320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas szandor Vaata postitust
    Tšordi. Alba on katalaan.
    Oh jeebus. Vähe sellest, et pead iga riigikeele hääldusdetaile endale pähe ajama, siis peab veel kõigi sealsete allhoovuste asju ka selgeks tegema. Paljuks ei lähe?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Oh jeebus. Vähe sellest, et pead iga riigikeele hääldusdetaile endale pähe ajama, siis peab veel kõigi sealsete allhoovuste asju ka selgeks tegema. Paljuks ei lähe?
      Kuidas kellelegi. Võimalik, et täitsa minu enda kiiks, keelepede nagu ma olen. Aga kui sa mõnda Barca mängu satud kommenteerima ja ma erinevust kuulen, siis tean, kust see tuleb

      P.S. Källström'i õige hääldus on ka tegelikult suht rets - Wordprez ja muud "rootslased" võivad kinnitada

      Kommentaar


        ega ilmselt tiisler ei suudagi oma defekti tõttu paremini hääldada seda nime. andkem legendile andeks

        Kommentaar


          Algselt postitas lrak Vaata postitust
          ega ilmselt tiisler ei suudagi oma defekti tõttu paremini hääldada seda nime. andkem legendile andeks
          Tiisleri diktsioon? Mis sellel viga on?

          Kommentaar


            Eile ajas närvi mind see, kui rahvas laulis alles Brasiilia hümni, kostus klassikaline NONII. Ei suutnud siis mõned sekundid oodata?

            Kommentaar


              Matal on raske itaalia algkoosseisu pääseda? Või kuulsin ma pärast jaaninädalat valesti?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Matal on raske itaalia algkoosseisu pääseda? Või kuulsin ma pärast jaaninädalat valesti?
                Võin lohutada, et Säästu kange ei ole sulle pähe hakanud. Kuulsin samamoodi

                Kommentaar


                  Jep, Mata ei saa Itaalia algkoosseisu. Kuulsin ka mina seda

                  Tiisler: "ka Aquilani on Fiorentina mängija. De Rossiga ühe klubi mees"
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas szandor Vaata postitust
                    Tiisleri diktsioon? Mis sellel viga on?
                    põrra-põrra

                    Kommentaar


                      Del Bosque oli ka mitmel korral itaallaste peatreener

                      Kommentaar


                        Mitmendat korda Tiisler alustab ülekannet "Nonii-ga!" ?

                        Muidu väga asjalikud ülekanded on seni oldud. Selgelt näha, et asjadega ollakse kursis erinevalt näiteks Kaljuveeri/Kuuse/Sarapi duost (kes Eesti jalgpalli kommenteerides on siiski üks parimaid)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Mitmendat korda Tiisler alustab ülekannet "Nonii-ga!" ?
                          See on taotluslik.

                          Kommentaar


                            Lemsalu vingumine hakkab pehmelt õeldes ajudele. Igasugused hispaanlastele vabanduste otsimised, et see on spaniarditele hooaja pikendus ja väsinud hooajast. Olukorras, kus brassid hispaaniat/barcat tegid kirus inetut käitumist (kohtuniku ümbritsemine). Spaniardite jaoks tähtsusetu B turniir, mida tõsiselt ei võetudki jne... MINE PERSE!

                            Kommentaar


                              Lemsalu antipaatia Brasiilia vastu kumas jah tema kommentaarides välja mõlemis ETVs ülekantud mängus, sestap lülitasin teleka mõlemil korral üsna ruttu soomlaste YLE kanalile üle!
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                ...ja Itaalia saab järjekordse nurgalöögi @finaal#Tiisler
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X