320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Di Natale on Napoli ründemasin.
    sündis tõesti Napolis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      ei, kastis peaga on väga naljakas ETV kommentaare kuulata. tänane pärl oli Balotelli uimerdamine 1-1 olukorras ja sellele järgnenud Zelinski kommentaar unematist ja tema puistatavast liivast.

      Kommentaar


        Kommentaatorid olid täna väga head, mitmelgi korral panid muigama.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Nii kaua kui Kaljuveer ei kommenteeri võib rahule jääda, Kalkunil on omad kiiksud, aga kui neid ignoreerida siis ega ta hääle poolest väga pinda käi.

          Kommentaar


            Kuna näidatakse skooritablool lisatud üleaega?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Tiisler eksis, õnneks ei saanud Heyselis Liverpooli toetajad surma. Kahjuks Juventuse fännidel nii hästi ei läinud.
              33 Juventus fans and 6 Liverpool fans died and 600 were injured. Nii kirjutab Wikipedia.
              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kuna näidatakse skooritablool lisatud üleaega?
              Minu arust näitab all ääres korraks.

              Kommentaar


                Korraks või mitte, võiks püsivalt olla sest vahepeal ei märka, kui palju anti.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kirjutan nüüd kõvasti hala:

                  Kalkun on ikka kohutav kommentaator - möliseb täiesti ebahuvitavalt ebaolulist juttu, eksib tihti faktide ja mängijatega, iseloomult mõttetu, professionaalselt sitt kommentaator.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jack19 Vaata postitust
                    Kirjutan nüüd kõvasti hala:

                    Kalkun on ikka kohutav kommentaator - möliseb täiesti ebahuvitavalt ebaolulist juttu, eksib tihti faktide ja mängijatega, iseloomult mõttetu, professionaalselt sitt kommentaator.
                    pead ise ikka ETV-sse tööle minema või keda sina tahaks tema asemel näha? Osula-Säärits?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Jack, ma ei tea mis sind halama ajas ja ei tea aga kui oled noorem mees või ei mäleta, siis lihtsalt lohutuseks - sa ei kujuta, ette kui jubedad olid praegusega võrreldes need ee-emmide ja emm-emmide ülekanded 90-tel, kadunud Uba-Räägu ajastul...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Jack, ma ei tea mis sind halama ajas ja ei tea aga kui oled noorem mees või ei mäleta, siis lihtsalt lohutuseks - sa ei kujuta, ette kui jubedad olid praegusega võrreldes need ee-emmide ja emm-emmide ülekanded 90-tel, kadunud Uba-Räägu ajastul...
                        Jah, Ubal-Räägul oli ka mängu ajal 10 netikülge trükimasinas ja telexis ees, kuskohast nad muudkui fakte ja taustu leidsid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Jack, ma ei tea mis sind halama ajas ja ei tea aga kui oled noorem mees või ei mäleta, siis lihtsalt lohutuseks - sa ei kujuta, ette kui jubedad olid praegusega võrreldes need ee-emmide ja emm-emmide ülekanded 90-tel, kadunud Uba-Räägu ajastul...
                          Ära puutu LEGENDE!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Meenutage mulle, kes oli see legendaarne Nõukogude Liidu telekommentaator, kes sai bänni peale NL jalkakoondise mängu peale järgnevat kommentaari:

                            "Idjot, idjot, idjot, zabivaet. GOL!!! Hui! Štanga!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Meenutage mulle, kes oli see legendaarne Nõukogude Liidu telekommentaator, kes sai bänni peale NL jalkakoondise mängu peale järgnevat kommentaari:

                              "Idjot, idjot, idjot, zabivaet. GOL!!! Hui! Štanga!"
                              Küllap see vaid legend on, aga Ozerovi kohta nii räägiti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Jah, Ubal-Räägul oli ka mängu ajal 10 netikülge trükimasinas ja telexis ees, kuskohast nad muudkui fakte ja taustu leidsid.
                                Ei, ma saan sellest erinevusest aru ja mõtlesin isegi, kas seda mainida või mitte. Ja ega asi pole ka ainult infos, pigem ajastus. Nende kommentaatoriks kujunemise ajal polnud ju peaaegu võimalik jalkat kommenteerida, ilmselt ei loetud heaks tooniks liialt emotsionaalne olla jne. Aga põhiasi oli ikka see, et ega nad jalkast midagi ei jaganud ja väga ei huvitanud ka. Ma pisut ikka mäletan kuidas ka Eesti koondise algusaegadel oli isegi meie koondislaste äratundmisega raskusi - selles mõttes, et ei jagatud ära kes palli sai jne. Muidugi üritati kogenud meestena seda diletantlust üsna hästi varjata - tehti iga paari lause tagant sügavamõttelisi pause, loeti tiitleid ja ja varasemate matšide tulemusi; selle asemel, et öelda "Costacurta söödab Baggiole, Baggio karistusalasse Signorile" oli toona "ja nüüd itaallased ründavad, pall on karistusalas". Jne.
                                Ei taha mingil juhul legende halvustada, lihtsalt vuti kommenteerimise traditsioon oli siis nõrk ja tase olematu. Need paljuräägitud Viikmäe vanaemad ja muud kurioosumid lähevad ju ka samasse patta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X