parasjagu mängib ja et mingit mängijat peetakse oma positsiooni maailma parimaks, mida sa igal võimalusel ka eetris korrutad. Ma tean ka inimesi, kellele jalgpall väga meeldib ja nädalast-nädalasse jalgpalli vaatavad, aga mängu nüanssidest suurt aru ei saa ja see ongi okei, sest see ei ole nende elukutse, vaid meeldiv meelelahutus, nagu peaks olema ka jalgpallihuvilise Aeti jaoks. Elukutseliselt reporterilt Aetilt ootaks aga veidi enamat kui jalgpallialast rumalust rumaluse otsa. Tema õnneks elame me nii jalgpallivõõras riigis, et paljude eestlaste jaoks jalgpall võrdubki rahvuskoondiste suurturniirid, et nende jaoks, nagu lugeda on saanud, ongi ta väga meelelahutuslik ja tore ekspert.

                        Ja noh, mulle endalegi on tegelikult meeldinud ikka üpris väikesest saati näiteks jäähokit vaadata ja keskmise inimesega võrreldes saan sellestki mängust ehk rohkem aru, aga tegelikult ei tea ma taktikalistest nüanssidest mitte midagi. Aktiivsem kokkupuude puudub ja ise pole jäähokit mitte kunagi mänginud, et ma ei kujuta ette, et ma suudaksin adekvaatse ülevaate sellest mängust anda.

                        Kommentaar


                          Mind hämmastab see, et kust mutiaugust sellised inimesed enesekindluse leiavad arvamaks, et nad on otse-eetri jaoks sobilikud kommenteerima. See teeb kurvaks.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Eks ta kohati sellisena kõlab, aga samas oli seda ka arvata, et kui lõhutakse klaaslage, siis inimesed pole sellega lihtsalt harjunud. Kui Järvela tuli, siis oli ju ka põhijaur "miks ta karjub!?", sest kui tuleb uus kommentaator ja on mingil moel stiilis erinev, siis läheb tükk aega, kuni temaga ära harjutakse. Toona oli ju samamoodi arvamus, et küll Kannik ja Mardisalu olid head. Seejärel sai järvelastumisest suures plaanis tavaline kommenteerimistüüp ja Kannik ja Mardisalu tagasi tulles polnud enam väga head.

                            Nüüd on siis naisisik kommenteerimas, tundub harjumatu ja kõik väiksemad-suuremad vead saavad seetõttu veel emotsiooni juurde.
                            Mingi paar turniiri veel ja ilmselt ei häiri enam kedagi väga Aet või keski muu naisisik jalgpalli kommenteerimas. Lihtsalt harjutakse ära.
                            Kuigi seda ma olen justkui kuskilt lugenud, et spordikommentaatoritena pigem mõjuvad paremini madala ja meheliku häälega naised. Näiteks Doris Burke.
                            Mõnul tundub mingi eriline pehme koht seoses Aetiga olema. Iga kord kui saab kriitikat, siis mõnu kohe kaitseks välja ja kui muidu on Mõnu suhteliselt asjalik argumenteeria siis sellel teemal tundub alati kuidagi lukku tõmbavat.

                            Muus osas, Romario öeldu on nii naelapea pihta kui veel saab olla. Asi pole soos, asi on tööalases kompetentsis.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Mõnul tundub mingi eriline pehme koht seoses Aetiga olema. Iga kord kui saab kriitikat, siis mõnu kohe kaitseks välja ja kui muidu on Mõnu suhteliselt asjalik argumenteeria siis sellel teemal tundub alati kuidagi lukku tõmbavat.

                              Muus osas, Romario öeldu on nii naelapea pihta kui veel saab olla. Asi pole soos, asi on tööalases kompetentsis.
                              Kolleege ikka kaitstakse

                              Kommentaar


                                Oot oot, Aet ajas aegajalt kelbast küll, aga see esimese poolaja emotsionaalsus oli äraütlemata lahe. Vaatasin ühe silmaga mängu ja teisega teist ekraani ja need kiljatused ehmatasid mind alati teleka poole vaatama ja ma ei jäänud seetõttu ühestki heast momendist ilma. Teine poolaeg ta paraku nii energiline polnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X