320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Tiislerilt midagi sellist "Van Bommel on piisavalt vana, ning järgmist turniiri ta enam ei näe"
    ega ta mingi 83 pole
    see oli van Bronckhorsti kohta tegelt.

    Kommentaar


      Zelinski, kuhu "gol gol gol" Mülleri värava ajal jäi?

      Kommentaar


        Zelinski, kuhu "gol gol gol" Klose värava ajal jäi?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          "Angela Merkel, mis tema süda ütleb...ilmselt käib hiljem meeste riietusruumist läbi." by Tiisler.

          Super.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            poor zelinski
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              inimesi on erinevaid ja kõigile on eraldi kanalit vaja -
              üks tahab stuudiosse erinevaid inimesi, teine pigem spetsialiste ja Viikmäe vanaema ja Lauri Leesi meenuvad siiski kui midagi üliveidrat,

              soomlaste kommentaare kuulama harjunule on taktikalaud midagi täiesti loomulikku, eesti kossufännid peavad isegi tahvliga treenerit idioodiks (mis siis, et nt Anieri elu Itaalias põhil. taktika ümber keerlebki
              Oleks siis mõni spetsialist.

              Kommentaar


                zelinski oli peale klose väravat pool minutit lihtsalt kuss ja siis hakkas vabandama, et veel lihtsamat väravat olla ei saa. poor-poor zelinski..

                Kommentaar


                  Närvi ajab, et Kalkun Villa kohta mingi Viia ütleb.

                  Kommentaar


                    No jällegist see Hispaania keele eripära. Mõned ütlevad Villa, mõned Vilja, minu arust Viia on keeletunde järgi õigem.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Football18 Vaata postitust
                      Närvi ajab, et Kalkun Villa kohta mingi Viia ütleb.
                      kuula järgi ja ime lahti.

                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      No jällegist see Hispaania keele eripära. Mõned ütlevad Villa, mõned Vilja, minu arust Viia on keeletunde järgi õigem.
                      no jällegist see eesti keele eripära. mõned ütlevad viikmäe, mõned vuukmöä, minu arust neemelo on keeletunde järgi õigem.

                      Kommentaar




                        Hästi smörr.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          No palli ei olnud, midagi pidi lööma Kalkun
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Kristjan on megahüppe teind arengus no doubt. : )
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Capdevila ei hääldata Capdeviia, vaid "Kapdevila" ikka.

                              Ja mind häirib veel see, kui Kalkun ja Tiisler ütlevad läbisöödu kohta "jooksupall". Jooksupall on see, mille sees hamstrid ringi jooksevad, mitte pikk mööda maad sööt.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Capdevila ei hääldata Capdeviia, vaid "Kapdevila" ikka.

                                Ja mind häirib veel see, kui Kalkun ja Tiisler ütlevad läbisöödu kohta "jooksupall". Jooksupall on see, mille sees hamstrid ringi jooksevad, mitte pikk mööda maad sööt.
                                krt siin on vist mitu tuhat korda öeldud,et kui ei meeldi ei pea ju ETV pealt kuulama ja vaatama.minu arust ei olnud tänasel ülekandel midagi viga.aga ühte olen aru saanud,et siin foorumis on väga palju keele spetsialiste kes teavad kuidas nimesi hääldada.ehk pakute ennast siis etv-le appi ülekandeid tegema.
                                aga miks Anu jalkat ei kommenteeri?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X