320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    Zelinski häiris veits kui karjus "GOOOOOAAAAL"
    liiga võlts minu arust..
    Minu meelest on ka Zelinski kohati päris võlts, just nimelt emotsioonide poolelt.
    On meeles mitu korda, kui Eesti on värava löönud ja ta siis hõiskab seal "Väraaaaaaav" tuimalt. Ei ole üldse selline südamest tulnud emotsioon nagu Järvelal, Kruusil ja Tiisleril on näiteks. Tundub nagu ta "kopeeriks" hoopiski neid välismaa hullusid (heas mõttes) kommentaatoreid.

    Kommentaar


      Kurat, laske Järvela, dannar ja Epic pukki ma ütlen.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
        Kurat, laske Järvela, dannar ja Epic pukki ma ütlen.
        Mina küll nende kommentaatorite suhtes nii kriitiline poleks. Ojangul on ilmselt vähem praktikat, kui sinu mainitud kolmikul, seega anna aega atra seada jms. Ma ise nägin eile kolmandikku mängust ja midagi koledat ei märganud. V.a. need nimed, aga ma olen ise Balti liigat kommenteerinud ja seal on need krdi lätlased samasugused!

        P.S. Kas kumbki neist eetris naist otsis?

        Kommentaar


          hea pirn oli ka kui tuli prosa väljakule ja mehed ei suutnud meenutada millal viimati väljaspoolt levadiat või florat eesti liigast mängija koondist esindas... no mu mälujärgi esindas samal ajal ja alates esimesest poolajast ALO tv ju nõmme kaljust

          Kommentaar


            No kohe üldse ei meeldi enam ETV kommentaatorid. Võiks ikka natuke rohkem eeltööd teha. Mängijate nimed selgeks õppida ja kirja panna, mis number kellegil on. Praegu jääb mulje et tulid kodust õhtusöögilt ja avastasid, ohoo, mäng on. Üritaks mingit ägedat stiili ajada kuidas Itaalia mängib nagu barca jne. Ma eeldan, et nad saavad ikka palka ka selle eest?

            Kommentaar


              No Kaljuveer oli ikka nii sitt nagu alati!Nimesi hääldada ei oska ja ajab mingit faktide rida iga mäng
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kaljuveer võiks endale selgeks teha, kus keegi mängib ja mis positsioonil keegi on. Pidevalt eksis mängijatega. Zelinski ei suutnud terve mängu jooksul aru saada, et enne mängu möllas äikesetorm Modenas, teinud neti lahti ja lugenud kohapeal viibijate artikleid vms.
                FC Flora

                Kommentaar


                  'hüüdnimega Balzac' jääb minu sõnavarasse küll pidama
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    No Kaljuveer oli ikka nii sitt nagu alati!Nimesi hääldada ei oska ja ajab mingit faktide rida iga mäng
                    Selles osad meenutab Indrek Petersood, kes iga mäng väga paljudest faktidest ja ajaloost räägib. Eriunevalt Kaljuveerist on need aga huvitavad, no keda huvitab, et mingisuguse Itaallase hüüdnimi on Balzac ja seda on vaja veel vähemalt 5 korda öelda
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Tere Kalkun ja tere, et Varssavi Legia tuli Poola meistriks ja et Pareiko seal mängib...
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kalkun - Kui Eesti kerge ülekaal välja arvata, on päris võrdne mäng. Ja Pareiko koduklubi on tema arust Varssavi Legia. Mitu korda on seda veel vaja rõhutada. Tropp krt.

                        Kommentaar


                          Peamine on see,et poolajal algul jõudsid pallid meie meesteni, aga enam ei jõua.

                          Kommentaar


                            "Kuidas heli on Tallinnas......... Mina ei tea.."...
                            "Keio teab! Keio teab!"..

                            Kommentaar


                              "Nüüd oleks vaja sööta Ain Prosale"
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                                "Nüüd oleks vaja sööta Ain Prosale"
                                Jaa, jäi mullegi kõrvu ja üldse Prosaga ei saand Kaljuveer hakkama..küll oli Ain Prosa, siis jälle Albertt Proosa jne
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X